1. Anasayfa
 2. IObit

IObit Driver Booster 11 PRO İndir


Otomatik sürücü güncelleme yardımcı programı IObit Driver Booster PRO 11 programı hakkındaki tüm bilgilere bu makaleden ulaşabilirsiniz.

Windows bilgisayardaki anakartlar, ağ, ses ve video kartları, sistem bileşenleri ve aygıtlar için güncel olmayan sürücüleri hızlı bir şekilde güncellemenize yardımcı olacaktır. Güçlü ve kullanımı kolay IObit Driver Booster 11 PRO, Windows işletim sisteminizi kontrol edecek, güncel olmayan sürücüleri hızla bulacak, sizin için indirip güncelleyecektir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Driver Booster PRO 11 Key – Ücretsiz Lisans 2024

Düzenli olarak donanımınız için sürücüleri tarar ve tüm eskileri ve artık çalışmayanları günceller. IOBit tarafından geliştirilen performans iyileştirme aracı yalnızca tek tıklamayla çalışmayı gerektirir. Sürücüleri güncellemenin yanı sıra, ücretsiz ve gelişmiş yazılım da bilgisayarın oyun deneyimini geliştirir.

Basit ve etkili bir araç olan Driver Booster 11 Pro, yazılım çakışmalarından, çeşitli sistem hatalarından ve güncel olmayan sürücülerin neden olduğu yaygın bilgisayar aygıtı sorunlarından korur.

IObit Driver Booster 11 PRO indir

Driver Booster 11 Pro indir, bilgisayarınızın aygıt sürücülerini güncel tutmanıza yardımcı olan önemli bir driver güncelleme programıdır.

IObit Driver Booster 11 PRO ücretsiz indir

Sürücüleri güncellemek için neden Driver Booster’a ihtiyacınız var?

Cihaz hatalarını azaltın

Bilgisayarınıza bağlı yazıcı, tarayıcı, hoparlör veya herhangi bir donanım aygıtı düzgün çalışmıyorsa. Mevcut sürücülerin bozuk, eşleşmemiş veya eski olup olmadığını kontrol etmek için bilgisayarınıza Driver Booster ile bir tarama yapmanız gerekebilir.

Ücretsiz PC Game Boost ve Optimize Edici

Game Ready Driver, oyunlarda gizli bir silah olabilir. NVIDIA GeForce Game Ready sürücüleri WHQL veya AMD Radeon Software Adrenalin Edition, PC oyuncuları için en yaygın olanlardır. Driver Booster, oyuna hazır bir sürücüyü gerçek zamanlı olarak algılayabilir ve güncelleyebilir. Ayrıca yerleşik Game Boost, PC’nizi daha iyi bir oyun performansı için optimize eder.

Sistem Performansını İyileştirin

Sık sık sistem askıda kalıyor veya ani yavaşlama meydana geliyorsa, bazı bozuk sürücüler bilgisayarınızda gizlenmiş olabilir. Sisteme ücretsiz bir inceleme ve Driver Booster ile yeni bir güncelleme vermek, sorunları manuel olarak yapmaktan çok daha hızlı bir şekilde bulmaya ve çözmeye yardımcı olabilir.

Otomatik Sistem Geri Yükleme Noktası Oluştur

Sistem dosyalarınızı ve ayarlarınızı daha önceki bir noktaya döndürmek istemeniz durumunda, herhangi bir değişiklikten önce bir geri yükleme noktası oluşturmak güven verici olabilir. Driver Booster, önemli bir güncelleme yapılmadan önce kendi aracınızla bir sistem geri yükleme noktası oluşturabilir.

Kullanım ve Arayüz

Driver Booster 11 PRO, kullanımı kolay, modern, temiz bir arayüze sahiptir. Bununla birlikte, menüde kullanışlı ayarlar bulacaksınız. Oyun Bileşenlerini ve / veya aygıt sürücülerini tarayıp taramayacağınızı ve en son sürücüleri mi yoksa en kararlı sürücüleri mi isteyeceğinizi seçebilirsiniz. İndirilen sürücüler ve yedeklemeler için bir klasörün Driver Booster kullanımlarını ayarlayabilir ve yok sayılacak aygıtları seçebilirsiniz.

Bir sürücü güncellemesi gerçekleştirirken, yazılım önce bir Sistem Geri Yükleme noktası oluşturacak ve mevcut sürücülerinizi yedekleyecektir. Sürücü kurulumu tamamlandığında bilgisayarınızı otomatik olarak yeniden başlatma seçeneği vardır.

Toplamda, Driver Booster 11, iki test makinemizde 20 eski sürücü ve 9 eski oyun bileşeni buldu. Bu, testimizde bildirilen en yüksek eksik sürücü sayısıdır ve Driver Booster 11  kapsamlı bir sürücü veritabanına sahip olduğunu ve eski sürücüleri doğru bir şekilde tanıyabildiğini göstermektedir.

Driver Booster 11 Yeni Özellikler

 • Gerçek zamanlı bir sürücü veritabanı (4.500.000’den fazla sürücü), tüm güncel olmayan sürücüler için doğru şekilde eşleşen güncellemeleri bilgisayarınıza sunmanıza yardımcı olur.
 • Sürücü güncelleme önceliğinin seçilmesi: önce en son veya en kararlı sürücüler sisteme yüklenir.
 • Yeni araç – Çevrimdışı Sürücü Güncelleme, sistemi yeniden yükledikten veya güncelledikten sonra ya da bir ağ sürücüsü eksik olduğunda, sürücüleri İnternet bağlantısı olmadan güncellemenize ve yüklemenize yardımcı olur.
 • Yeni tarama motorunun yetenekleri, daha hızlı sürücü tespiti ve Windows 10’da daha doğru sürücü eşleştirmesi için geliştirilmiş mantık kullanır .
 • En son kurulum mekanizmaları, en yüksek yükleme başarı oranlarını sağlar ve Windows 10’da sürücü kurulumunu yüzde 30’a kadar hızlandırır.
 • Yeni Sürücü Yedekleme özelliği, Windows 10’da daha yüksek oranda başarılı sürücü yedekleme ve geri yükleme sağlar.
 • Daha hızlı ve daha doğru sürücü tanımlama için geliştirilmiş çevrimiçi veritabanı yapısı ve sorgu mantığı.
 • Yeni kullanıcı arayüzü, kullanılabilirlik sağlayacaktır.
 • Önceki sürümlerde bulunan sabit hatalar.
 • 49 dilde yerelleştirme.

Sürücüleri güncel tutmak bilgisayar performansını birçok yönden artırabilir.

Tek Tek Sürücü Güncellemesine Gerek Yok

 • Size tek elden sürücü algılama ve güncelleme çözümü sunar.

Güvenli Sürücü İndirme ve Güncelleme

 • Beklenmedik bir şey olması durumunda, güncellemeden önce sistem geri yükleme noktasını otomatik olarak yedekleyin ve oluşturun .

Harici Cihazların Bakımı

 • Harici aygıtların sorunsuz çalışmasını sağlamak için aygıt sürücülerini güncel tutun.

8.500.000+ Driver Veritabanı

 • Daha eski ve nadir sürücüleri güncelleme önceliği ve sağlanan tüm sürücüler WHQL sertifikalıdır.

Daha Hızlı Yükleme

 • Düzenli sürücü güncellemesi, bilgisayarınızın yavaşlamasını önleyebilir.

Çevrimdışı Sürücü Güncellemesi

 • İnternet bağlantısı olmadan ağ sürücülerini güncelleyin ve yükleyin.

En Yüksek Oyun Performansı Garantili

 • Oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olacak Game Ready Sürücüsü ve gerekli oyun bileşenleri mevcuttur.

IObit hakkında

2004 yılında kurulan IObit, tüketicilere Windows kullanıcıları için güçlü sistem araçları sağlar. Dünya çapında 100’den fazla ödül, 500 milyon indirme ve 10 milyon aktif kullanıcısı ile tanınmış bir endüstri lideridir.

Sonuç

Otomatik sürücü güncelleme hizmeti, çevrimdışı sürücü güncelleyici ve sağlam bir sürücü yedekleme çözümü dahil ederek çoğu rakibinin ötesine geçer. Bilgisayarlarla dolu bir ofis yönetiyorsanız veya her zaman bilgisayarınızda en son sürücülere sahip olmak istiyorsanız, Driver Booster 11 mükemmel bir seçimdir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

 1. Bu sitenin verdiği tüm kodlar çalışıyor. Harikasınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir