1. Anasayfa
  2. Windows 11

Windows 11: Windows 7, 8.1 ve 10 Lisans Anahtarlarıyla Etkinleştirilebilir!

Windows 11: Windows 7, 8.1 ve 10 Lisans Anahtarlarıyla Etkinleştirilebilir!

Şu anda kullanıcılar Windows 7 ürün anahtarı kullanarak Windows 11 işletim sistemini etkinleştirebilir. Aynı şekilde Windows 8.1 veya Windows 10 lisans anahtarı kullanarak yeni öğeleri etkinleştirebilirsiniz.

Windows 11 internet üzerinde sızan son zamanlarda güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ve yeni özellikleri gösteren, ancak resmi olarak kullanılabilir durumda olmadığından, önizleme almış olan kullanıcılar için işletim sistemi başarıyla Windows 7 ürün ile aktive olduğunu gördük. Bu ayrıca Microsoft’un Windows 7’den Windows 11’e yükseltme yolunu destekleyebileceği anlamına gelir. Bu doğruysa, kullanıcılar bilgisayarlarını veya dizüstü bilgisayarlarını Windows 8.1 ile yükseltebilir.

Yeni işletim sistemi bizim açımızdan büyük bir sürpriz değil, çünkü Windows 11 başka bir arayüz değişikliğini neredeyse hiç almadı. Ayrıca bu, Microsoft’un işletim sistemini Windows 7 ve Windows 8.1 çalıştıran cihazlar için ücretsiz bir yükseltme olarak sunduğu ilk sefer olmayacak.

Windows 11 Aktivasyonu

Sınırlı bir süre için Windows 10’a ücretsiz yükseltme sunuldu. Ancak, promosyon sona erdikten sonra bile kullanıcılar, bilgisayarlarını işletim sisteminin eski sürümüyle etkinleştirebilirler.

Microsoft, masaüstü işletim sisteminin yeni neslini tanıtmak için 24 Haziran’da özel bir etkinlik düzenleyecek. Bu Sanal etkinlik 11:00 ET / 8:00 PT’de başlayacak ve şirketin web sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Etkinlik sırasında, yazılım devinin Windows 11’e gelenlerle ilgili daha fazla ayrıntının yanı sıra fiyatlandırma bilgileri ve olası bir çıkış tarihi paylaşmasını bekliyoruz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir