1. Ana Sayfa
  2. Rehber

Youtube Abonelikten Toplu Çıkma ve Silme işlemi nasıl yapılır?

Youtube Abonelikten Toplu Çıkma ve Silme işlemi nasıl yapılır?
0

Kendinize ait YouTube hesabını yıllarca kullandıysanız, muhtemelen birçok kanala abone olmuşsunuzdur. Youtube Kanallarından artık ilginizi çekmeyen haber ve videoların bildirimlerinden yoruldunuz mu? YouTube kanallarından nasıl çıkacağınızı öğrenmek için doğru web sayfasındasınız.

Bugün bu nasıl yapılır makalesinde, aynı anda tüm YouTube kanallarından nasıl çıkılacağını tartışacağız. bu kanalların aboneliğinden toplu olarak çıkmak istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin. Doğru şekilde yapmak için aşağıda verilen yöntemleri keşfedin. Bu yüzden lafı daha fazla uzatmadan bu kılavuzu inceleyelim.

YouTube kanallarının aboneliğinden toplu olarak nasıl çıkılır?

Aşağıdaki yöntem, takip ettiğiniz tüm YouTube Kanallarından toplu olarak çıkmanıza olanak tanır.

YouTube aboneliğinden toplu olarak çıkmak için bir komut dosyası çalıştırmanız gerekir, ancak endişelenmeyin, bu yöntem bizim tarafımızdan denendi, test edildi ve doğrulandı. Ayrıca, bilgisayarınıza zararlı olabilecek herhangi bir üçüncü taraf programı yüklemenize hiç gerek yoktur.

Youtube Toplu Abonelikten Çıkma için şu adımları uygulayın:

  1. Youtube Hesabınızla Oturum açın.
  2. Adres çubuğuna https://www.youtube.com/feed/channels yazın (chrome ve diğer web tarayıcılarını kullanabilirsiniz.)
  3. Açılan pencerede her kanalın alt alta gri renkte ”Abone Olundu” düğmeleri gösteren bir liste görünümü göreceksiniz. Artık tüm abone olduğunuz kanallarınız bu sayfada görünür, ardından bulunduğunuz sayfada herhangi bir yere ”Sağ Tık” ve ”İncele” seçeneğini seçin. Bu konsol sayfasına kısa yoldan ulaşmak için sadece ”Ctrl + Shift + J” tuşlarına basın.
  4. Aşağıdaki buradan toplu abonelikten çıkma kodunu alın ve ”Console” butonuna tıklayın ”Elements” kısmının hemen yanındaki butondur.
  5. Görselde görüldüğü gibi otomatik olarak abonelikten çıkma kodunu console bölümüne yapıştırdık.
  6. Konsolda gösterildiği gibi aşağıdaki komut dosyasını “>” harfinin arkasına yazın.
  7. İlerleme yavaşlarsa veya işlem durmuş olursa panik yapmayın. İlk denemede tüm aboneliklerden kurtulamazsanız , size verdiğimiz kodu tekrar Console’a kopyalayıp / yapıştırıp enter tuşuna basın.

İşlem Tamam! Kopyaladığımız komut dosyasıyla birlikte tüm aboneliklerinizden çıktınız.

Sonuç

Tek tek manuel olarak tıklamaktan kaçınmak için youtube abonelikten çıkmak için kullanıcı arayüzü eylemlerinin bir komut dosyasıdır. Umarım, abone olduğunuz gereksiz youtube kanallarından toplu olarak çıkmayı başarmışsınızdır.

Herhangi bir nedenle işe yaramadıysa, yorum bölümünden bana bildirmekten çekinmeyin. Bu gönderiyi, birçok kanaldan gereksiz video ve bildirimden müzdarip olan arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Bunun gibi daha ilginç gönderiler için bizi takip etmeyi ve siteyi yer imlerine eklemeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap