1. Anasayfa
  2. Fotoğraf Makinesi

DJI Osmo Pocket 3 Teknik Özellikleri Yayınlandı

DJI Osmo Pocket 3 Teknik Özellikleri Yayınlandı
0

DJI Pocket 3 aksiyon kamerası, selefi Pocket 2’ye göre önemli bir gelişme olacak. Son sızıntı sayesinde kameranın teknik özellikleri ve tahmini fiyatı belli oldu.

Pocket 3’teki en büyük değişiklik yeni 1 inçlik sensördür. Pocket 2’deki 1/1,7 inçlik sensörden önemli ölçüde daha büyüktür. Bu, özellikle düşük ışık koşullarında ve ağır çekimde video çekerken görüntü kalitesini önemli ölçüde artıracaktır. Pocket 3, saniyede 120 kareye kadar 4K video çekebilecek.

Pocket 3, 556 x 314 piksel çözünürlüğe sahip 2 inçlik döner bir ekrana sahip olacak. Bu, selfie’ler de dahil olmak üzere alışılmadık açılardan çekim yapmayı çok daha kolay hale getirecek. En yüksek ekran parlaklığı 700 nit olacaktır.

Teknik özelliklerinin yanı sıra perakende fiyatı da belli olan Osmo Pocket 3’ün, DJI’ın bir sonraki modelini 25 Ekim’de tanıtması bekleniyor ve fiyatının standart paket için yaklaşık 531 dolar, Creator Combo kit için ise 676 dolar olması bekleniyor.

DJI Osmo Pocket 3 Cihaz Özellikleri

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir