1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

YouTube’da Bilinir Olmak Artık Çok Kolay

YouTube’da Bilinir Olmak Artık Çok Kolay
1

YouTube, son zamanların en çok vakit geçirdiğimiz platformu haline geldi. Dolayısı ile YouTube kullanıcı sayısında her geçen gün artış gözükmektedir. Her gün binlerce içerik paylaşılan bu mecrada fark edilmek biraz zor olmaya başladı. Bu sebeple YoutubeMarket.net sizler için hazırladığı paketlerle videolarınızı çok daha kolay ön plana çıkarmanızı sağlayacak. Artık sizler de sadece izleyici olmak yerine kendi videolarınızı yükleyerek, Youtube Market platformunun da yardımı ile birlikte kendi izleyici kitlenizi oluşturabilirsiniz. Hatta belki de bir telefonla video çekerek başladığınız bu yola kendi filminizi çekerek devam edebilirsiniz. Artık televizyon ünlülerinin de yerini almaya başlayan Youtuberlardan biri olmak ve beğenilen videolar üretmek için daha fazla beklemeyin.

YouTube’da Beğeniler Neden Önemlidir?

YouTube’da videolarınızın daha fazlama izlenmesi ve kanalınızın büyümesi için önem teşkil eden birkaç unsur vardır. Bunlardan biri ise sizin izleyiciniz ile etkileşiminizi gösteren beğeni butonudur. Beğeni sayınız YouTube algoritmasına, yeni gelen izleyiciye ya da potansiyel sponsorlarınıza videolarınızın izleyen tarafından beğeni ve taktir gördüğünü gösterir. Ayrıca beğeniler yorumlarla birlikte izleyicinizle etkileşimde olduğunuzun en önemli göstergesidir.

YouTube’da Videolarımın Beğeni Almasını Nasıl Sağlarım?

YouTube algoritmasında ön plana çıkmak için beğeni sayınız fazla olmalıdır. Beğeni sayınızı arttırmak ise çok basittir. YouTube videolarınızda beğeni sayınızı arttırmak için en önemli unsur videolarınıza verdiğiniz emektir. YouTube izleyicisi verilen emeği takdir eder ve sizi beğeni ile ödüllendirir. Ayrıca videolarınızı imkanlarınız dahilinde en kaliteli şekilde sunmaya çalışın. Çünkü videoların kalitesi izleyiciyi beğeni butonuna iten en önemli unsurlardan biridir. Bunlarla birlikte içeriklerinizde saygı ve sevgiyi asla unutmayın çünkü aynı şekilde izleyicileriniz de sizlere dönüt olarak videolarınızı beğenecektir. Eğer bunların birçoğunu zaten yapıyorsanız ve hala daha beklenen ilgiyi göremiyorsanız, beğeni sayılarınız sizi mutlu etmiyorsa güvenli bir şekilde YoutubeMarket.net üzerinden beğeni paketleri alarak algoritmada ön plana çıkabilirsiniz. YoutubeMarket.net üzerinden alacağınız beğeni paketleri sayesinde oluşacak etki alacağınız paketteki beğeni sayısından çok daha fazlasını YouTube kanalınızda görebilirsiniz.

YouTube Beğenilerinin Faydaları

Hedef kitlenize kısa sürede ulaşmanızda, beğeni sayınızın çok büyük bir önemi olduğunu söylemeliyiz. YouTube algoritması, beğeni sayıları fazla olan videoları daha çok ön plana çıkarma eğilimindedir. İzleyici yaptığınız içerikle ilgili video arattığında beğeni sayınızın çok olmasından kaynaklı videonuzu ilk sırada görebilecektir. Aynı zamanda trend videoların oluşmasında beğeniler en büyük rolü oynamaktadır.

YoutubeMarket.net Beğeni Paketleri Nelerdir?

YoutubeMarket.net üzerinden 50, 100, 200 ve 300 beğeni içeren küçük paketleri; 500 ve 1000 beğeni içeren orta büyüklükteki paketleri ya da 10.000 ve 20.000 beğeni içeren büyük çaplı paketleri hızlı ve 256 Bit SSL sertifikalı ödeme güvencesi ile elde edebilirsiniz.

YoutubeMarket.net Güvenilir Midir?

YouTube beğeni satın almak sizleri kısa sürede istediğiniz sonuca gitmenizde yardımcı olacaktır. Fakat hangi siteye güveneceğinizi bilememeniz çok normal. Hangi sitenin güvenilir olacağını bilemeyiz bu da içimize kuşku düşürebilir. YouTube beğenisi satın alacağınız zaman iyi bir firmadan destek almadığınız süreçte hesabınız kapanabilir. Bu riski göze almamak için YoutubeMarket.net sizlere en güvenilir şekilde destek oluyor. Örneğin YouTube hesabınızın şifresini isteyen hiçbir firma ile anlaşma yapmamalısınız. YoutubeMarket.net, sizlerden YouTube hesabınızın şifresini istemez.

Bir beğeni satın alma sayfası seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da bot kullanıcılardır. Bot kullanıcılar yerine sizlere gerçek kullanıcı beğenileri ile destek sağlayan firmalarla çalışmanız çok daha önemlidir. YouTube bot sayfaları anlar ve direkt hesabınızı kapatır. Youtubmarket.net, sizlere gerçek kullanıcı beğenileri sunar. Bu sebeple sizleri daha güvenilir ve daha üst seviyelere en hızlı şekilde ulaştırır. Hedefinize YoutubeMarket.net ile kolayca ulaşabilir hale gelirsiniz. YouTube beğenilerinin kalıcı olacağı sitelerden alışveriş yapmanız sizler için çok daha avantajlı olacaktır. Boşa kürek çekmek istemezsiniz.

Bununla birlikte güvenli ödeme seçeneği olmayan sitelerden de alışveriş yapmamalısınız. Her iki tarafın güvenliği için güvenli ödeme yöntemi olan siteleri seçmek en doğrusudur. YoutubeMarket.net bu konuda da sizlere en büyük desteği sağlamakta ve en güvenilir şekilde sizlere yardım etmektedir.

Beğeniler Dışında İnsanları YouTube’da Ünlü Yapan Faktörler Nelerdir?

YouTube’da popüler olmak için beğenilerin önemini anladık. Peki sadece beğeniler bizi istediğimiz hedefe götürür mü? Elbette hayır. YouTube algoritmasının beğeniler kadar dikkat ettiği diğer faktörler de vardır.
Bu faktörlerle izlenme süresi, abone sayısı ve yorumları örnek verebiliriz.

İzlenme Süresi

YouTube dünyasında izlenme süresi, kanalınızın ve videolarınızın sağlığı üzerinde etkisi olan en önemli ancak yanlış anlaşılan kavramlardan biridir. Birçok video yapımcısı yalnızca izlenme sayılarıyla ilgilenirken, YouTube, izlenme süresine daha fazla önem verir. YouTube görüntüleme sayılarının yanıltıcı küçük resimler ve otomatik botlar aracılığıyla manipüle edilebilme kolaylığı göz önüne alındığında, YouTube, bir izleyicinin videonuzu izlemek için harcadığı toplam süreyi ölçmeyi tercih etmektedir. Bu istatistik “izlenme süresi” olarak bilinir ve bir izleyicinin videoları izleyerek geçirdiği toplam dakika ve saat sayısını ifade eder. YouTube’a göre izlenme süresi, kanalınızdaki ve videolardaki performansı ölçmek için en önemli ölçüdür ve şirkete göre tüm YouTube platformundaki tüm büyük arama ve keşif algoritmalarının en önemli etkenidir.

Abone Sayısı

Sizin de fark etmiş olabileceğiniz gibi, en popüler YouTube kanalları, yayınladıkları her videoda izleyicilerine sürekli olarak kanallarına abone olmalarını hatırlatıyor. Verilere göre, abonelerin kanalınız için abone olmayan bir kullanıcıya göre daha fazla görüntüleme ve izlenme süresi oluşturma olasılığı çok daha yüksektir. Bu da görüntüleyenlerinizi kanalınıza abone olmaya teşvik etmeyi kritik hale getirir. Yayınladığınız her videodan sonra izleyicileri kanalınıza abone olmaya davet etmeyi bir uygulama haline getirin ve abone olduktan sonra sizden ne tür videolar görmeyi bekleyebilecekleri konusunda onları bilgilendirin. Üyelerinizin nereden geldiğini ve hangi videoların kanalınıza en çok yeni abone getirdiğini tam olarak keşfetmek için YouTube Analytics’teki Aboneler raporunu düzenli olarak inceleyin.

Yorumlar

Yorumlar, içerik üreticiler ziyaretçileri ile etkileşim kurması için bir araç sağladıkları için çok önemlidir. İçerik üreticinin onu izleyen ile olan ilişkisini korumasının birçok avantajı vardır. Yorum alanı YouTube’da en sık kullanılan sosyalleşme aracıdır. Ayrıca içerik üreticilerinin diğer insanlarla etkileşim kurarak gelecekteki içerikleri için yeni fikirler edinmeleri için bir platform sağlar. Artan yorumlar daha fazla insanı videonuzu görmeye ve YouTube kanalınıza abone olmaya teşvik edebilir. Özetle, alacağınız daha fazla sayıda yorum, yalnızca arama motoru sonuçlarında arama görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekte daha iyi materyaller oluşturmanız için size öneriler de sunacaktır.

Takdir edersiniz ki beğeni sayınızı artırmak kadar, yorum, izlenme süresi ve abonelerinizin sayısını artırmak da oldukça zorlu işlerdir. Fakat endişelenmenize gerek yok. YoutubeMarket.net kullanıcılarına beğenilerin yanında izlenme süresi, yorum ve abone paketleri de sunmaktadır. Beğeni paketleri gibi bu diğer hizmetler de en güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir.

https://youtubemarket.net/youtube-begeni-satin-al

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Youtube marketin birçok hizmetini kullandım. Gayet başarılı bir firmadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir