1. Anasayfa
 2. Android

WhatsApp Plus APK indir 2023 Anti-Ban (Resmi Son Sürüm)

WhatsApp Plus APK indir 2023 Anti-Ban (Resmi Son Sürüm)
1

Whatsapp Plus APK ve WhatsApp’ın iç yapısı benzer olduğundan Whatsapp Plus APK, orijinal uygulamanın tüm işlevlerine sahiptir.

WhatsApp tarafından yerel olarak sunulanların çok ötesine geçen ve kuralları ve kısıtlamaları yıkan seçeneklerle özelleştirmek için ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir mod olan WhatsApp Plus uygulamasından bahsedeceğiz.

Uygulama ismi WhatsApp Plus
Boyut 55 MB
Paket Adı com.waplus
Yüklemeler 100.000.000+
Değerlendirme 4.5
Gereksinimler 2GB+
Android Sürümü Android 4.3+
Dil Çoklu Dil Desteği
Geliştiriciler Alex Mods, Fouad Mods, Hey Mods

WhatsApp Plus APK İndir

WhatsApp Plus APK, orijinal uygulamanın yapamadığı birçok şeyi yapan inanılmaz kullanışlı bir araçtır. Orijinal uygulamada kaçırdığınız birçok özelliğin keyfini çıkarmak için şimdi en son sürümünü cihazlarınıza indirin!

WhatsApp Plus (v17.20) by AlexMods APK indir

WhatsApp Plus (v9.45) by Fouad Mods APK indir

thumbnail
Önerilen Yazı
WhatsApp Aero APK İndir v9.81 Anti-Ban (Resmi Son Sürüm)

WhatsApp Plus APK Özellikleri

 • Arayüzün renklerini veya yazı tiplerinin boyutunu kendi isteğinize göre değiştirin.
 • Büyük ses ve video dosyaları gönderin.
 • Fotoğrafları orijinal kalitesiyle indirin veya gönderin.
 • Kısmi kopyalama ve yapıştırma: Kopyalamak ve yapıştırmak istediğiniz metnin bir bölümünü seçin ve kişilerinize gönderin.
 • Sohbet ekranından bağlantı sürelerini ve durumlarını kontrol edin.
 • Profil resminizi gizleyin.
 • Hızlı paylaşım işlevleri.
 • Farklı temalar yükleyin.

WhatsApp Plus Uygulamasından Görseller

Tema Seçmenin Rahatlığı

Whatsapp plus APK’nin yeni uygulaması, kullanıcıların çok yönlü, benzersiz ve kullanıcıların gözüne çekici gelen herhangi bir temayı seçmelerine olanak tanır. Kullanıcı arayüzünün tamamı özelleştirilebilir ve bu nedenle bu uygulama, kullanıcıların uygulamanın doğru görünümünü seçmesine izin verebilir.

Whatsapp plus APK’yi kullanırken, düğmeleri, metni ve grafikleri seçebileceksiniz. Orijinal WhatsApp’ın çok fazla özelleştirme olanağı yok. Bu yeni uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz 700’den fazla temaya sahiptir. Bunun en iyi yanı, temaları tek tek indirmenize gerek olmamasıdır. Uygulama tarafından indirilirler ve sürüme, ada ve tarihe göre sıralanırlar.

Daha Fazla Sayıda Emoji İfadesi

İfadeler her zaman sıkıcı bir sohbeti daha gerçek ve duygusal hale getirdi. Orijinal WhatsApp, uygulamayı insanlar arasında popüler yapan birçok ifadeye sahipti. İnsanlar bu ifadeleri kullanmaktan keyif aldılar ve her zaman daha fazlasını arzuladılar. Whatsapp plus APK, kullanıcılarının isteğini yerine getirdi ve koleksiyonlarına daha birçok ifade ekledi. Google Hangouts ifadelerini Whatsapp plus APK’da bulacaksınız. Bu yeni ifadelerin hem göndereni hem de alıcısı Whatsapp plus APK kullanıcıları olmalıdır. Alıcı orijinal Uygulamayı kullanıyorsa, yeni ifadeler o kişide görünmeyecektir.

Gizleme/Gizlenme Seçenekleri

Orijinal WhatsApp’ın bir gizleme özelliği vardı, ancak yalnızca “son görüleni” gizleyebiliyordu. Bir kişi ne zaman çevrimiçi olsa ortaya çıkıyordu. Kaçınmak istedikleri insanların sürekli kesintiye uğramasından birçoklarının rahatsız olmasının nedeni budur. Whatsapp plus APK, çevrimiçi olduğunuzda bile durumunuzu gizleyen yeni bir gizleme seçeneği sundu. Durumunuzu hem gruplardan hem de kişilerden gizleyebilirsiniz. Bu, şifrelenmiş mesajlar alanında yeni bir özgürlük getirdi.

Yükseltilmiş Dosya Paylaşım Seçenekleri

Orijinal WhatsApp’ta, yalnızca 16 MB‘a kadar olan dosyaları paylaşabiliyordunuz ve bu bazen sinir bozucuydu. Whatsapp’ın yeni uygulaması plus APK, kullanıcıların dosyaları 50 MB’a kadar paylaşmasına izin veriyor. Bu, kullanıcıların bir seferde daha fazla dosya paylaşması için uygun hale geldi. Ayrıca yüksek kaliteli resimleri, 30 saniyeden uzun videoları ve 100 MB ses boyutunu da paylaşabilirsiniz.

Çeşitli Duvar Kağıtları

Masaüstünün veya herhangi bir uygulamanın ekranı olsun, herkes duvarına benzersiz duvar kağıtları yerleştirmeyi sever. Whatsapp plus APK, kesinlikle gözlerinizi alabilecek sınırsız ve zarif duvar kağıtlarına sahiptir. Bu, uygulamanın inanılmaz özelliklerinden biridir. Sohbet ekranınızda harika duvar kağıtlarından herhangi birini ayarlayabilir ve sohbetlerinizi daha canlı ve renkli hale getirebilirsiniz.

Günlükler ve Geçmiş

Bu özellik orijinal WhatsApp ile mevcut değildi. Whatsapp plus APK, günlükleri ve geçmişi kaydetmenin harika özelliğiyle donatılmıştır. Hesabınızdan yapılan her aktivitenin kaydını tutabilirsiniz. Bu, sizin için birçok yönden faydalı olacaktır. Herhangi birinin numarasını unuttuğunuzu varsayalım, bunu hesabınızın günlüklerinden ve geçmişinden kolayca alabilirsiniz.

WhatsApp Plus Tema Mağazası ve Arama Ekranı Teması

Bu Uygulamadaki Sorunlar Nedir?

WhatsApp çok güvenilmez, bu yüzden bu uygulamalardan birini kullanan herhangi birinin hizmetini yasaklıyor. Bu nedenle, bu uygulama, antiban özellikleri olduğu iddia edilen, JiMOD’lar tarafından geliştirilen gibi birkaç yeniden doğmuş durumda. Bu isimden yararlanmaya çalışan başka bir geliştirici olan HOLO tarafından oluşturulan versiyonu da kullanabiliriz.

Her durumda, geniş teklif yelpazesi nedeniyle ve gelişmelerin çoğunun arkasında kimin olduğunu bilmeden, WhatsApp Plus APK indir en güncel sürümünün hangisi olduğunu bilmek zor. Bazıları 3.17 olduğunu söylüyor, diğerleri 5.60 olduğunu söylüyor… Her neyse, denemek için akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bu sürümlerden biri (bu arada, iPhone için de bir sürüm var).

Whatsapp Plus APK Güvenli Midir?

Bazı insanlar, Whatsapp artı APK sürümünün modlanmış bir sürüm olduğu için kullanılmasının güvenli olmadığını ve geliştiricinin verilerinizi almak için kodları değiştirebileceğini düşünüyor. Bu versiyonlarını indirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Üçüncü parti WhatsApp uygulamalarından doğan WhatsApp Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. whatsplusapk.com Best place to download Whatsapp Plus

  I hope you will link this to the download button

  Thanks dude

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir