1. Anasayfa
  2. Rehber

Windows 10’u resmi Microsoft web sitesinden indirin

Windows 10’u resmi Microsoft web sitesinden indirin

Windows 10’u resmi Microsoft web sitesinden bilgisayarınıza indirin. Mevcut sürümün orijinal Windows 10 disk görüntüsünü indirerek temiz bir kurulum gerçekleştirebilir veya basitçe sistemi güncelleyip yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

Windows 10 işletim sistemi kişisel bilgisayarlar için tasarlanmıştır ve dünyanın en popüler platformudur. Windows 10, kullanıcı dostu bir arayüz, Edge tarayıcısını kullanarak internette gezinme, temel koruma , DirectX 12 desteği, yüksek ekran kalitesi ve iyi oyun performansı ile ihtiyacınız olan her şeyi kutusundan çıkarır.

Orijinal Windows 10 disk görüntüsünü Google Chrome’da indirin

• Bu talimat, yeni Microsoft Edge dahil olmak üzere Chromium motorlu tüm tarayıcılarda Windows 10’u indirmenize yardımcı olacaktır .

1. Buradan Resmi Microsoft web sitesini açın , sağ tıklayın ve ” Kodu Görüntüle ” yi seçin veya ” F12 ” ye basın . Üç noktayı tıklayın ve Diğer araçlar > Ağ koşulları’na gidin . ” Kullanıcı aracısı ” bölümünde, ” Otomatik olarak seç ” seçeneğinin işaretini kaldırın ve açılır listeden Safari – Mac veya Chrome – iPhone’u veya Windows dışında herhangi bir yapılandırmayı seçin.

2. Windows 10’u Google Chrome üzerinden indirin

Windows 10'u Google Chrome üzerinden indirin

” Shift ” + ” F5 “ tuşunu basılı tutun ve sayfanın önbelleğini güncelleyin, Windows 10 sürümünü seçin ve ardından ” Gönder “ e tıklayın .

Sürüm seçin

3 . İstediğiniz dili işaretleyin ve tekrar onaylayın. İhtiyacınız olan bitin orijinal Windows 10 görüntüsünü indirin .

Bit Sürümünü seçin ve Windows 10'u indirin

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir