İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Surfshark VPN Mod APK 2.8.1.8 indir

Surfshark VPN Mod APK 2.8.1.8 indir
0

Surfshark VPN Mod APK en son sürüm indir. En sevdiğiniz web sitelerine göz atarken verilerinizi korumak için ücretsiz bir VPN uygulamasına sahip olmak istiyorsanız hemen şimdi ücretsiz indirin!

İsim Surfshark VPN
Güncellenmiş
Uyumluluk Android 5.0+
Son sürüm 2.8.1.8
Boyut 48.01 Mb
MOD Premium Hesap Ücretsiz
Kategori İnternet Araçları
Geliştirici Surfshark VPN : Secure VPN app
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.surfshark.vpnclient.android

İnternet milyarlarca web sitesine ev sahipliği yapmaktadır. Bu siteler arasında Facebook, Twitter, Instagram, Google, YouTube ve daha pek çoğu gibi sıklıkla kullandığımız birkaç site bulunmaktadır. Peki internetin bildiğimiz gibi güvenli bir yer olmadığını biliyor muydunuz? Bunun nedeni, IP adresimizi açık bırakırsak bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız olmamızdır.

Bu nedenle, herkes için koruma sağlayan birçok VPN uygulaması var. Ancak, pek çoğu, birkaçı gibi güvenlik sağlamaz. Surfshark VPN, tam koruma sunan güvenli ve ücretsiz bir VPN uygulamasıdır. Burada, dünyanın farklı yerlerindeki binden fazla sunucuya erişebilirsiniz! Ek olarak, beğeneceğiniz başka özellikler de var.

Surfshark VPN Nedir?

İnternet bize sık kullandığımız bir sürü kaynak sağladı. Beğensek de beğenmesek de, bugün onu çeşitli şeyler için çok kullanıyoruz. İşimiz, kişisel ihtiyaçlarımız ve eğlencemiz için. Birçok web sitesi ile yapabileceğiniz çok fazla şey var.

Bununla birlikte internet, tonlarca kullanıcıdan değerli verileri çalmaya çalışan bilgisayar korsanları için bir numaralı oyun alanı haline geldi. Verilerinizin alınmasını istemiyorsanız, sizi koruyacak bir VPN uygulaması edinmek sizin yararınızadır. Surfshark VPN, şu anda bir milyondan fazla indirme ile en iyi ve en popüler olanlardan biridir. Her zamanki VPN korumasının yanı sıra uygulama, VPN bağlantısı düştüğünde otomatik olarak internet bağlantısını kesmenize de olanak tanır.

Surfshark VPN ile Android Cihazınızda Güvenli Bağlantı Kurun
Surfshark VPN ile Android Cihazınızda Güvenli Bağlantı Kurun

Surfshark VPN Özellikleri

Surfshark VPN, siz ve aileniz için tam çevrimiçi koruma sunan inanılmaz bir uygulamadır. Bu uygulama, ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını içerir! İşte özellikleri:

VPN Koruması

İnternet gerçekten kullanıma hazır tonlarca kaynağın bulunduğu bir yerdir. Ancak dikkatli olmazsanız, değerli dosyalarınızı göz açıp kapayıncaya kadar çaldırabilirsiniz! Bunun nedeni, saldırganların teknolojideki değişikliklere ayak uydurmak için her gün evrim geçirmesidir. Peki sıradan bir internet vatandaşı verilerini nasıl koruyabilir? Elbette bir Sanal Özel Ağ (VPN) kullanarak! Surfshark VPN, kendinizi veri toplayan İSS’lerden korumanıza izin veren bu hizmeti sunar. Artık verilerinizin çalınacağından endişe etmeden internette gezinebilirsiniz.

İçeriğin engellemesini kaldır

Şu anda internette çok sayıda web sitesi var. Çoğu zaman birçok web sitesine erişebilsek de, bazen uğraşması zor olacak engellenmiş içerik var. Ancak Surfshark VPN kullanıyorsanız, kısıtlamaları kolayca atlayabilirsiniz! Bu uygulama, hükümet veya diğer kuruluşlar tarafından engellenmiş istediğiniz herhangi bir içeriğe kolayca erişmenizi sağlar. Bu uygulamayı kullanarak bunlara erişebildiğinizde artık alternatif web sitelerini kullanmanıza gerek yok.

Failsafe

Bu uygulamayı bu kadar benzersiz yapan inanılmaz bir özellik, Acil Durum Arıza Korumasıdır. Bunun yaptığı, VPN bağlantısı kesilirse internet bağlantınızın otomatik olarak kesilmesidir. Bu, mobil verilerden çok tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir! Bu özelliğe sahip olduğu için mobil data tüketiminizin yavaş tüketilmesinden endişe etmenize gerek yok.

Günlük Kaydı Tutmaz

Gerçek bir VPN uygulaması, kullanıcının kendisinde veri depolamaz. Surfshark VPN’de uygulamanın çevrimiçi ne yaptığınız hakkında hiçbir fikri yok! Bunun nedeni, kullanıcının arama davranışı hakkında herhangi bir veri saklamamasıdır.

Sunucu Çeşitliliği

Surfshark VPN, tüm dünyada 60’tan fazla ülkede 1.100’den fazla sunucu sunuyor! Bu, hangilerini kullanmak istediğinizi anında seçmenize olanak tanır.

Surfshark VPN ile Android Cihazınızda Güvenli Bağlantı Kurun

Surfshark VPN Mod APK Ücretsiz İndir – Ücretsiz Premium Hesap

Surfshark VPN, çevrimiçi verileriniz için tam koruma sağlayan harika bir uygulamadır! En son sürümü indirin ve tüm özelliklerin kilidini açın!

Surfshark VPN 2.8.1.8 APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap