1. Ana Sayfa
 2. Gündem

YorumlaKazan.net – Yorum Yaparak Para Kazanma

YorumlaKazan.net – Yorum Yaparak Para Kazanma
1

YorumlaKazan.NET nedir? Ne İşe Yarar?

YorumlaKazan.NET, görev tanımlama / tamamlama ve ödül kazanma sistemidir. Sisteme kayıt olduktan sonra, ister sistemdeki görevleri talimatlara uygun şekilde tamamlayarak belirtilen tutarları kazanabilir, ister kendi web siteniz, sosyal medya hesabınız veya işletmeniz için dijital ortamdaki ihtiyaçları için görev verebilirsiniz.

Görev Yapan : Nasıl Para Kazanabilir?

Sistemde, görevleri belirtilen talimatlara göre tamamlayanlara görev yapan denir. Görev yapanlar, sistemdeki görevleri talimatları eksiksiz ve sonradan geri almaksızın ( işlemleri geri alan ) tamamlayarak, her görev için belirtilen ücreti kontroller sonrasında kazanır.
Üye olduktan sonra, hesabını aktif etmesi gerekmektedir. Hesabı aktif olmayan kullanıcılar, sistemi aktif olarak kullanamazlar. SMS ile veya E-posta ile, hesaplarını aktif etmeleri gerekmektedir.

Hemen kaydolmak için buraya tıkla!

Görev yapanların dikkat etmesi gereken noktalar?

 • Görev yapanlar, aktif üyelikleriyle işlem yapabilmektedir. Aktif olmayan hiçbir üyelik, sistemden görev alamazlar.
 • Görevlerde belirtilen ücretlendirme – görev verenlerin bütçesine istinaden sistem yönetimi tarafından belirlenmektedir.
 • Görevleri tamamladıktan sonra, ispat sistemini kullanarak her görevin talimatlara uygun şekilde yerine getirildiğini beyan eder ve tüm sorumluluğu alır.
 • Her görev için belirtilen talimatlara uymak ve eksiksiz uygulamak görev yapanın sorumluluğudur. Aksi durumlarda, ispat / kanıt sunulmasına rağmen ödeme onayı verilmeyebilir.
 • Yapılan ve ödemesi onaylanan her görev sonrasında, geri işlem yaptığı belirlenen görev yapan üyeler sistemden banlanır ve üyelikleri silinir. O ana kadarki kazançları da, aykırı davranışlarından ötürü silinmektedir.
 • Her görev tamamlandıktan sonra, site yönetimi ve görev veren işbirliği ile ara ara kontrolleri sağlanmaktadır. O nedenle, kesinlikle geri işlem ( beğeniden vazgeçme, yorumu silme, abonelikten çıkma vb.. ) yapmamaya özen göstermelidir.

Bu şartlara uygun şekilde, herkes sistem üzerinden kazanç elde edebilmektedir.
Onun dışında, sistemde zaman zaman aktif edilecek referans sistemi ve rank sistemi ile ekstra kazançlar elde edebilmektedir.

Yukarıdaki önemli noktalara dikkat etmek ve eksiksiz uygulamak her görev yapanın sorumluluğundadır. Üyelik sözleşmesine yer alan aykırı durumları tespit edilen her görev yapan için gereken uygulamalar yapılmaktadır.

Sistem ile ilgili tüm merak ettikleri ve soru / sorun için destek kısmından iletişime geçebilirler.

Görev Veren: Sisteme Nasıl Görev Tanımlar?

Sistemde, kendi ihtiyaçlarına göre takip, yorum, uygulama indirme, beğeni, izlenme ve daha birçok sebeple dijital hesapları için görev tanımlayanlara, görev veren denir.
Görev tanımlamak için, öncelikle sistemdeki kredi yükleme sistemini kullanarak kredi yüklemesi yapmaları veya görev yaparak biriktirdikleri kazançları kullanabilirler.

Görev verirken şu noktalara kesinlikle dikkat etmelidir?

 • Seçeceği görev kategorisinde, adet belirlerken otomatik olarak tutar çıkmaktadır. Bu bütçenizdir.
 • Görev talimatlarını eksiksiz olarak belirtmesi gerekir.
 • Görev talimatları içerisinde, seçtiği kategori dışında herhangi bir ibare olmamalıdır. ( Beğeni kategorisi için yorum isteyemez vb. )
 • Görevlerin takip sorumluluğu, görev verenlere aittir. Herhangi bir işlemleri geri alma yaşanırsa, bunu destek sisteminden bizlere bildirebilir. İncelem sonrasında, gerekli işlemler yapılacaktır.
 • Görevlerde, süre sınırlaması yoktur. Kontejyan ( limit ) uygulaması vardır. O yüzden, limit bitene kadar görevlerin aktif olarak kullanıcılara sunulacağının bilincinde olmalısınız.
 • Onaylanmayan işlemlerin düzeltmelerini yaparak, tekrar sisteme görev gönderebilir.
 • Onaylanma ardından vazgeçme hakkı yoktur. O yüzden, tüm talimatları eksiksiz olarak girmeye, limiti dikkatlice belirlemeye özen göstermeniz gerekmektedir.
 • İade işlemi yoktur. Bu nedenle, onaylanmış görev sonrasında bitişini beklemesi gerekmektedir. İşlem başında, ortasında veya sonuna yakın iade talebi edememektedir.

Önemli Uyarı:

Özellikle Google işletme yorumları ve uygulama indirme kategorilerinde, ihtiyaçlarınızı 10 ve katları şeklinde maksimum 40-50 bandında yazınız. Üste üste aynı gün içerisinde 10-50 arasından fazla yorum ve indirme işlemi yaptırmayınız. Google algoritmaları gereği, işlemlerin askıya alınmaması için görevleri 10 ve basamakları şeklinde, maksimum 40-50 adet olarak geçmeye özen gösterin.

Görev verenler de , sistemden kazanç elde edebilmektedir. Sistemde aktif olarak yayınlanan görevleri, eksiksiz ve tanımlarına uygun şekilde tamamlayarak, referans sistemi ve rank sistemi ile ekstra kazançlar elde edebilir.

Bu noktalara dikkat etmek ve görev talimatlarının sorumluluğu tamamen görev verene aittir. Üyelik sözleşmesinde geçen aykırı görev ve talimatlar kesinlikle onaylanmamaktadır.

Sistem ile ilgili tüm merak ettikleri ve soru / sorun için destek kısmından iletişime geçebilirler.

Ödeme Limiti ve Ödeme Almak / Yapmak

Ödeme Limiti ve Ödeme Almak

YorumlaKazan.NET ödeme limiti 5 TL‘dir. ( 2020 Yıl Sonuna Kadar )
İkinci bir duyuruya kadar, tüm görev yapanların ödeme talep sistemini kullanarak ödeme talep etmeleri için gereken bu limit sonrasında, ödemelerini aynı gün veya bir sonraki gün içerisinde ödemeleri belirttikleri banka bilgilerine göre hesaplarına yapılır.
Ödeme için sadece banka bilgileri ( Ad -Soyad – IBAN ) kullanılır. Farklı sistemler şuan için geçersizdir. Ödeme sistemleri eklendikçe, bilgisi blog sayfasında ve duyuru sisteminde tüm üyelere açıkça belirtilecektir.

Ödeme Yapmak

Ödeme yapmak için, sistemdeki kredi kartı otomatik ödeme modülü kullanılabilir. Ödeme sonrası, belirttiğiniz miktar hemen hesabınıza yansır.
Kredi kartı ödemelerinde, kredi tutarını belirttikten sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
Kredi kartı sahibinin adı – soyadı , Ay (01,02,03 vb… ) – Yıl ( 2020, 2021, 2022 vb… ) – CCV ( Kartınızın arkasındaki 3 haneli Şifre ) ödeme sayfasında gerekli yerlere yazılarak, yönlendirme takip edilir ve tahsilat yapılır.
Havale / EFT ile yapılan ödemelerde, ödeme sonrasında bunu sistemdeki Ödeme Bildirim modülünü kullanmanız gerekir. 1-3 saat içerisinde, ödemeler onaylayarak hesabınıza yansır.

Papara İle Ödeme

Sitemizde Papara ödeme yöntemi geçerlidir. Banka havalesi / eft’si yapıldıktan sonra olduğu gibi, ödemeden sonra mutlaka gerekli bilgileri ödeme bildirim formuna girerek bildirimde bulunmanız gerekiyor. En kısa sürede, ödemeniz hesabınıza yansıtılacaktır.

Rank ve Rütbe Sistemi Nedir?

Rank Sistemi ; üyelerin ( görev yapan – görev veren) kendi istekleri ile sistemden satın alabileceğini ayrıcalıklı üyelik paketleridir.
Her rank paketi için, sistemde belirtilen ücret tutarı ve ayrıcalık nitelikleri belirtilir. Bu paketler sayesinde, sistemdeki görevlerden belirtilen % oranlarınca daha fazla kazanç elde etmek mümkündür.

Rank sistemi, alınan paket süresince aktiftir. Geri iadesi ve işlemlerin geri alınması yapılmamaktadır.

Rütbe sistemi; üyelerin her başarılı görevlerinden sonra artan bir görev kapasitesini belirtir. Buna göre, düzenli ve istikrarlı görev tamamlayan her üye sistemde belirtilen limitlerden sonra rütbece yükseltilir. Avantajı, ileride daha nitelikli ve dolgun ücretli görevlere erişimi olacağıdır. Sistemde, cinsiyet, üyelik türü ( rütbe ) gibi kategorilere özel görevler tanımlanabilmektedir. Yorumlakazan Rütbe sistemi ücretsizdir. Her başarılı görevinizden sonra, görev sayınızdaki artışa göre otomatik uygulanmaktadır.

Referans Sistemi Nedir?

YorumlaKazan.NET, sistem alt yapısı olarak referans sistemine sahiptir. Üyelerin, daha çok kazanabilmesi ve doğal sistem reklamı amacıyla kullanılmaktadır.

Referans sistemini aktif olduğu sürece her üye kullanabilmektedir. Kullanıcı panellerinde, kendilerine özel olarak oluşturulmuş referans kodu sayesinde çevrelerindeki herkesi sisteme dahil edebilirler. Bu sayede, onların aracılığı ile üye olanların hesaplarını aktif ettikten ve en az 1 adet aktif görevi tamamladıktan sonra , her tamamladığı ücretin %10’u kadar ek gelir elde eder.

Referanslarının tamamladıkları her görevden %10, otomatik olarak üyelere yansır. Hiçbir üyeden kazanç eksilmesi yaşanmaz. Bu sistemin kendi kazanç havuzundan karşılanan bir ödül ücretidir.

Referans sistemi, referansınız ile üye olan kişinin 1 aktif görevi tamamladığı andan itibaren işler.

Not : Sistem yönetimi, referans sistemini belirli zamanlarda aktif etmektedir. Bunun duyurusu, herkesin haberdar olacağı şekilde siteden ve blog sayfasından herkese açık şekilde yapılır.

Ceza ve Yaptırımlar Nelerdir?

Sistemde, kayıt esnasında tüm kullanıcıları kapsayan bir kullanıcı sözleşmesi herkese açık şekilde beyan edilmiştir.
Bu şartlarda, her üye bu kuralları öncesinde benimsemiş ve kabul etmiş sayılır.

Ceza ve Yaptırımlar

Görev Yapan: Belirtilen görevlerin talimatlarına uygun olarak, eksiksiz ve tam görev tamamlamak ile sorumludur. İspat sistemi ile her görevi ispat etmelidir.
Tamamlanan ve ödemesi onaylanan işlemleri geri aldığı tespit edilir ise, üyeliği silinir ve o ana kadarki kazançları iptal edilir.

Multi User ( Çoklu Kullanıcı ), Fake User ( Referans Sisteminde Tespiti Kolaydır. ), Talimatların dışında görev verenin aleyhine yapılan işlem, yorum ve her türlü aksiyonunda üyeliği silinir ve kazançları da iptal edilir.

Görev Veren: TCK’nın ilgili maddelerince, internet ortamında uygulanması, yapılması yasak olan her türlü işlemi sistemde görev olarak tanımlayamaz. Kumar, +18, Terör, Atatürk’e Hakaret, İlaç ve Canlı Hayvan Satışı vb.. gibi her türlü illegal konularda görev tanımı ve talebi gerçekleştirmemelidir.

Aksi durumlarda, görevleri iptal edilir. Devamında ise üyeliği sistemden kaldırılacaktır.

Üyelik İptali

Üyelik iptali için, sistemin destek modülü kullanılarak sistem yönetimine başvurulması yeterlidir. İşlemler, kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Diğer?

Tüm aklınıza gelen soru / sorun ve konular için destek modülümüzü kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

YorumlaKazan.NET ile iletişim için destek sistemini kullanabilirsiniz.
Özellikle görev vermek için kafanıza takılan soru / sorun ve danışma yardımı için WatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.
WhatsApp: 0850 305 26 90 ( Görev verme dışında iletişim için tercih edilmemelidir. Farklı amaçlar için kullanımında, yanıt verilmeyecektir. )

Şirket Bilgilerimiz :

46 Sok. No:134 Oya Apt. Üçkuyular – Karabağlar | İZMİR
V.D : Balçova V.K.N: 4760893847

( YorumlaKazan.NET , bir makaleyaz.net iştirakidir. )

Yasal Sorumluluk – Önemli

Görev Yapanların – Görev Veren ve Siteye Karşı Sorumlulukları

Ticari işletmelerin tanımladığı görevlerde, işletmenin ticari markasına / ünvanına, sosyal medya hesabına veya sitesine karşı aleyh’de her türlü yorum ve puan – kişilerin kendi sorumluluğundadır.

İşletmelerin / müşterilerin talebi doğrultusunda, yorum yapan kişinin iletişim ve gerek duyulursa üyelik bilgileri işletme sahibi ve gerekli hukuki mercilere iletilecektir.
Bu konuda hassas davranmanızı ve yapılan her işlemin, sistem üzerinde log ( kayıt ) altında tutulduğunu tekrar hatırlatırız.

Görev Tanımlarına Aykırı Hareket ve Sonrası

– Yorum , puanlama gibi görevlerde; görev veren ve çözüm ortakları lehine yorum ve puanlama işlemi yasaktır. Aksi durumlarda, yukarıdaki ön bilgilendirme baz alınarak gereken işbirliği görev veren / firma ile yapılır.

– Küfür, hakaret, aşağılama, taciz, iftira ve benzeri birçok olumsuz tavırlarından, görev yapanlar sorumludur. Gerekli durumlarda, bilgi paylaşımı kurum ve firmaların talebi doğrultusunda yapılır.

Yazar Hakkında

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Yorum yaparak para kazanıyorum ufakta olsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir