1. Anasayfa
 2. Multimedya

BLACK & WHITE Projects 5 – Ücretsiz lisans ve Yazılım İncelemeleri

BLACK & WHITE Projects 5 – Ücretsiz lisans ve Yazılım İncelemeleri
0

Black & White Projects 5, profesyonel monokrom için özel olarak geliştirilmiş Alman yapımı bir yazılımdır.

Geliştiricilere göre yazılım, profesyonel fotoğrafçılar tarafından tasarlanan 32 bit algoritmalar, ön ayarlar ve yüksek kaliteli filtreler üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle, hem acemi hem de profesyonel fotoğrafçılara veya bunun için herhangi birine bir uzman gibi tek renkli görüntüler sunmada yardımcı olmalıdır.

Artık siz de Siyah-Beyaz şaheserler yaratabilirsiniz – Üst düzey görüntü kalitesi: Siyah beyaz fotoğrafçılığın tüm yönlerini birleştirir

İndirme ve yükleme

Yazılımı kaydedip indirdikten sonra, yazılımı açmak için kodu girmeniz ve ardından aktivasyon sırasında girmeniz gerekecektir. Yazılımı tamamlayıp yükledikten sonra, ücretsiz bir Photo Buzzer eşantiyonu indirebilirsiniz.

Lisans Anahtarı nasıl alınır?

69,00 ABD doları olan bu yazılımının ücretsiz lisansını hemen şimdi alın!

 1. Buradan Hediye sayfasına gidin, e-posta adresinizi girin ve gönderin
 2. Posta kutunuzu kontrol edin ve aboneliğinizi onaylamak için bağlantıya tıklayın.
 3. Posta kutusunu tekrar kontrol edin, SİYAH & BEYAZ projeleri için kullanıcı kimliğiniz ve kayıt kodunuz olacak.

Kullanıcı arayüzü

Black & White Projects 5’i ilk kez çalıştırdığınızda, proje yükleme, örnek yükleme, görüntü yükleme ve görüntülere göz atma için toplu işleme için bir menü ve hızlı bağlantılar içeren çoğunlukla boş bir ekranla karşılaşacaksınız. Arayüz, muhtemelen yazılımın neyle ilgili olduğunu belirtmek için çoğunlukla grimsi siyahtır.

İşlevsellik

Yeni bir proje üzerinde çalışıyorsanız, yalnızca bir görüntü seçmeniz gerekir ve ön ayarlar sol tarafta görünürken düzenleme menüsü sağda ve daha fazla seçenek en üstte görünür. Tek olumsuz, ilk ön ayarın otomatik olarak görüntüye uygulanması ve sonraki tüm değişikliklerin onun üzerine uygulanacak olmasıdır.

Başlamak isteyeceğiniz bir ön ayar seçtikten sonra, artık ince ayar yapmak için sağ tarafa geçebilirsiniz. Siyah Beyaz Projeler 3, pozlama ayarları ve beyaz dengesi dahil olmak üzere tüm genel seçeneklere sahip iyi geliştirilmiş bir RAW geliştirme modülüne sahiptir. Ayrıca, birçok yönden Lightroom’dan daha iyi hale getiren gelişmiş renk yönetimi ve diğer işlevlere sahiptir.

Artıları

 • Kullanımı kolay
 • Tam donanımlı RAW geliştirme modülü, onu lightroom’dan daha iyi hale getirir
 • Görüntülerde ince ayar yapmak için geniş seçenek yelpazesi
 • Adobe Lightroom ve Photoshop için eklentiler – Photoshop veya Lightroom’da kolayca bir dosya geliştirin ve Black & White Projects 5’e aktarın ilave işlemler.

Eksileri

 • Siyah Beyaz ön ayarı otomatik olarak uygulanıyor
 • Değişiklikleri uygularken yavaşlıyor
 • Bir RAW dönüştürme uyguladıktan sonra değişiklikleri geri almanın yolu yok

Sonuç

Siyah Beyaz Projeler 5, hem temel hem de ileri düzey kullanıcılar için fotoğrafları işlemek için çok sayıda özellik içerir ve bu, doğru kullanıldığında sonuçlar üzerinde size büyük bir kontrol sağlar. Hala bir geri alma işlevini ve değişikliklerin uygulanması için beklemesi gereken birkaç saniye veya hatta bir dakika gibi küçük aksaklıklar var. Aksi takdirde indirmeye değer bir yazılımdır.

8.1
Editör Puanı

Yazılım, çok temelden çok gelişmişe kadar çok sayıda işleme seçeneği sunar ve kullanıcıya nihai sonuçlar üzerinde büyük bir kontrol sağlar - bu da karşılığında çok iyi sonuç verir.

 • Genel 8.5
 • İşlevsellik 8
 • Kullanım Kolaylığı 7.5
 • Müşteri Desteği 8.5

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir