1. Anasayfa
  2. Teknoloji

ARCTIC Liquid Freezer II 360 RGB Su Soğutucusunu Tanıttı

ARCTIC Liquid Freezer II 360 RGB Su Soğutucusunu Tanıttı

Bilgisayarlar için düşük gürültülü soğutucuların ve bileşenlerin önde gelen üreticilerinden biri olan İsviçreli şirket ARCTIC, yakın zamanda popüler Liquid Freezer II 360 RGB ve A-RGB su soğutma serileri için aydınlatma seçeneklerini tanıttı.

Liquid Freezer II 360, iki LED arkadan aydınlatmalı versiyonda mevcuttur. Güçlü versiyondaki üç fanın her biri on iki RGB LED ile donatılmıştır.

ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB Soğutucu

Liquid Freezer II 360 RGB, zengin, tek tip aydınlatma sistemleri sunarken Liquid Freezer II 360 A-RGB, kullanıcılara daha da fazla esneklik sağlar. Kendi kendini kontrol edebilen RGB LED’ler, neredeyse sınırsız şekilde özelleştirilebilir çeşitli aydınlatma efektleriyle kişiselleştirilmiş bir renk deneyimi oluşturmanıza olanak tanır.

Birinci sınıf soğutucu, PWM pompası ve 40 mm VRM soğutma fanı gibi serinin iyi bilinen ve ayırt edici özellikleri, yüksek performans ve düşük gürültü arasında mükemmel bir denge sağlar. Tamamen kapalı uzun hortumlar ve akıllı kablo yönetimi, bilgisayar kasanıza sığdırmayı kolaylaştırır.

ARCTIC Liquid Freezer II 360 RGB Soğutucu

Fiyat ve müsaitlik durumu :

  • ARCTIC Liquid Freezer II 360 RGB, 146,80 dolardan başlayan fiyatlarla Amazon’da mevcuttur.
  • ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB, 153.13 dolardan başlayan fiyatlarla Amazon’da satışta.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir