İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ücretsiz Lisanslar
  3. WinExt Pro – 1 yıl ücretsiz lisans

WinExt Pro – 1 yıl ücretsiz lisans

WinExt Pro - 1 yıl ücretsiz lisans

Ücretsiz 1 yıllık WinExt Pro lisansı edinin. Yardımcı program, disk alanını boşaltmak için yinelenen dosyaları ve büyük kaynakları bulmanızı sağlar, Windows etkinliğini izlemenize, toplu işlemleri gerçekleştirmenize ve kaynakları senkronize etmenize yardımcı olur.

WinExt Pro , bilgisayarınızdaki boş alanın kontrolünü ele almanızı sağlayan bir dizi yararlı araçtır. Yardımcı program, sabit disklerinizdeki kaynakları verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

WinExt Pro ile, yinelenen dosyaları belirleyebilir, büyük kaynakları bulabilir, sistem bilgilerini inceleyebilir ve toplu işlemler yapabilirsiniz. Ayrıca, çok fazla yer kaplayan ve bilmediğiniz bile yinelenen dosyaları veya büyük kaynakları kaldırarak disklerinizde hızlı bir şekilde yer açabilirsiniz. Seçilen kaynakları hem otomatik hem de manuel olarak senkronize etmeyi kolaylaştırır.

Sabit disk temizleme ve kaynak yönetimi

Sabit disk temizleme ve kaynak yönetimi
WinExt Pro, tek bir tıklamayla kopyaları tanımlamak için dosya içeriğini karşılaştırarak derinlemesine analiz yapar. Arama sonuçları sayfasında sıralanmış ve gruplandırılmış yinelenen dosyalar görüntülenir – listeyi kaydedebilir ve dosyaları boyuta göre sıralayabilirsiniz. Aynı şey, WinExt Pro’nun kaynakların boyutuna göre sıralanmış, önce en büyüğü olan bir ağaç görünümünü gösterdiği kaynak yönetimi için de geçerlidir. Ardından, istediğiniz dosyaları seçebilir ve toplu bir kopyasını yapabilir, çöp kutusuna gönderebilir veya kalıcı olarak silebilirsiniz.

WinExt Pro’in başlıca özellikleri

İçeriğine göre yinelenen dosyaları hızla bulur.
Büyük kaynak aramaları için tüm sürücülerin, klasörlerin ve dosyaların boyutunu görüntüler.
Kaynaklara en son erişimi ve bunlarla ilgili ek bilgileri (yol, boyut, tür, değişiklik tarihi, oluşturma tarihi vb.) Gösterir.
Windows etkinliğini izler (bilgisayar kaynaklarıyla ilgili eylemler).
Seçilen kaynaklarla toplu iş gerçekleştirir (çöp kutusuna taşıma, kalıcı olarak silme, başka bir konuma kopyalama / taşıma, yeniden adlandırma, bilgileri görüntüleme ve özellikleri değiştirme).
Kaynaklarınızı manuel veya otomatik olarak diğer konumlarla senkronize eder.

Ücretsiz WinExt Pro Lisansı

1 yıl boyunca ücretsiz bir WinExt Pro lisansı almak için şu adımları izleyin:

1. Programı aşağıdaki bağlantıdan indirin:

WinExt Pro’yu İndirin

Desteklenen İşletim Sistemi : Windows 10 / 8.1 / 8/7 32 | 64-bit

2. Programı kurun ve Pro sürümünü Yükselt> Pro sürümünde etkinleştirin > Aşağıdaki kayıt kodunu kullanarak anahtarı girin :

BİZ-12261461204102-NWDN

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Güncel Yazılımlar ve geliştiricilerden ücretsiz tam sürüm lisans haberlerini sizlerle paylaşan biri.

Yorum Yap