1. Anasayfa
  2. Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Araçları

Dijital Pazarlama Araçları

Muhtemelen, stratejinize yardımcı olabilecek ve daha üretken ve etkili olmak için günlük görevlerinizi yerine getirebilecek dijital pazarlama araçlarını ilk kez aramıyorsunuz. Ancak, hangisinin en iyi olduğuna karar vermeyi veya projelerinizi yürütmek için gerçekten vazgeçilmez olanları karşılaştırmayı oldukça zorlaştıran dijital pazarlamaya odaklanan çok çeşitli araçlar vardır.

Bu nedenle, verimliliğinizi artıracak ve projenizin daha kolay ilerlemesine yardımcı olacak dijital pazarlama araçları içeren bir liste hazırladık.

Hepsine dikkat edin!

Kullanmanız gereken dijital pazarlama araçları

Başlayalım…

1. Elegant Themes

Muhtemelen ana ürününü biliyorsunuzdur… Divi oluşturucu. Ayrıca Elegant Themes, WordPress için 80 temaya ve web sayfanızın görünümünü iyileştirecek üç eklentiye sahiptir.

Bu temalar herhangi bir ihtiyacı karşılamak içindir, mevcut projenizin odağına bağlı olarak bunları seçebilirsiniz.

Elegant Themes dünya çapında çok popüler, özellikle az önce bahsettiğimiz gibi Divi Builder için.

2. StreamYard

Bu platform ile sosyal ağlarınızda canlı yayın yapabilirsiniz.

İki sürüm mevcuttur: ücretsiz ve ücretli sürüm. Ücretsiz sürüm, platformu test etmenize ve beğenip beğenmediğinize ve dijital projenizi gerçekleştirmenize yardımcı olabileceğini düşünüyorsanız karar vermenize olanak tanır.

3. WeVideo

WeVideo, Bilgisayarınızda yüklü herhangi bir özel programa ihtiyaç duymadan videolar oluşturmak için çevrimiçi bir araçtır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli premium sürümler sunar.

Çevrimiçi editör olmanın bazı avantajları vardır: herhangi bir tarayıcı ile çalışır, PC’nizde herhangi bir bellek kullanmaz ve herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez.

4. PeakMetrics

PeakMetrics, markanızı çevrimiçi olarak izlemenize, bir halkla ilişkiler kampanyasının başarısını ölçmenize, sektörünüz ve rakipleriniz hakkında sizi güncel tutmanıza ve sektör hakkında derinlemesine bir anlayış kazanmanıza yardımcı olabilecek tek noktadan bir medya izleme ve sosyal dinleme hizmetidir.

5. ONiAd

ONiAd, markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi İnternet’teki en iyi medya kanallarında çevik, sezgisel ve verimli bir şekilde tanıtmanıza olanak tanıyan bir dijital programatik reklam yönetim ve analiz aracıdır.

Burada, bu platformla işletmenizin İnternet’teki görünürlüğünü nasıl artıracağınızı keşfedeceksiniz!

6. SpaceGram

Instagram’da paragrafları bölmeyi zor buluyor musunuz? Düzen düzgün bir şekilde görüntülenene kadar her zaman başarılı olamayabilirsiniz ve değerli zamanınızı boşa harcamış olabilirsiniz.

SpaceGram ücretsizdir ve Instagram’daki metinleri düzenleyebilir ve paragraflar arasına kolayca boşluk ekleyebilirsiniz. Zamanınızı ve sabrınızı alan süreci kolaylaştıracaktır.

SpaceGram
Instagram için metinlerinizi planlayın, tasarlayın ve düzenleyin.

7. Asana

Asana, web sitesi ve mobil cihazlar için mevcut uygulamadır. Bu dijital pazarlama aracı, görevlerin daha iyi yönetimi için ekip içindeki iletişimi geliştirir ve optimize eder.

Günün sonunda, görevleri organize etmek ve yönetmek ve ekibe yapılacak iş hakkında genel bir bakış sunmak ve öncelikleri belirlemek için iyi bir platformdur.

8. Metricool

Metricool, aracı ile sosyal medya içeriğinizi analiz edebilir, yönetebilir ve planlayabilirsiniz. Ayrıca, stratejinizin nasıl performans gösterdiğini keşfedin ve rakiplerinizinkiyle karşılaştırın.

İçeriğinizi planlayın ve dijital pazarlama stratejinizle günlük işlerinizde zamandan tasarruf edin.

9. Google Analytics

Bu dijital pazarlama aracı, web sitesi olan çoğu işletme için iyi bir müttefiktir.

Google Analytics ücretsizdir ve çok kullanışlı olabilir. Web sayfanız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz, örneğin:

  • Ziyaretçilerinizin ülkesi
  • Trafik kaynağı
  • Hangi ürünler daha fazla satış sağlar

Ve pazarlama stratejinizin sonuçlarını iyileştirecek çok daha değerli veriler.

10. Google Drive

Google Drive, dijital pazarlama stratejinizde size yardımcı olmak için Google tarafından sunulan başka bir araçtır. Her tür dosyayı kaydedebileceğiniz buluttaki bir sabit disk gibidir.

Bilgi saklamanın yanı sıra, ekibinizle dosya veya belge paylaşabilir veya birkaç saniye içinde herkese açık hale getirebilirsiniz.

11. Xtensio

Çarpıcı bir sunum oluşturmak istiyor ancak yeterli zamanınız yoksa bu araç tam size göre. Xtensio, kullanıcıların canlı belgeleri kolaylıkla oluşturmasına, yönetmesine, paylaşmasına ve sunmasına olanak tanıyan ortak bir araçtır.

İşte bunlar, gerçekten önemli olan şeylere odaklanmak için günlük görevlerinizi kolaylaştıracak dijital pazarlama için en iyi 10 araçtır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir