1. Anasayfa
  2. Multimedya

DoYourData Super Eraser – Windows ve Mac için Ücretsiz Lisans

DoYourData Super Eraser – Windows ve Mac için Ücretsiz Lisans
0

DoYourData Super Eraser için ücretsiz lisans. Windows veya macOS işletim sistemine, sabit sürücülere ve sertifikalı bilgi imha teknolojilerine sahip çıkarılabilir medyaya dayalı bilgisayarlardan kurtarılamaz verileri silmenizi sağlayan güçlü bir program.

DoYourData Super Eraser, kişisel bilgisayarlar, sabit sürücüler, RAID dizileri, sunucular, USB sürücüler, hafıza kartları, dijital kameralar, SD kartlar, harici SSD veya HDD sürücülerdeki verileri kalıcı olarak silmek için basit ve güvenli bir çözüm sağlar. Program, kullanıcının seçtiği verileri kalıcı olarak siler ve cihazın ömrünü etkilemeden kurtarma şansı bırakmaz.

Dosya ve Klasörlerin Silinmesi Dosyalarınızı ve klasörlerinizi sabit sürücünüzden veya harici depolama aygıtınızdan seçici ve kalıcı olarak silin.

Disk Temizleyici

Sabit sürücüdeki / cihazdaki tüm verileri kalıcı olarak silmek için tüm sabit sürücüyü veya cihazı silin ve veri kurtarma için hiçbir kalıntı bırakmayın.

Boş Alan Temizleyici

temizleme Önceden silinmiş veya kaybolan verileri kalıcı olarak silmek için sabit sürücünüzdeki veya cihazınızdaki boş alanı temizleyin.

Tarayıcı Temizleyici

Çevrimiçi gizliliğinize dikkat edin, göz atma geçmişinizi, tanımlama bilgilerini, önbellekleri ve diğer verileri silin. Tüm tarayıcıları temizleme desteği.

Programları Kaldır

İstenmeyen programları bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve kayıt defteri dosyaları, önbellekler, günlükler ve diğer bilgiler dahil olmak üzere kalanları temizleyin.

Geçmişi Silme

Bilgisayarınızdan veya depolama aygıtınızdan hangi dosyaların veya verilerin kalıcı olarak silindiğinden emin olmak için geçmişinizi kontrol edin.

Ücretsiz DoYourData Super Eraser lisansı nasıl alınır?

1 . DoYourData Super Eraser sürüm 6.4’ü (İngilizce arayüz) indirin ve bir Windows veya macOS bilgisayarına kurun:

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP | Windows Sunucusu 2019/2016/2012/2008/2003 | macOS 10.15, 10.14, 10.13, 10.12 | MAC OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7, 10.6, Mac OS Sunucusu.

DoYourData Super Eraser Windows için MacOS için indir

Veri silme algoritmaları :

  • HMG Infosec Standard 5, temel seviye
  • DOD 5220.22-M
  • ABD Ordusu AR380-19
  • Peter Gutman’ın algoritması

Desteklenen dosya türleri :

  • Fotoğraflar, videolar, ses dosyaları, arşivler, e-postalar, belgeler, klasörler ve diğer dosya türleri.

2 . Veri imha aracını çalıştırın, sağ köşedeki ” Tam Sürümün Kilidini Aç ” seçeneğine tıklayın ve aşağıdaki lisans anahtarını etkinleştirin:

E6VQX-NFN54-XRC2C-WWC1V-IDEM5

Ücretsiz DoYourData Super Eraser Lisansının Özellikleri

  • Bir bilgisayarda ömür boyu kullanım için lisans.
  • Yeni sürümlere güncelleme sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir