1. Ana Sayfa
  2. Rehber

Wax nedir, wax çeşitleri ve wax önerisi 2022

Wax nedir, wax çeşitleri ve wax önerisi 2022
0

Saç şekillendirmek için wax nasıl kullanılır öğrenmediyseniz, bu rehber tam size göre! Saç balmumu yani saç waxı, en iyi erkek saç şekillendirme ürünlerinden biridir. örnek pomad gibi, balmumu kullanarak saç Şık tutabilir ve neden olduğu sertlik olmadan gün boyunca jel tarzı ve mus gibidir.

Wax için iyi bir saç mumu satın almak, havalı taramak, hızlı,  pompadour veya dikenli saç stillerini şekillendirmede önemli bir adımdır. Bu saç ürününün en iyi şekilde dokulu bir görünüm gerektiren bir görünümü şekillendirirken kullanıldığını akılda tutmak önemli olsa da aşağıda, saç ağdasını tam olarak nasıl kullanacağınızı öğreteceğiz. Bu basit adımlarla, balmumu yani wax uygulayabilir ve istediğiniz doğal görünümü elde edebilirsiniz!

Saç Wax Balmumu Nasıl Uygulanır?

Saçınızı balmumu ile şekillendirmenin 5 adımı.

  1. Parmağınıza az miktarda balmumu sürerek başlayın. Sahip olduğunuz saç miktarına bağlı olarak, bezelye büyüklüğünde bir miktar almak isteyeceksiniz. Aksi takdirde, çok fazla saç balmumu yağlı bir görünüme neden olabilir.
  2. Ağda sert bir üründür, bu yüzden onu ısıtmanız gerekir. Balmumunu ellerinizin avuçlarına dağıtın ve tamamen eriyene kadar birbirine sürün.
  3. Balmumu saçınıza uygulayın. Başınızın arkasından uygulamaya başlayın ve saçınızın ön tarafını yavaşça fırçalayın. Üstünü ince bir tabaka halinde kaplayarak, bir alanda topaklanmayı önlersiniz. Ayrıca, uçların biraz ürün almasını sağlamak için saçlarınızın ucuna ulaştığınızda ellerinizi kapattığınızdan emin olun.
  4. Saçınızı şekillendirmeye başlayın. Kaygan bir sırt, yan kısım veya benzer bir görünüm tavsiye etsek de, arzu ettiğiniz saç stilini oluşturmaya başlamak isteyeceksiniz. Daha fazla ağda ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, ek miktarları kademeli olarak uygulayın.
  5. Dağınık saçları düzeltin, daha fazla hacim oluşturun ve stili tamamlayın. Son adım, görünümünüze son dokunuşları yapmaktır.

Sonuçta, ağda ile stil vermenin doğru ya da yanlış bir yolu yoktur. Bir ritim geliştirmek zaman alacaktır ve ürünü saçınıza ne kadar çok uygularsanız, onunla daha rahat şekillendirirsiniz.

Erkekler İçin En İyi Saç Wax’ı Balmumu

En iyi saç ağdasını henüz bulamadıysanız, birkaç iyi tavsiyede bulunmamıza izin verin. Pazardaki bu kadar çok marka ve ürün varken, hangi incelemelere ve derecelendirmelere güvenileceğini bilmek zor olabilir. Aşağıda, erkekler için en iyi saç cilalarından bazılarını, ne kadar iyi tutup bitirdiklerini ve satın almadan önce dikkate alınması gereken diğer artıları ve eksileri tartışacağız. 2020 wax önerisi ve wax çeşitleri gibi aşağıda belirtilmiştir.

TIGI Erkek Yatak Başı B Ürünü

Kafa Wax For Men Yatak Tigi güçlü beklemeye ve temiz mat yüzeyli en doğal görünüyor biri teklifler. Bu balmumu ürünü, kısadan uzun ve inceden kalına kadar her tür saç ve uzunlukta güzel çalışır. Erkekler için en çok satan saç cilalarından birini kolayca derecelendirin, bu şekillendirme ürününü kesinlikle denemenizi öneririz.

Amerikan Mürettebat Elyafı – Düşük Parlaklık ile Güçlü Esnek Tutuş Ürünü

American Crew, erkek tasarım ürünlerinde en büyük isimdir. Yüksek tutuş ve düşük parlaklık ile American Crew Fiber kalın, düz veya kıvırcık saçlar için iyidir. Kolonya gibi kokmanın yanı sıra, bu saç cilası doğal bir görünüm için doku oluştururken dolgunluğu artıracaktır.

Gatsby Hareketli Kauçuk Dikenli Kenar Ürünü

Daha güçlü bir tutuş arıyorsanız, Gatsby Moving Rubber serisi sizin için doğru seçim olabilir. Japonya’da üretilen Gatsby, yüksek kaliteli bir markadır ve Spiky Edge ağda, saçınızın gün boyu şekillenmesini ve güzel kokmasını sağlar. Ancak, bu ürünü sadece kısa ve orta uzunlukta saç stilleri için kullanmanızı tavsiye ederiz; daha uzun saçla pek işe yaramıyor gibi görünüyor.

En İyi Erkek Saç Wax’ını Seçmek

Ünlülerin ve erkek modellerin büyük çoğunluğunun saçlarını şekillendirmek için kaliteli bir saç balmumu kullandığı düşünüldüğünde, sizin için doğru ürünü bulmanın sabah rutininizde tüm farkı yaratacağına inanıyoruz.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap