1. Anasayfa
  2. Antivirüs

Advanced SystemCare 16: Ücretsiz indirme ve Yazılım İncelemeleri

Advanced SystemCare 16: Ücretsiz indirme ve Yazılım İncelemeleri
3

Advanced SystemCare 16 PRO, cihazlarınızı optimize eden ve gereksiz dosyaları silen üstün özelliklere sahip bir bilgisayar iyileştiricisidir.

Dünyanın önde gelen sistem yardımcı programları ve güvenlik yazılımı sağlayıcısı IObit, bugün, kullanıcıların cihazlarını temizlemelerine ve optimize etmelerine yardımcı olan yeni eklenen AI moduna sahip hepsi bir arada bilgisayar iyileştiricisi Advanced SystemCare 16’yı piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Advanced SystemCare 16 İncelemesi

Tek tıkla temizlik, Advanced SystemCare’in en önemli özelliklerinden biridir. Daha da iyi hale getirmek için Advanced SystemCare 16, yeni AI Modu özelliğini ekler. Kullanıcıların yeni yazılımı tam olarak anlamak için işlem adımlarını öğrenmek için zamana ihtiyacı vardır; Bu AI modu, AI teknolojisini kullanarak en uygun tarama öğelerini seçebilir, bu da kullanıcıların işlem adımlarını öğrenmesi için zaman kazandırır.

Deneyimli kullanıcılar için AI modu, kullanıcıların çalışma alışkanlıklarından öğrenebilir ve ardından bilgisayarı farklı zamanlamalarda temizlemek için önerilen öğeleri taramalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, kullanıcı arayüzü ve işlemler yeniden tasarlandığı için yeni sürüm daha net ve düzenli görünüyor.

Advanced SystemCare 16 Özellikleri

PC temizleme, hızlı yanıt verme ve koruma. IObit’in laboratuvarına göre, gereksiz dosyalar veritabanı öncekinden % 50 daha büyüktür ve Waterfox, Pale Moon, CCleaner Browser ve diğer tarayıcıların veya yazılımların gizlilik izi gibi daha fazla geçici dosya ve gizlilik izi tespit edilip kaldırılabilir. %45 daha büyük başlangıç ​​veritabanı, kullanıcıların başlangıçta çalışan daha fazla yararsız öğe, uygulama veya hizmeti durdurmasına yardımcı olabilir ve bu da destek süresini kısaltabilir. Ayrıca, yeni sürüm, kullanıcılara bilgisayarlarındaki antivirüs yazılımının ve güvenlik duvarının mevcut durumu hakkında bilgi verebilir ve virüslerden, casus yazılımlardan, kimlik avı dolandırıcılıklarından, şüpheli e-postalardan kaynaklanan olası harici tehditleri önlemek için güvenlik korumasının normal şekilde çalışmasını sağlamak için tek noktadan kapsamlı koruma sağlayabilir.

IObit’in Ürün Direktörü Bing Wang,

“PC’yi performansın en üstünde çalıştırmak için derin PC temizliğine odaklanıyoruz ve PC’nizi optimize etmek için verimli bir yöntem sağlıyoruz.” dedi.

Advanced SystemCare 14, kullanıcılara istikrarlı ve güçlü bir Akıllı tarama AI Modu, daha büyük önemsiz dosyalar ve başlangıç ​​veritabanı, geliştirilmiş Yazılım Güncelleyici ve Win Fix, Smart RAM, Internet Booster, FaceID vb. Dahil 10’dan fazla kullanışlı aracı yeniden oluşturan PC. Bunların hepsi daha da derinlemesine temizlenebilir ve bilgisayarınızı akıllıca ve kolayca optimize edin. ”

Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7, Windows XP ve Vista için tam destek sağlar.

Advanced SystemCare 14 Hakkında

PC temizleme ve optimize etme araçları arasında en üst sırada yer alan güçlü bir hepsi bir arada PC yardımcı programıdır. Bu güçlü 1 tıklama yaklaşımı, yeni AI Modu ile sistemin tüm yönlerini akıllıca taramaya ve temizlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarın tüm potansiyellerini ortaya çıkarmayı ve büyük ölçüde büyütülmüş Önemsiz Dosyalar aracılığıyla bilgisayar deneyimini optimize etmek için bilgisayara bir destek sağlamayı amaçlamaktadır. ve Başlangıç ​​veritabanı. Bu, gereksiz dosyaları ve gizlilik izlerini daha derinlemesine ve kapsamlı bir şekilde temizleyerek bilgisayarı hızlandırabilir.

Advanced SystemCare 16 Pro Ücretsiz Lisans Kodu Alın!

Advanced SystemCare 16 artık teknobird web sitemizde ücretsiz eşantiyon pro lisans key ile mevcuttur.

Lisans Key Kodunu Görmek için tıkla / PRO v16 Sürüm

IObit Yazılım Geliştiricisi Hakkında

2004 yılında kurulan IObit, tüketicilere işletim performansını büyük ölçüde artırmak ve bilgisayarlarını ve mobil cihazlarını güvenlik tehditlerinden korumak için Windows, Mac ve Android işletim sistemi için yenilikçi sistem araçları sağlar. IObit, dünya çapında 100’den fazla ödül, 500 milyon indirme ile tanınmış bir endüstri lideridir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. abi code patlamış

  2. 27 Ocak 2021

    Programın kullanımı çok kolay. Dahil edilen araçlar gerçekten her şeyi kapsıyor ve programı çalıştırdıktan sonra bilgisayarım daha hızlı yanıt veriyor. Program, bilgisayarınızın daha verimli çalışmasını sağlayan gereksiz kaynakların kullanımını azaltır ve ortadan kaldırır. Bu ürün harika ve sınıfının en iyisi. Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı önemsiyorsanız, Advanced System Care 14 kullanın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir