1. Ana Sayfa
  2. Multimedya
  3. Wise Folder Hider Pro Ücretsiz – 1 Yıl Lisans

Wise Folder Hider Pro Ücretsiz – 1 Yıl Lisans

Wise Folder Hider Pro - Ücretsiz Lisans

1 yıl boyunca ücretsiz Wise Folder Hider Pro lisansınızı alın. Program, güçlü bir şifreleme algoritması kullanarak yerel veya çıkarılabilir sürücülerdeki dosya ve klasörleri gizlemeye yardımcı olacaktır.

Wise Folder Hider Pro , yerel veya çıkarılabilir sürücülerdeki dosya ve klasörleri gizler. Dosyalar, gelişmiş bir şifreleme algoritmasına göre güvenle gizlenir. Gizli verilerin yalnızca girişinden sonra görünür ve erişilebilir olması için bunları bir şifreyle koruyabilirsiniz. Bu veriler, güvenilir bir şekilde korunmasını sağlayacak diğer programlar ve işletim sistemleri için mevcut olmayacaktır.

Kişisel dosyaları, fotoğrafları, videoları ve diğer kişisel verileri PC’nizden gizlemenize, şifrelemenize yardımcı olur.

Klasörleri gizlemek için diğer programlarla karşılaştırıldığında, Wise Folder Hider Pro korumalı dosyaları değiştirmek için en güvenli ve kolaydır. Dahası, programın bir acemi bile onunla kolayca çalışmasına yardımcı olacak sezgisel bir arayüze sahiptir.

Wise Folder Hider Pro Ücretsiz lisansı almak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Wise Folder Hider Pro yardımcı programı sürüm 4.3.9.199’i aşağıdaki butondan indirin.
  2. Programı bilgisayarınıza yükleyin. Tam sürüm otomatik olarak etkinleştirilir.
Wise Folder Hider Pro’yu İndirin

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 veya 64-bit

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap