1. Anasayfa
  2. Sektörel

Burun Dolgusu

Burun Dolgusu
0

Burun Dolgusu

Estetik denildiğinde akla ilk gelen burun estetiğidir. Burun estetiği uzun zamandır yapılan bir estetik türüdür. Son zamanlarda burun ile ilgili olarak yapılan bir işlem de burun dolgusu olarak adlandırılan işlemdir. Burun ve çevresinde oluşan boşluklar bu işlem sayesinde doldurulmaktadır. Burun doldurma işleminde hyaluronik asit bazlı dolgular kullanılmaktadır.

Eskiden burun ameliyatı ile yapılan estetiklerde burunda ve yüzde morarma, şişme meydana gelmekteydi. Son yıllarda uygulanan ve yarı kalıcı özelliği olan burun doldurma işlemi ağrısız, morarma ve şişme olmadan yapılmaktadır. Burun kemiği üzerindeki boşlukları doldurma ve burun kaldırma işlemleri bu doldurma ile yapılabilmektedir.

Burun Dolgusunda Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Burun dolgusu işlemi anstezi kremleri kullanılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama sonrasında burun ve çevresine çok baskı yapmamak ve darbelere karşı korumak gerekmektedir. Bunun yanında bu bölgede gözlük gibi aksesuarlar kullanılırken dikkatli olmalı. Aşırı sıcaktan kaçınılmalı. Dolgu malzemelerini cilde uyumunun yaklaşık olarak 1 ayı bulduğu unutulmamalı ve bu süre içerisinde dikkatli davranmalı. https://www.dryusuftopal.com/burun-dolgusu/ sayfasından burun dolgusu hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir