İlginizi Çekebilir
FRP Bypass APK indir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Zedge Wallpapers & Ringtones Mod APK 7.10.7 indir (Reklamsız)

Zedge Wallpapers & Ringtones Mod APK 7.10.7 indir (Reklamsız)
0

Akıllı telefonunuzu kişiselleştirmek istediğinizde Zedge’i indirin! Bir sürü yeni duvar kağıdı, harika zil sesleri, canlı duvar kağıtları, bildirim sesleri, oyunlar, simgeler ve daha fazlasını ücretsiz edinin.

Akıllı telefonlarımızı çok kullanıyoruz. Hatta bazı kişilerin iş veya kişisel amaçlar için kullandıkları birden fazla akıllı telefonları var. Ancak insanların çoğu, telefonlarını duvar kağıtlarından temalara kadar özelleştirmeyi çok seviyor. Bu insanlardan biriyseniz, şimdi Zedge’i deneyin ve geniş bir özelleştirilebilir koleksiyonun keyfini çıkarın.

Uygulama Adı Zedge Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri
Güncelleme Tarihi
İşletim Sistemi Android 5.0+
 Sürüm No 7.10.7
 Boyut 22.86 Mb
 MOD Reklamsız
 Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici Zedge
 Fiyat Bedava
 Google Play Bağlantısı net.zedge.android

Bu uygulama, yüz milyondan fazla indirme ile en ünlülerden biridir. Bunda, bir sürü farklı duvar kağıdı, süslü zil sesleri, canlı duvar kağıtları, alarm ve bildirim sesleri, çıkartmalar ve daha fazlasını indirebilirsiniz. Ayrıca başkalarının indirmesi için kendi çıkartmalarınızı ve duvar kağıtlarınızı da paylaşabilirsiniz! Bu uygulama ile, telefonunuz için pek çok özelleştirilebilir şeye sahip olabilirsiniz. Bir duvar kağıdı uygulamasında daha ne arayabilirsiniz?

Telefonunuzu Kişiselleştirin

Dünyadaki çoğu insan gibiyseniz, nerede olursanız olun sürekli kullandığınız bir akıllı telefonunuz var. İster işte, hastanede, parkta veya tatilde olun – telefonlarımız bir zorunluluktur. Çoğu insan, tercihlerine göre kişiselleştirene kadar üzerinde çok fazla zaman harcar. Bu son yıllarda normal hale gelen bir şeydir.

Eğer o insanlardan biriyseniz, Zedge hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu uygulama, özelleştirme ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları, zil sesleri, bildirimler, oyunlar, simgeler, widget’lar, çıkartmalar ve daha pek çok şeye sahiptir. Ayrıca, insanların dünyayla paylaşmak için çıkartmalar veya duvar kağıtları olsun, kendi yarattıklarını yüklemelerine olanak tanır. Buradaki satıcılar genellikle ayda yaklaşık 1.000 dolar kazanıyor. Buraya yükleyebileceğiniz çok şey var. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıyı okuyun.

Zedge APK Özellikleri

Bu uygulamada indirebileceğiniz çok fazla duvar kağıdı var. Bunun dışında, telefonunuzu kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz bir sürü başka şey var. İşte bu uygulamanın 7 özelliği;

Bir sürü duvar kağıdı – Bir akıllı telefonda yapabileceğiniz pek çok şey var. Ancak telefonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız, işi güzel yapacak duvar kağıtları var. Bir duvar kağıdı bir telefonu yapar veya bozar. Temanıza uygun olanı seçmek kulağa kolay bir iş gibi gelebilir ama bundan çok daha zordur. Neyse ki, kullanmanız için bir sürü duvar kağıdı barındıran Zedge adında bir uygulama var. Ücretsiz olarak indirmen için full HD ve 4k olarak önerilen bir sürü duvar kağıdı var. Siyah bir duvar kağıdı istiyorsanız, buradan seçebileceğiniz çok şey var. Veya belirli aralıklarla dönen birini seçebilirsiniz. Burada kullanabileceğiniz çok güzel duvar kağıtları var.

Canlı duvar kağıtları – Duvar kağıtları bugün hala yaygın olsa da, geçmişte kaldılar. Artık telefonunuzda harika bir etki sağlayabilecek canlı duvar kağıtları var. Bunlar döngülü olan ve olmayan ve ses çıkaran videolar. Zedge’in canlı duvar kağıtları, telefonunuzun pilini kolayca tüketmeyecek şekilde optimize edilmiştir. Her zevke ve tercihe uygun tonlarca canlı duvar kağıdı var. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla tercih var. Bu canlı duvar kağıtlarını izlemesi eğlencelidir ve telefonunuz için farklı efektler elde etmenizi sağlar.

Harika zil sesleri – Zil sesleri açısından, buradan seçebileceğiniz kesinlikle çok çeşitli zil sesleri vardır. Burada ördek sesleri ve daha pek çok harika zil sesi var. Ne ararsanız burada bulabilirsiniz. Burada, kullanmanız için birçok zil sesini kolayca indirebilirsiniz. Komik, profesyonel veya komedi bile olabilirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca zil sesi olduğu için bu zil sesleri sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

Alarm ve bildirim sesleri – Zedge’de seçebileceğiniz çok sayıda alarm ve bildirim sesi de vardır. Bunlar, bir alarm kurduğunuzda uyanmanızı sağlar. Korkak bir bildirim sesi ayarlamak istiyorsanız, bu uygulamada da birçok seçenek var.

Yaratıcı çıkartmalar – Zedge, aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce harika çıkartma barındırır. Onları daha harika görünmelerini sağlamak için duvar kağıtlarınıza ekleyebilirsiniz. İsterseniz herhangi bir duvar kağıdını herhangi bir mem’e de dönüştürebilirsiniz. Veya arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi etkilemek için sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. Ancak en önemli şey, kendi çıkartmalarınızı yükleyebilmenizdir! Pazar yeri satıcısının bir parçası olun ve ayrıca çıkartmalar, duvar kağıtları ve zil sesleri gibi kreasyonlarınızdan da kazanabilirsiniz. Ne yüklerseniz yükleyin, daha fazla kişi indirdikçe ve tanıdıkça daha fazla kazanabilirsiniz.

Favori ve kaydet – Bu uygulamada, favorilerinize herhangi bir şey kaydedebilir ve ekleyebilirsiniz. Bu uygulamada favorilerinize anında erişin ve dilediğiniz gibi indirin. Bu, işleri sizin için son derece kolaylaştıracaktır.

Tonlarca kategori – Bu uygulamada her şey kategoriye göre düzenlenmiştir. Zil sesleri, duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları ve çıkartmalar için farklı kategoriler vardır. Aradığınız ne olursa olsun, siyah duvar kağıtları veya çizgi film sesleri – uygulamada kolayca bulabilirsiniz.

Zedge Mod APK – Reklamsız APK

Tüm telefon deneyiminizi özelleştirmek mi istiyorsunuz? Zedge’in yeni sürümünü indirin ve tonlarca zil sesine , duvar kağıdına, alarm sesine ve daha fazlasına erişin .

Zedge Wallpapers & Ringtones 7.10.7 APK Orijinal indir

Zedge Wallpapers & Ringtones 7.10.7 Orijinal (32.63 Mb)

Zedge Wallpapers & Ringtones 7.10.7 Mod APK indir

  • Reklamsız
Zedge Wallpapers & Ringtones 7.10.7 Mod (31 MB) indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap