1. Ana Sayfa
 2. Multimedya

Wise Folder Hider Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

✔ Ücretsiz Lisans Anahtarı. ✔ Full Sürüm ✔ Ticari olmayan Yalnızca kişisel kullanım!

Wise Folder Hider Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans
0

Wise Folder Hider Pro için 1 yıllık ücretsiz lisans alabilirsiniz. Program, güçlü bir şifreleme algoritması kullanarak yerel veya çıkarılabilir sürücülerdeki dosya ve klasörleri gizlemeye yardımcı olur.

Wise Folder Hider Pro, yerel veya çıkarılabilir sürücülerdeki dosya ve klasörleri gizler. Dosyalar, gelişmiş bir şifreleme algoritmasına göre güvenle gizlenir.

Gizli verilerin yalnızca girişinden sonra görünür ve erişilebilir olması için bunları bir şifreyle koruyabilirsiniz. Bu veriler, güvenilir bir şekilde korunmasını sağlayacak diğer programlar ve işletim sistemleri için mevcut olmayacaktır. Kişisel dosyaları, fotoğrafları, videoları ve diğer kişisel verileri PC’nizden gizlemenize, şifrelemenize yardımcı olur.

Klasörleri gizlemek için diğer programlarla karşılaştırıldığında, Wise Folder Hider Pro korumalı dosyaları değiştirmek için en güvenli ve kolaydır. Dahası, programın bir acemi bile onunla kolayca çalışmasına yardımcı olacak sezgisel bir arayüze sahiptir.

Wise Folder Hider Pro Özellikleri

 • Dosyaları ve klasörleri gizle özelliği ile bir butona tıklayarak özel dosyalarınızı, resimlerinizi, belgelerinizi ve videolarınızı gizleyin.
 • Dosyaları ve klasörleri şifreleyin.
 • Çok katmanlı parola koruması.
 • USB sürücülerini gizleme.
 • Şifrelenmiş dosyaları taşınabilir hale getirin, tıpkı bir USB sürücüsü kullanır gibi kullanın veya şifreli sürücüyü doğrudan çıkarılabilir sürücüde oluşturun.
 • Sürükleme ve Bırakma desteği vardır.

Wise Folder Hider Pro – Ücretsiz Full Lisans

Wise Folder Hider Pro Full 4.4.3 sürümünü aşağıdaki butondan indirebilirsiniz. Programı açın, Wise Folder Hider Pro simgesine sağ tıklayın ve “Yönetici olarak çalıştır”ı seçip bir giriş şifresi oluşturun.

Wise Folder Hider Pro indir

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 veya 64-bit

Wise Folder Hider Pro Lisans Özellikleri

 • Bu, yalnızca evde (kişisel) kullanım için bir yıllık lisanstır.
 • Lisans süresi boyunca yeni sürümler için ücretsiz güncellemeler mevcuttur.
 • Ücretsiz teknik destek içermez.

8.0
Review Overview

Wise Folder Hider Pro, yerel disk veya çıkarılabilir aygıtlardaki klasörleri ve dosyaları gizlemenize yardımcı olan kullanışlı bir programdır.

 • Kullanım Kolaylığı 8

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap