1. Anasayfa
  2. Oyun

CS GO Sınırsız Para Komutlarını Aktif Edin

65535 maksimum miktardır!

CS GO Sınırsız Para Komutlarını Aktif Edin

Bir CS: GO haritasında pratik yaparken, ihtiyacınız olan silahları, bombaları ve diğer teçhizatı satın almak için yeterli paraya sahip olmamak sinir bozucu olabilir. Neyse ki, kendinize sınırsız para vermek için kullanabileceğiniz birçok komut var, böylece botlarla çevrimdışıyken veya özel bir sunucuda paranızın bitmesi geçmişte kaldı! cs go sınırsız para

Bu komutları kullanmak için geliştirici konsolunu etkinleştirmiş olmanız gerekir. Geliştirici konsolunu etkinleştirmek için ayarlarınıza, ardından “Oyun Ayarları” na gidin ve ardından “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” açılır menüsünde “Evet” i seçin. Etkinleştirmeyi başaramadıysanız, daha fazla yardım için geliştirici konsolu etkinleştirme kılavuzumuza bakın.

Geliştirici konsolunu şu tuşa basarak açabilirsiniz: veya ~ klavyenizdeki tuş.

Konsolu açtıktan sonra, aşağıdaki komut listesini (kopyala ve yapıştır) konsola yazmanız size cs go sınırsız para kazandıracak ve oyunu yeniden başlatacaktır (böylece değişikliklerin etkili olması için):

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_restartgame 1

Ayrıca tur süresini sınırsız yapmak ve haritanın herhangi bir yerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki komut setini konsola girin (kopyalayıp yapıştırın):

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_buytime 60000;mp_buy_anywhere 1;mp_roundtime_defuse 60;mp_roundtime_hostage 60;mp_roundtime 60;mp_restartgame 1

Bu komutların ne işe yaradığını anlamak isterseniz, aşağıda açıkladık. CS: GO’da sahip olabileceğiniz en fazla paranın 65535 olduğunu (komutlara girdiğiniz sayıdan bağımsız olarak) unutmamak önemlidir.

Tek seferde sahip olabileceğiniz maksimum para miktarını 65535 olarak belirledik. mp_maxmoney komutu, ardından 65535 ile oyuna başladığınız para miktarı mp_startmoney komutu .. Ve sonra bir turun sonunda aldığınız para miktarı 65535’e mp_afterroundmoney komut.

Değişikliklerin geçerli olması için oyunun yeniden başlatılması gerekiyor. Bu komut şunu yapar: mp_restartgame 1

İşitmek isteyebileceğiniz harika bir gerçek, CS: GO’nun sahip olduğunuz parayı işaretsiz 16 bitlik bir tam sayı olarak saklamasıdır. İmzasız 16 bit tamsayılar 65535’e kadar sayısal değerler depolayabilir, bu yüzden Counter-Strike’da sahip olabileceğiniz maksimum para miktarı 65535’tir!

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir