1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Youtube Abone Satın Almak, Abone Arttırmak ve Youtube Abone Analizi

Youtube Abone Satın Almak, Abone Arttırmak ve Youtube Abone Analizi

Youtube Abone Arttırma

Youtube abone sayısı bir konseptiniz varsa ve bu konsept üzerinden hedef kitlenize video yayınları yapmak istiyorsanız oldukça önemlidir. Youtube dünyanın en çok kullanılan video izleme sitesidir ve insanlar burada videolarının izlenme sayısına bağlı olarak para kazanırlar.

Ülkemizde de Youtube üzerinden video yayınlayarak para kazanan birçok insan vardır. Kazançlar dolar üzerinden olduğu için izleyici kitleniz arttığında kazancınız da bayağı yüksek olur. İlk kez bir kanal kurduysanız ve popüler olacağını düşündüğünüz bir konseptiniz varsa öncelikle sayfanızı görünür kılmalısınız.

Yeni açılan Youtube hesabınızın hemen abone kazanması zor olabilir. Abone sayısının artışı için birkaç yol vardır. Öncelikle yapacağınız yayınların süreleri 10 dakikadan uzun olmalıdır. Youtube abone sayısının artışı videolarınızın kaliteli oluşuna da bağlıdır.

Youtube uygulaması genelde 10 dakikadan fazla olan videolara daha çok öncelik verir. Videolarınızın izlenmesi için abone sayınızı arttırmanız gerekir. Videonuz ne kadar çok izlenirse trend videolar arasına girme şansı o kadar artar.

Trend videolara giren yayınları sizi takip etmeyen kişiler de izler ve hedef kitlenize daha kolay ulaşmış olursunuz. Düzenli video yayını yapmak oldukça önemlidir. Eğer insanların sizi unutmamasını istiyorsanız haftada en az 1 kere video paylaşmanız gerekir.

Paylaşımlarınız ne çok sık ne de çok seyrek olmalıdır. Videolarınızı paylaşmadan önce kanalınızdan haber verebilir ve insanların yayını beklemesini sağlayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlardan takipçi ve beğenileri satın alın

Youtube Abone Satın Almak

Youtube kanalınızda yayın yapacağınız zaman video başlangıcında kısa bir konuşma yaparak videoyu izleyenlerden kanalınıza abone olmalarını isteyebilirsiniz. Abone ol butonu sağ alt köşede bulunur. Youtube abone ol butonunun yerini videonuzda tarif ederek insanları teşvik etmiş olursunuz.

Ayrıca videolarınızın sonun önceki yayınladığınız videonun kısa bir sunumunu ya da ön izlemesini koyabilirsiniz. Bu videoyu beğenenler için diğer videolarınızı da referans göstermiş olursunuz. İzlenme sayısı arttığı zaman abone sayınız da doğal olarak artar.

Youtube üzerinden para kazanmanın belirli bir zaman sınırı yoktur. 1 sene önce yüklediğiniz video izleme aldıkça o videonun üzerinden para kazanmaya devam edersiniz. Kanalınız popüler olduğunda kazancınız çok daha artar. Youtube abone sayısı kanalınızın güvenilir olmasını sağlar.

İnsanlar abone sayısı fazla olan ve videoları çok izlenen kanalları merak ederler ve eğer konseptiniz hedef kitlesi içerisindeyseler kanalınızı takip etmeye başlarlar. Çektiğiniz tüm videolar yüksek kalitede ve çözünürlükte olmalıdır. Görüntüsü bozuk olan videoların kapatılma süresi saniyeleri bulmaz.

Eğer video içerisinde siz de varsanız ve konuşarak tanıtım yapıyorsanız diksiyonunuz düzgün ve samimi olmalıdır. Yüksek çözünürlük haricinde iyi bir kurgunuz olmalı ve videolarınızı belirli bir konsept üzerinden devam ettirmelisiniz.

Videolarınızın belirli bir konusu yoksa ve karışık, belirsiz konular üzerinden yayın yapıyorsanız insanların kanalınızda kalma süresi kısa olur ve ilgiyi sürekli üzerinizde tutamazsınız.

Youtube Abone Analizi

Youtube kanalınıza abone geldikçe üzerinde analiz yapmak konseptiniz için daha verimli olur. Youtube abone analizi hedef kitlenizin en çok hangi videoları izlediği, en çok hangi videoları beğendiği, abonelerin cinsiyeti ve yaş aralığı gibi konuları içerir.

Videolarınız en çok hangi kesimin dikkatini çekiyorsa hedef kitleniz onlardır. En çok beğenilen videoları saptayarak diğer çekeceğiniz videoları o konsepte uyumlu hale getirebilirsiniz. Kanalınız abone olan ya da olmayan kişiler videolarınızın altına yorum yapabilir.

Videolarınıza gelen yorumların hepsini teker teker okuyarak belirli bir cevap verdiğinizde insanlarla etkileşim kurmuş olursunuz. İnsanlar sohbet eder gibi kanalınıza girerek sizinle konuşmaya başlarlar ve videolarınızı daha çok merak ederler. Youtube abone geldikçe öncelikle kanalınızı tanımak isteyeceklerdir.

Youtube kanalınızın özgün ve akılda kalıcı bir ismi olmalıdır ve kanalın amacını ve konseptini doğru ve anlaşılır bir şekilde insanlara anlatmanız gerekir. İnsanlar kanalınızın açıklamasını okuduklarında eğer aradıkları bir şeyse hemen abone olurlar ya da kanalınızda nasıl içerikler yayınlanacağını bildikleri için takip ederler.

İlk kez sayfanızı ziyaret edecek kişiler için kanal konseptinizi anlatan kısa bir fragman yayınlayabilirsiniz. Yazılı metinlerden çok bu tarz kısa videolar daha çok ilgi çeker ve izlenir. Fragmanınızda konseptinizi anlattıktan sonra izleyicilere kanalınıza abone olmalarını rica edebilirsiniz. Eğer kendinize ait web sitesi varsa Youtube kanalınızdan yönlendirme yapın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir