1. Anasayfa
 2. Grafik Tasarım

Adobe Creative Cloud 7 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Alınır?

Adobe Creative Cloud 7 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Alınır?
0

Adobe Creative Cloud 7 günlük ücretsiz nasıl sahip olunur diye merak ediyorsanız bu yazımızda nasıl edinebileceğinizi anlatacağız. Adobe Creative Cloud, Adobe Systems tarafından sunulan bir bulut tabanlı yazılım platformudur. Grafik tasarım, web tasarım, video ve ses düzenleme, fotoğraf düzenleme ve benzeri kreatif araçları içermektedir.

Kullanıcılar, Creative Cloud’a abonelik yoluyla erişim sağlayabilir ve tüm araçları ve dosyalarını bulutta saklayabilir. Ayrıca, Creative Cloud, tasarım araçlarının en son sürümlerine anında erişim sağlar ve dosyalarının farklı cihazlarda ve bulutta senkronizasyonunu destekler. Profesyonel tasarımcılar, yaratıcılar ve endüstri profesyonelleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Adobe Creative Cloud 7 Günlük Ücretsiz Deneme

1 Hafta boyunca kullanabileceğiniz ₺478,80/ay değerindeki Adobe Creative Cloud 7 day trial deneme hesabını nasıl ücretsiz alacağınızı bilmek ister misiniz?

Adobe Creative Cloud 7 Günlük Deneme Sürümü

Aşağıdaki adımları dikkatlice takip edip, Adobe Creative Cloud 7 günlük hesabınızı kolay bir şekilde açabilirsiniz.

 1. Bu özel ücretsiz deneme sürümü sadece yeni kullanıcılar içindir. Bu yüzden işlemlere başlamadan önce yeni bir adobe hesabı oluştur linkine tıklamanız gerekiyor.
 2. Daha sonra Creative Cloud’un ücretsiz deneme sayfasına götürecek olan yukarıda verilen promosyon bağlantısına tıklayın.
 3. Tıkladıktan sonra aşağıdaki görseldeki gibi Ücretsiz Deneme Sürümünü Başlatın butonuna basın.Adobe Creative Cloud 7 Günlük Deneme Sürümü Sayfası
 4. Şimdi açılan pencereden Bireysel kullanıcılar için seçeneğini seçip devam butonuna tıklayın.Adobe Creative Cloud Bireysel Kullanıcılar için 7 Gün Ücretsiz Deneme Sürümü Hesabı Kayıt olma
 5. Bir sonraki bölümde ise Aylık seçeneğini işaretleyin.Adobe Creative Cloud, aylık ve yıllık ödeme planı
 6. Şimdi sanal kart’a ihtiyacımız var hemen Papara uygulaması‘nı indiriyoruz. Papara Google Playstore İndir Papara App Store iOs İndir
 7. Ücretsiz bir sanal kart oluşturmak için Papara mobil uygulamasını açın ve kayıt işlemlerinizi tamamlayın. Kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra Papara uygulamasının en altında bulunan “Papara Card” bölümüne geldikten sonra Yeni Kart butonuna basın.
 8. Üstte yer alan “Sanal“ yazısına tıklayın. Örnek görsel aşağıda verilmiştir.Papara Ücretsiz Sanal Kart Oluşturma Adımı
 9. Sanal kartınızı oluşturduktan sonra 7 günlük ücretsiz deneme hesabını tanımlayabilmek için sanal kartınızda 1 dolar bulunması gerekiyor. Adobe güvenlik açısından kartınızın size ait olduğunu doğrulamak için küçük bir ücret alıp iade edecektir.
 10. Adobe Creative Cloud 7 Günlük Deneme İçin Sanal Kart Bilgilerinizi Girin.
 11. Kabul et ve abone ol“ butonuna tıkladıktan sonra 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. 7 gün sona erdikten sonra sanal kartınızı iptal edin veya siteden silin.

Adobe Creative Cloud kaç TL?

Adobe Creative Cloud fiyatı, abonelik paketine ve ülkeye göre değişebilir. Genel olarak, Adobe Creative Cloud aboneliği aylık veya yıllık olarak satılır ve fiyatlar, farklı araçların kullanımına veya daha fazla kullanıcıya gereksinim duyma durumlarına göre değişebilir.

Ayrıntılı bilgi için Adobe Systems’ın https://www.adobe.com/tr/creativecloud/plans.html web sitesini ziyaret edin.

Adobe Creative Cloud içinde neler var?

Aşağıdaki bazı örnek araçlar Adobe Creative Cloud içinde bulunabilir:

 1. Photoshop: Resim ve fotoğraf düzenleme
 2. Illustrator: Vektörel grafik tasarım
 3. InDesign: Baskı ve dijital yayıncılık
 4. Premiere Pro: Video düzenleme
 5. After Effects: Hareketli grafik ve efektler
 6. Lightroom/Classic: Fotoğraf düzenleme ve organize etme
 7. Adobe XD: Web ve mobil tasarım
 8. Acrobat Pro: PDF düzenleme ve yönetme
 9. InDesign
 10. Animate
 11. Dreamweaver
 12. Dimension
 13. Audition
 14. InCopy
 15. Character Animator
 16. Capture
 17. Adobe Fresco
 18. Bridge
 19. Adobe Express
 20. Premiere Rush
 21. Photoshop Express
 22. Media Encoder
 23. Aero
 24. Adobe Scan
 25. Fill & Sign
 26. Acrobat Reader

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir