1. Ana Sayfa
 2. Android

WhatsApp Plus APK indir v17.10 Anti-Ban (Resmi Son Sürüm)

WhatsApp Plus APK indir v17.10 Anti-Ban (Resmi Son Sürüm)
0

Whatsapp Plus APK ve WhatsApp’ın iç yapısı benzer olduğundan Whatsapp Plus APK, orijinal uygulamanın tüm işlevlerine sahiptir. Buna ek olarak, birkaç özellik milyonlarca insanı onu kullanmaya çekmiştir.

Bu nitelikteki en popüler uygulamalar arasında, uygulamayı WhatsApp tarafından yerel olarak sunulanların çok ötesine geçen ve kuralları ve kısıtlamaları yıkan seçeneklerle özelleştirmek için ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir mod olan WhatsApp Plus uygulamasından bahsedeceğiz.

Whatsapp Plus APK Genel Bakış

Uygulama Adı WhatsApp Plus
Güncellenmiş 1 gün önce
Uyumluluk Android 5.0+
Sürüm Son Sürüm
Boyut 52.3 MB
MOD MOD yok
Kategori İletişim
Geliştirici AlexMods
Fiyat Bedava

Yukarıda söylediğimiz gibi, mesajlaşma ve sohbet uygulamasını özelleştirmek için kullanılabilir. Esas olarak, ikincisinden tam olarak memnun olmayan tüm kullanıcıları hedefliyor çünkü Telegram’ın beğenilerinin daha iyi olabilecek başka alternatifleri olsa bile, bunu herkes yapıyor. Whatsapp plus APK’nin en dikkat çekici özellikleri aşağıda belirtilmiştir:

Hemen hemen herkes, bu haberin büyük ölçüde geliştirilebilecek pek çok özelliği olduğunu düşünüyor ve bu APK’nin yapmayı planladığı şey tam olarak bu.

WhatsApp Plus APK İndir

WhatsApp Plus APK, orijinal uygulamanın yapamadığı birçok şeyi yapan inanılmaz kullanışlı bir araçtır. Orijinal uygulamada kaçırdığınız birçok özelliğin keyfini çıkarmak için şimdi en son sürümünü cihazlarınıza indirin!

WhatsApp Plus Mod Android’i indirin

WhatsApp Plus APK Gereksinimler ve Ek Bilgiler

 • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 5.0 üstü sürümler için geçerlidir.
 • Uygulamanın APK dosyası aracılığıyla yüklenmesi, Ayarlar> Uygulamalar içinden “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğinin etkinleştirilmesini gerektirir.
thumbnail
Önerilen Yazı
WhatsApp Aero APK indir v9.45 Anti-ban (Resmi Son Sürüm)

WhatsApp Plus APK Özellikleri

 • Arayüzün renklerini veya yazı tiplerinin boyutunu kendi isteğinize göre değiştirin.
 • Büyük ses ve video dosyaları gönderin.
 • Fotoğrafları orijinal kalitesiyle indirin veya gönderin.
 • Kısmi kopyalama ve yapıştırma: Kopyalamak ve yapıştırmak istediğiniz metnin bir bölümünü seçin ve kişilerinize gönderin.
 • Sohbet ekranından bağlantı sürelerini ve durumlarını kontrol edin.
 • Profil resminizi gizleyin.
 • Hızlı paylaşım işlevleri.
 • Farklı temalar yükleyin.

WhatsApp Plus Uygulamasından Görseller

Tema Seçmenin Rahatlığı

Whatsapp plus APK’nin yeni uygulaması, kullanıcıların çok yönlü, benzersiz ve kullanıcıların gözüne çekici gelen herhangi bir temayı seçmelerine olanak tanır. Kullanıcı arayüzünün tamamı özelleştirilebilir ve bu nedenle bu uygulama, kullanıcıların uygulamanın doğru görünümünü seçmesine izin verebilir.

Whatsapp plus APK’yi kullanırken, düğmeleri, metni ve grafikleri seçebileceksiniz. Orijinal WhatsApp’ın çok fazla özelleştirme olanağı yok. Bu yeni uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz 700’den fazla temaya sahiptir. Bunun en iyi yanı, temaları tek tek indirmenize gerek olmamasıdır. Uygulama tarafından indirilirler ve sürüme, ada ve tarihe göre sıralanırlar.

Daha Fazla Sayıda Emoji İfadesi

İfadeler her zaman sıkıcı bir sohbeti daha gerçek ve duygusal hale getirdi. Orijinal WhatsApp, uygulamayı insanlar arasında popüler yapan birçok ifadeye sahipti. İnsanlar bu ifadeleri kullanmaktan keyif aldılar ve her zaman daha fazlasını arzuladılar. Whatsapp plus APK, kullanıcılarının isteğini yerine getirdi ve koleksiyonlarına daha birçok ifade ekledi. Google Hangouts ifadelerini Whatsapp plus APK’da bulacaksınız. Bu yeni ifadelerin hem göndereni hem de alıcısı Whatsapp plus APK kullanıcıları olmalıdır. Alıcı orijinal Uygulamayı kullanıyorsa, yeni ifadeler o kişide görünmeyecektir.

Gizleme/Gizlenme Seçenekleri

Orijinal WhatsApp’ın bir gizleme özelliği vardı, ancak yalnızca “son görüleni” gizleyebiliyordu. Bir kişi ne zaman çevrimiçi olsa ortaya çıkıyordu. Kaçınmak istedikleri insanların sürekli kesintiye uğramasından birçoklarının rahatsız olmasının nedeni budur. Whatsapp plus APK, çevrimiçi olduğunuzda bile durumunuzu gizleyen yeni bir gizleme seçeneği sundu. Durumunuzu hem gruplardan hem de kişilerden gizleyebilirsiniz. Bu, şifrelenmiş mesajlar alanında yeni bir özgürlük getirdi.

Yükseltilmiş Dosya Paylaşım Seçenekleri

Orijinal WhatsApp’ta, yalnızca 16 MB‘a kadar olan dosyaları paylaşabiliyordunuz ve bu bazen sinir bozucuydu. Whatsapp’ın yeni uygulaması plus APK, kullanıcıların dosyaları 50 MB’a kadar paylaşmasına izin veriyor. Bu, kullanıcıların bir seferde daha fazla dosya paylaşması için uygun hale geldi. Ayrıca yüksek kaliteli resimleri, 30 saniyeden uzun videoları ve 100 MB ses boyutunu da paylaşabilirsiniz.

Çeşitli Duvar Kağıtları

Masaüstünün veya herhangi bir uygulamanın ekranı olsun, herkes duvarına benzersiz duvar kağıtları yerleştirmeyi sever. Whatsapp plus APK, kesinlikle gözlerinizi alabilecek sınırsız ve zarif duvar kağıtlarına sahiptir. Bu, uygulamanın inanılmaz özelliklerinden biridir. Sohbet ekranınızda harika duvar kağıtlarından herhangi birini ayarlayabilir ve sohbetlerinizi daha canlı ve renkli hale getirebilirsiniz.

Günlükler ve Geçmiş

Bu özellik orijinal WhatsApp ile mevcut değildi. Whatsapp plus APK, günlükleri ve geçmişi kaydetmenin harika özelliğiyle donatılmıştır. Hesabınızdan yapılan her aktivitenin kaydını tutabilirsiniz. Bu, sizin için birçok yönden faydalı olacaktır. Herhangi birinin numarasını unuttuğunuzu varsayalım, bunu hesabınızın günlüklerinden ve geçmişinden kolayca alabilirsiniz.

WhatsApp Plus Tema Mağazası ve Arama Ekranı Teması

Bu Uygulamadaki Sorunlar Nedir?

WhatsApp çok güvenilmez, bu yüzden bu uygulamalardan birini kullanan herhangi birinin hizmetini yasaklıyor. Bu nedenle, bu uygulama, antiban özellikleri olduğu iddia edilen, JiMOD’lar tarafından geliştirilen gibi birkaç yeniden doğmuş durumda. Bu isimden yararlanmaya çalışan başka bir geliştirici olan HOLO tarafından oluşturulan versiyonu da kullanabiliriz.

Her durumda, geniş teklif yelpazesi nedeniyle ve gelişmelerin çoğunun arkasında kimin olduğunu bilmeden, WhatsApp Plus APK indir en güncel sürümünün hangisi olduğunu bilmek zor. Bazıları 3.17 olduğunu söylüyor, diğerleri 5.60 olduğunu söylüyor… Her neyse, denemek için akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bu sürümlerden biri (bu arada, iPhone için de bir sürüm var).

Whatsapp Plus APK Güvenli Midir?

Bazı insanlar, Whatsapp artı APK sürümünün modlanmış bir sürüm olduğu için kullanılmasının güvenli olmadığını ve geliştiricinin verilerinizi almak için kodları değiştirebileceğini düşünüyor. Bu versiyonlarını indirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Üçüncü parti WhatsApp uygulamalarından doğan WhatsApp Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap