1. Anasayfa
  2. İnternet

En İyi Beş WordPress Fotoğrafçılık Teması

En İyi Beş WordPress Fotoğrafçılık Teması
0

Fotoğraf tamamen sanat ve görsellerle ilgilidir. Sanatsal olan fotoğrafçıların ilgi alanları ve görsel çekicilikleri farklıdır. WordPress fotoğraf temaları bu nedenle fotoğrafçılara ve ilgili taraflara hizmet etmek için çok çeşitlidir. İşte fotoğrafçılık için en iyi beş WordPress teması.

RokoPhoto

RokoPhoto WordPress teması, şık, zarif ve sade tasarımı nedeniyle çekici. Paralaks kaydırma ile fotoğrafçılık için çok sayıda bölüme sahiptir. Aynı zamanda oldukça çekici ve akılda kalıcı olan tam ekran bir sayfaya sahiptir. RokoPhoto’nun yerelleştirme özelliği ve tema özelleştirmesi için özel widget’ları vardır. Ayrıca düzenler, logo ve sosyal bağlantı seçeneklerini içeren özel bir tema paneline sahiptir.

RokoPhoto’yu http://themeisle.com/themes/rokophoto/ adresinden edinebilirsiniz.

Divi

Divi WordPress teması, modern bir dokunuşa sahip, kullanışlı, çok amaçlı bir temadır. Herhangi bir sitede geçerli olan kullanıcı dostu seçeneklere sahiptir. Divi tamamen özelleştirilebilir ve çok yönlüdür, bu da onu özellikle portföyler ve fotoğraf siteleri için son derece uygun hale getirir. Kullanıcıların seçebileceği hem çok sayfalı hem de tek sayfalı sürümleri vardır. Divi, tamamen duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir olduğu için verimlidir. Ayrıca video ve paralaks arka planları içerir. Birinin seçebileceği önceden hazırlanmış düzenler ile birlikte gelir.

Divi temasını bu adresten: http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/ ulaşabilirsiniz.

PhotoNote 2.0

PhotoNote 2.0, fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek başka bir harika WordPress temasıdır. PhotoNote 2.0’daki resimler, blogdaki bir gönderide açılır ve kullanıcıya büyük bir görünürlük sağlayan tam ekranda görünür. Ayrıca bir video bölümü ve tam genişlikte özellikli bir slayta sahiptir. PhotoNote 0.2, koyu ve açık bir cilde sahiptir. Özellikleri ayrıca bir Yakınlaştırma çerçevesi ve bir özelleştirici içerir. Ana sayfasında widget’ların yanı sıra duyarlı bir tasarıma sahiptir. PhotoNote ayrıca SOE dostudur.

PhotoNote 2.0’ı bu adresden: http://www.wpzoom.com/themes/photonote adresinden edinebilirsiniz.

Photogenic

Fotojenik WordPress teması, zarafet ve sadeliği tercih edenler için uygundur. Fotoğraflar iyi organize edildiğinden ve albümlerde saklandığından, fotojenik gezinmek kolaydır. Depolanan fotoğraflar iyi düzenlenmiş ve fotoğraf filmlerine benzer ve tam boyutlu açık tıklanır. Fotojenik duyarlı ve verimlidir, bu da onu kullanıcı dostu yapar. Ayrıca, yazar için önemli bir verimlilik aracı olan Instagram Entegrasyon özelliği etkindir. Bu tema çok sayıda düzen seçeneği içerir ve kişinin zevkine göre kolayca özelleştirilebilir.

Photogenic’i bu adresten: http://themeforest.net/item/photogenic-wordpress-photography-theme/7499593?ref=themeisle adresinden edinebilirsiniz.

Coastline

Coastline, fotoğrafçılık için harika bir WordPress temasıdır. Modern ancak basit ve çekici bir temadır. Coastline’ın güzel bir galeri ana sayfası var. Ayrıca sayfada sol tarafta bir menü çubuğu sunar. Sahil şeridinde sadece görüntülere değil, mini film ve müzik gibi medya dosyalarına da erişilebilir. Coastline ayrıca seçebileceğiniz üç galeri tipine sahiptir. Kullanışlı bir sonsuz kaydırmaya sahiptir ve duyarlıdır. Bu tema Jetpack tarafından desteklenmektedir ve hız optimizasyonu özelliğine sahiptir. Birinin seçebileceği ve zevkine göre özelleştirebileceği çeşitli renklere sahiptir.

Coastline’ı ise bu adresden: http://www.cssigniter.com/ignite/themes/coastline/ adresinden edinebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir