1. Ana Sayfa
  2. Multimedya

Camscanner PC İndir (Windows Masaüstü)

Camscanner PC İndir (Windows Masaüstü)
0

Her gün iş veya kişisel amaçlar için birçok belge görüyor ve kullanıyoruz. Faturalar, e-posta ekleri ve hatta iş için bile var. Bu nedenle yazıcılar ve tarayıcılar, belgeleri kolayca yazdırmamıza izin verdikleri için günümüz dünyasında bir zorunluluktur. Ancak dünya dijitale geçtiği için artık akıllı telefonlarımızı taşınabilir bir tarayıcı olarak kullanabiliriz! Camscanner sayesinde bugün bunların hepsi mümkün.

INTSIG tarafından yayınlanan bu uygulama, telefonunuzdaki hemen hemen her fotoğrafı taramanıza izin veren en son özelliklerle donatılmıştır! Taranan fotoğraflarınızı anında, istediğiniz kişiye gönderebileceğiniz word veya PDF gibi belgelere dönüştürün. Burada, belgenizin dijital bir versiyonunu hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bir fotoğraf çekebilir veya sadece uygulamaya yükleyebilirsiniz, ardından uygulama onu bir belgeye dönüştürecektir. Bu uygulamayı PC’nize almak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı bu kılavuzda öğrenin!

Camscanner Nedir ve Özellikleri

Bugün dünyada günlük hayatımızda kullandığımız o kadar çok belge var ki. Makbuzlar, sözleşmeler, notlar, faturalar, tartışmalar, sertifikalar ve daha pek çok belge kullanıyoruz. Okul, iş ya da kişisel amaçlar için kullansak da çok kullandığımızı inkar edemeyiz. Yazıcılar günümüzde hala çok fazla kullanılıyor olsa da, akıllı telefonlar çok yol kat etti. Artık Camscanner sayesinde taşınabilir bir tarayıcıya sahip olabiliriz!

Bu uygulama, herhangi bir görüntüyü onun dijital bir versiyonuna dönüştürebilir. Bu, telefonunuzu kullanarak geçerli kimliğinizin fotoğrafını çekebileceğiniz ve dijital bir kopyaya dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. Veya uygulamayı kullanarak notlarınızı tarayabilir ve bir word belgesine veya bir PDF’ye dönüşebilirsiniz! Bu, insanlar olarak daha da ilerlememizi sağlayan teknoloji türüdür. Bugün, birçokları arasında popüler bir seçim olan uygulama sayesinde çok şey yapabiliriz.

Pc için Camscanner Bluestacks indir

Bunun dışında, kullanılacak kaliteyi veya farklı filtreleri seçebilirsiniz. Pürüzsüz, gerçekçi veya bir belge gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama, yakaladığınız görüntüdeki kenarları ve metinleri tanır. Ardından, düzenleyebilmeniz veya paylaşabilmeniz için metinleri ayıklayabilirsiniz! Bu, bugün yakaladığınız veya yüklediğiniz herhangi bir resmi tanıyabilen gelişmiş bir uygulamadır. Ayrıca JPG/PDF dosyalarını sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

Son olarak, Camscanner ile belgeleri kolayca fakslayabilir veya AirPrint yapabilirsiniz. Bu, uygulama tarafından desteklenen 30’dan fazla ülkede kolayca fakslayabileceğiniz anlamına gelir. Önemli belgeleri bugün telefonunuzda saklayın ve mevcut her fiziksel kağıdı dijitalleştirin.

PC için Camscanner Nasıl İndirilir?

Camscanner bir uygulama olduğu için Google Play Store’dan cihazınıza indirebilirsiniz. Ancak PC’niz için almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bunu kolayca yapabilirsiniz:

  1. Bluestacks Android emülatörünü buradan indirin.
  2. Bluestacks uygulamasını açın ve Google Play hesabınızla giriş yapın.
  3. Camscanner’ı arayın ve cihazınıza yükleyin.
  4. Bluestacks Camscanner PC indir
  5. Yükledikten sonra uygulamayı başlatın!
  6. Uygulama tıpkı telefondaki gibi çalışır ancak burada yalnızca görüntüleri dijital dosyalara dönüştürmek için yükleyebilirsiniz.

Aslında, Camscanner’ı PC için edinmenin daha kolay bir yolu daha var. İsterseniz Microsoft’tan masaüstü sürümünü buradan indirebilirsiniz: https://www.microsoft.com/en-us/p/camscanner-pc/9np7z3v0t7d1?activetab=pivot:overviewtab#

Sonuç

Günlük olarak belgelerle ilgileniyoruz. Bunları saklamak, paylaşmak veya kolayca düzenlemek için dijital kopyalarını oluşturmak önemlidir. Artık PC için CamScanner Apk’yi nasıl kurulacağını bildiğinize göre , artık herhangi bir uygulamayı dijital dosyalara dönüştürebilirsiniz!

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap