1. Anasayfa
 2. Grafik Tasarım

PhotoAI – AI Photo Enhancer – Ücretsiz PRO Redeem Code

PhotoAI – AI Photo Enhancer – Ücretsiz PRO Redeem Code
0

PhotoAIAI Photo Enhancer, android ve iOS uygulaması için sınırsız ömür boyu PRO Redeem Code lisansı alın. Güncel fiyatı: $89,99 bu uygulamayı hemen şimdi ücretsiz olarak edinin.

PhotoAI – AI Photo Enhancer Nedir?

Fotoğrafınızı geliştirmek ve iş akışınızı hızlandırmak için tasarlanmış hepsi bir arada bir Al araç takımıdır. Magic AI teknolojisine dayalı olarak görüntülerinizi yükseltme, keskinleştirme ve renklendirme olanağı sunar. Görüntüleri %800’e kadar büyütüp yükseltebilirsiniz. Bu uygulamayı aynı zamanda tek bir tıklamayla bulanık yüzü rötuşlamak ve düzeltmek, saçı, gözü, dudakları ve cildi geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

PhotoAI – AI Photo Enhancer – PRO Redeem Code Lisansı

Bu lisans çekiliş etkinliği yalnızca mobil cihazlar, yani Android ve iOS’u destekler.

 1. Android ve iOS cihazlarınızda PhotoAI – AI Photo Enhancer’ı aşağıda verilen indirme butonundan indirin.
 2. Kurulum bittiğinde, uygulamayı başlatın. Sağ tarafta bulunan, “Options”a dokunun ve “Subscription” düğmesine yaklaşık 3 saniye basılı tutun ve karşınıza Redeem Code bölümü çıkacaktır.
 3. Uygulamayı PRO sürümüne yükseltmek için aşağıda sitemize özel verilen lisans kodunu kullanın.

Subscription bölümüne bastığımızda ise aşağıdaki görseldeki gibi “Zaten Pro üyesisiniz“ diye bir uyarı ekrana gelecektir.

PhotoAI – AI Photo Enhancer - Pro Member Lisans

PhotoAI: AI Photo Enhancer Android APK indir

PhotoAI – AI Photo Enhancer iOS indir

PhotoAI – AI Photo Enhancer Özellikleri

PhotoAI, istediğiniz görüntülerin bulanıklığını gidermek, geri yüklemek ve geliştirmek, eski görüntülerinizi yenilemek ve anıları geri getirmek için AI görüntü işleme teknolojisini kullanır.

 • PhotoAI – AI Photo Enhancer, normalde ufacık veya çözünürlüğü düşük olan fotoğrafları kaliteden ödün vermeden büyütmenin ve yükseltmenin mükemmel bir yoludur.
 • Görüntüleri 8 kata kadar büyütün: kaliteden ödün vermeden küçük görüntü otomatik olarak büyütülebilir ve toplu işleme desteklenir.
 • Görüntü kalitesini/renk/kontrastını geliştirme, bulanık fotoğrafları düzeltme ve görüntülerinizi çarpıcı HD görüntülere dönüştürme yeteneğine sahiptir.
 • Fotoğraflardaki yüzleri rötuşlamak ve eksik pikselleri otomatik olarak doldurmak için kullanabilirsiniz. Eski aile fotoğraflarınızı tarayabilirsiniz.
 • Bu araç, kaliteyi korurken süper net resimler üretmenize olanak tanır.
 • Dijital kamerayla çekilen fotoğraflardan paraziti gidermenize ve dramatik HDR fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olan gürültü azaltma aracıyla birlikte gelir.
 • PhotoAI – AI Photo Enhancer, yüzünüzü karikatürize etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.
 • Uygulama, resimlerinizi farklı efektlerle eskizlere dönüştürmek için kullanılabilir.
 • AI Photo Enhancer, saçı, gözü, dudakları büyüterek, tenleri rötuşlayarak, bulanık yüzü rötuşlayarak ve düzelterek ve daha fazlasını yaparak portre fotoğraflarınızı güzelleştirebilir.
 • Ayrıca profesyonel olsanız da olmasanız da AI HDR Maker desteği sizin için faydalı olacaktır. Çekici ve dramatik hale getirmek için resimlerinize HDR efektleri eklemenize yardımcı olabilir.
 • Fotoğrafın konusunu algılayabilir ve etrafındaki arka planı kaldırabilir ve özelleştirilmiş ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.
 • Toplu fotoğraf geliştirmeyi ve toplu fotoğraf arka planını kaldırmayı destekler.
 • Öte yandan PhotoAI – AI Photo Enhancer ile gelişmiş AI teknolojisini kullanarak siyah beyaz fotoğrafları’da renklendirebilirsiniz.

PhotoAI – AI Photo Enhancer Sıkça Sorulan Sorular

Resimlerimi silebilir miyim?

Yüklediğiniz hiçbir resmi izlemiyoruz ve saklamıyoruz. Yüklenen tüm görüntüler veya işlem görüntüleri her 24 saatte bir kalıcı olarak temizlenecektir.

PhotoAI çevrimdışı işlemeyi destekleyebilir mi?

PhotoAI çevrimdışı işlemeyi desteklemez. Herhangi bir ağa bağlanmanız ve görüntüleri işlenmek üzere sunucumuza yüklemeniz gerekir.

PhotoAI – AI Photo Enhancer Lisans Özellikleri

 • Bu, PhotoAI uygulaması için ömür boyu sınırsız erişimli bir lisanstır.
 • Çekiliş Süresi: 1 Haftadır, kodun kullanım süresi bir hafta sonra dolacaktır.
 • Bu kodu 10.000 kişi kullanabilir, 15 Nisan 2022‘den önce kayıt olun.
 • Ticari olmayan kullanımdır.
 • Uygulamanın ücretsiz güncellemelerini alırsınız.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir