1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Youtube Reklam Engelleme ve YouTube’da Reklamları Atlama

YouTube reklamlarını atlayın ve görmek istediğiniz içeriğe geri dönün!

Youtube Reklam Engelleme ve YouTube’da Reklamları Atlama
0

Youtube reklam engelleme çoğumuz, youtube videolarını izlediğimizde daha fazla zaman harcıyoruz , ve ister istemez reklamları görmek zorunda kalıyoruz aynı zamanda en iğrenç reklamlardan bazılarına da ev sahipliği yapıyor.

Neyse ki, YouTube reklamlarını tamamen atlamanın yolları var. Eski yöntem, güvenilir “Reklamı Atla” düğmesini kullanmaktır. Bu sevilen küçük düğme genellikle bir reklamda birkaç saniye görünür ve YouTube’daki çoğu video reklamdan kaçınmanıza olanak tanır. Ne yazık ki, çoğu hesapta “Reklamı Atla” düğmesinin daha az videoda görünmesi, YouTube reklamlarını bu şekilde atlamanın zor olabileceği anlamına gelir (tutarsızlıktan bahsetmiyorum bile).

Neyse ki, bu sinir bozucu reklamlardan kurtulmanın başka bir yolu var mı?

AdBlock’u kurarak ! AdBlock, videodan önce gösterilen ve videonun ortasında gösterilen video reklamlar (izlemeye çalıştığınız videoyu kesintiye uğratan reklamlar olarak da bilinir) dahil olmak üzere her yerde YouTube reklamlarını atlamanıza olanak tanır. Ayrıca, YouTube’daki kenar çubuğu reklamları ve afiş reklamlar gibi diğer reklamları da engeller.

Youtube reklam engelleme kullanıp suçluluk hissediyorsanız, endişelenmeyin. Seçtiğiniz herhangi bir kanalda reklamlara izin vererek favori YouTube içerik oluşturucularınızı desteklemek için AdBlock’u kullanabilirsiniz . Bu ayar, seçtiğiniz kanallardan bir video izlediğinizde (diğer her yerde reklamları engellemeye devam ederken) AdBlock’u otomatik olarak duraklatır.

YouTube reklamlarını eski yöntemle atlamayı veya biraz yardım için AdBlock’a güvenmeyi seçmenizden bağımsız olarak, YouTube reklamlarının sizi en sevdiğiniz içerikten uzak tutması gerekmez. Ancak, seçenekleri araştırdıktan sonra, AdBlock’un YouTube reklamlarını engellemenin en iyi yolu olduğu sonucuna vardığınızı umuyoruz . AdBlock konusunda kararsızsanız veya bizim için herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize [email protected] adresinden istediğiniz zaman ulaşın. Sizden haber almak isteriz!

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir