1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Sims 4 Mod Yükleme Nasıl Yapılır?

Sims 4 Mod Yükleme Nasıl Yapılır?
1

Sims 4 için modları basit ve hızlı bir şekilde nasıl yükleyeceğinizi öğrenin. Ek olarak, Sim’leriniz için kullanabileceğiniz en iyi modları şimdi öğrenin!

Sims 4 Dünyasına Hızlı Bir Giriş

Sims oyunlarının ne olduğunu bilmiyorsanız, biraz kaybolabilirsiniz. Bu muhtemelen sizin için en iyi sayfa değil. Ancak, Sims ile ilgileniyorsanız ve oynamaya başlamak istiyorsanız, işte size hızlı bir giriş…

The Sims, birçok farklı kişinin hayatını kontrol edebileceğiniz bir dünya simülatör oyunudur. Dahası, Sims’de yapamayacağınız neredeyse hiçbir şey yok. Sim’lerinizin her birinin her gün hayatlarını nasıl yaşayacağını belirlemek size kalmış.

Bu karakterlere gerçekçi bir yaşam yaratmanın tonlarca farklı yönü var. Bu, Sim’lerinizin her birini giydirmeyi, onları alışverişe götürmeyi, ev satın almayı, parti yapmayı ve hatta başkalarıyla bir araya gelmeyi içerir.

Sims dünyasında olasılıklar sonsuzdur. Hayal gücünüzü keşfedin ve oyunun tüm sınırlarını test edin. Nihayetinde, elinizden geldiğince sahip olmaya çalışın.

Sims 4 Özellikleri

Ana serinin dördüncü taksimi olan Sims 4’ün elbette pek çok farklı özelliği bulunuyor. Bu nedenle, bunların tümü eski başlıkların önceki yönlerinde iyileştirmeler veya ayarlamalar olacaktır.

Ne olursa olsun, tüm bu özellikler Sim’leri diğer yaşam simülatörü oyunlarından ayıran şeydir. Sims kendi sınıfında. Ve tam olarak nedenini aşağıda okuyabilirsiniz:

Kendi benzersiz karakterlerinizi yaratın: Sim’ler birçok farklı şekil ve boyutta gelir ve hayatlarını belirlemek size kalmıştır. Kişiliklerini, görünümlerini, hedeflerini ve tutkularını özelleştirebilirsiniz. Her karakteri tamamen etli bir insana dönüştürebilirsiniz, bu başkaları tarafından kopyalanamaz. Her Sim’in hayatta bir amaca ihtiyacı vardır ve başarmanız gereken iş budur.

Karakterleriniz için evler oluşturun: Daha sonra evler, oyundaki her karakter kadar özelleştirilebilir. Her evin yerleşimini planlayın, farklı mobilya ve eğlencelerle doldurun. Daha da ileri gidin, evinizi sevmiyorsanız, devam edip sıfırdan başlamak için onu hurdaya ayırabilirsiniz.

sims4 modlar nasil yüklenir

Dünya ile etkileşime geçin : Sim’leriniz ve dışarı çıkın ve çevrelerindeki dünyayı keşfedin. Karakterlerinizin yeni arkadaşlar ve tanıdıklar edinmeleri için çeşitli topluluklarla bağlantılarını kurmalarını sağlayın.

Gerçekçi bir hayat yaşayın: Her seçimin sonuçları vardır. Bu nedenle, her Sim, kafasında mükemmel bir gerçek hayat bırakıyor. Sizin için bir oyun olabilir, ancak bu sizin Sims’inizin tüm hayatıdır. Bu notta, mümkün olan en iyi hayatı yaşadıklarından emin olun. Spor salonunda egzersiz yapın, farklı becerilerini ve hobilerini geliştirin, hayallerindeki işlerde çalıştırmalarını sağlayın ve çok daha fazlasını yapın!

Galeride ilham alın: Eğer kendinizi kaybolmuş hissediyorsanız, Galeri’ye tıklayarak ilham alabilirsiniz. Diğer oyunculardan oluşan bir dünya, bu etki alanına zaten kendi içeriklerinin birçoğunu eklemiştir. Ve burada çeşitli içerikleri indirebilir, yorumlayabilir ve beğenebilirsiniz. Aynı şekilde, kendi materyalinizi paylaşma seçeneğiniz de var.

Tüm bunlarla birlikte, henüz yapmadıysanız Sims topluluğuna katılma zamanınız.

Sims 4’te Modlar Nasıl Kurulur

Modlar veya modifikasyonlar, Sims oyunlarının en büyük yönlerinden biridir. Bu, tüm sınırları aşmanıza ve oyunda olmaması gereken içeriğe erişmenize olanak tanır. Kafanızdaki tüm tuhaf fikirlerin hayata geçtiğini hayal edin. Şimdi, hepsi Sims Mods yardımıyla mümkün olabilir.

Öyleyse, başlamak için Sims 4’e Modları nasıl kuracağınızı öğretelim. Bunları oyununuza nasıl ekleyeceğinizi öğrendikten sonra, gerisi bir pasta yürüyüşüdür. Not: Modlar şu anda yalnızca Sims 4’ün PC sürümünde mevcuttur. Bu sürüme sahip değilseniz, sahip olduğunuzda geri gelin.

Aşağıdaki adımları takip edin;

Sims 4 Mod Klasörü

  1. İlk adım, sevdiğiniz kesin Modu bulmaktır. Cihazınıza indirip kurabileceğiniz yüzlerce farklı Mod vardır. İlgilendiğiniz bir şey için internette dolaşın ve indirin.
  2. Çoğunlukla, bu dosyalar sıkıştırılmış bir klasörde olacaktır. Onları açmaya gerek yok. Onları oldukları gibi saklayın ve hiçbir şey çıkarmayın.
  3. Ardından, Sims 4 Mod klasörünü bulmanız gerekecek. Windows Gezgininizdeki Electronic Arts klasörüne doğrudan gidebilirsiniz . bir sonraki adımda Sims 4’ü ve ardından Mods’u seçin .
  4. Bu noktadan itibaren, Mod’u Sims 4 altındaki Modlar etiketli klasöre sürükleyip bırakmanız yeterlidir . Bu, bir sonraki oynayışınızda Değişiklikleri otomatik olarak oyununuza ekleyecektir.

Sims 4 için İndirilecek Popüler Modlar

Şimdi insanların son zamanlarda kullandığı birkaç popüler Modu tartışalım. Oyununuza eklemeniz gerekenler hakkında ilham almak veya fikir edinmek için bunlara bakabilirsiniz …

  • Günlük Kaydetme: Bu Mod, oyun dosyanızı her gün oyun içinden geçtikten sonra otomatik olarak kaydeder. Bu, ilerlemenizi güvende tutmak için mükemmeldir.
  • Okul: Bu özellik sayesinde çocuğunuzu okula kadar takip edebilir ve çalışmalarında başarılı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Aynı şekilde, çocukları yerine gerçek Sim’lerinizle aynı şeyi yapan bir kolej Modu da var.
  • Yükseklik Ayarlayıcı: Bu, Sim’lerinin fiziksel yüksekliğini değiştirmek isteyen herkes için iyi ise.

Sonuç

Bunlar Sims 4’teki en popüler Modların tümü ve bunları oyunumuza nasıl yükleyeceğiniz anlatılmıştır.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhaba, mod klasörü olmadığı için kendim oluşturdum. Fakat oyunda gözükmüyorlar. Bu konuda ne yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir