1. Ana Sayfa
 2. Android

Wattpad Premium APK Mod 9.46.0 indir

Wattpad Premium APK Mod 9.46.0 indir
0

Wattpad Premium APK son sürümünü android için ücretsiz indirin. Bu yazma ve okuma camiasında farklı hikayelerinizi paylaşın ve öteki basit yazarlarla etkileşim kurun.

Wattpad Premium APK Mod Bilgileri

 İsim Wattpad Premium
 Güncellenmiş
Uyumluluk Android 4.3+
 Son sürüm 9.46.0
 Boyut 28.16 Mb
 MOD Kilidi Açılmış, Sınırsız Para
 Kategori Kitaplar ve Referans
 Geliştirici Wattpad.com
 Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı wp.wattpad

Okumak ve iyi kitaplar için can atıyor musunuz? Veya kendi hikayenizi yayınlamak istiyor ancak nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Android için Wattpad, kendi hikayelerinizi okumanın ve dünyayla paylaşmanın mükemmel bir yoludur. Bu okuma ve yazma topluluğunda tonlarca değişik insanla tanışın ve düşüncelerinizi paylaşın.

WattPad Premium APK - Hikayelerin Yaşadığı Yer ve Özgün Hikayeleri Oku

Temel özellikler

 • Sizin gibi sıradan insanlar tarafından yaratılan orijinal hikayeler. İlk olarak, en iyi özelliklerden biri, hevesli birçok yazarın içeriğini okuma yeteneğidir. Hikayelerini görüntüleyin ve dünya çapında yüzlerce ila binlerce farklı bireyin yaratıcı yanını öğrenin.
 • Tonlarca farklı tür. Okunacak birçok farklı hikaye kategorisi vardır: Korku, Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Romantik, Gizem ve daha fazlası.
 • Kendi hikayelerinizi yaratın. Yaratıcı bir yanınız var mı? Ardından, WattPad’e eklemek için kendi özel hikayenizi yazın. Yaratıcılığınızı ve ideallerinizi dünyaya gösterin. Kim bilir, büyüyebilir, hayran olabilirsiniz ve hatta çevrimiçi olarak popüler olabilirsiniz.
 • Topluluğa katıl. Ayrıca uygulama, kullanıcılarıyla dolu kendi çevrimiçi topluluğuna sahiptir. Hem hikaye severlerle hem de kendi hikayelerini yazan yazarlarla bağlantı kurun. Yeni arkadaşlarınızla birlikte okuyun, yeni hikayeler için bazı fikirler paylaşın ve hatta farklı hikayeleri bir okuma listesine kaydedin.

Bu uygulama aynı zamanda iletişimi de teşvik etmektedir. Katıldığınız anda topluluğun bir üyesi olursunuz. Dışarı çıkın ve birçok farklı ve benzer düşünen okuyucu ve yazarla tanışın.

 • Bir kitaplık oluşturun. Artık favori okumalarınızı daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. En iyi ve ilginç hikayelerin hepsini kitaplığınıza taşıyın. Bu şekilde, hareket halindeyken hikayelerinizi herhangi bir yerden durdurabilir ve okumaya devam edebilirsiniz.
 • Hem amatör hem de profesyonel hikayeler mevcuttur. Ağlamak istemenize neden olan son derece korkunç hikayelerle karşılaşabilirsiniz. Öte yandan, Netflix’te bile mevcut olan bazı popüler filmlere ilham veren birçok hikaye var.

WattPad Premium APK Özellikleri

Hatta uygulamanın temel özelliklerinin bir adım ötesine geçebilir ve daha da fazla faydayı dahil edebilirsiniz. Elbette Android için WattPad Premium’dan bahsediyoruz. Bu yükseltmeyi satın almaya karar verdiğinizde, okuma ve yazma deneyiminizi değerli kılacak daha birçok özellik bulunmaktadır.

Bu eklemeler şunları içerecektir:

 • Ücretsiz okuma ekleyin. Artık bu sinir bozucu reklamların bölümler arasında yolunuza çıkması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Kesintisiz, sınırsız okuma deneyimi yaşayın.
 • Çevrimdışı hikayeler. Gittiğiniz her yerde tüm hikayelerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm hikayelere çevrimdışı erişmek için premium seçtiğinizde internet bağlantısı gerekmez.
 • Bonus paralar. Uygulamada jeton paketleri satın aldığınızda tonlarca bonus kazanın. Ne de olsa ücretli hikayeler ucuza gelmiyor ve bu (premium) onlara erişmenin en iyi yolu.
 • Tema renkleri. Premium sürüm ile temalarınız için birçok farklı renk de elde edebilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleriyle okuma deneyiminizi kişiselleştirin.

WattPad Premium APK - Sesini Duyur ve Hikayen Keşfedilsin

WattPad Premium APK indir – Sınırsız para

Neyse ki, iyi haberlerimiz var. Ödeme planından tamamen kaçınabilirsiniz. Android mobil cihazlar için kullanılabilen Wattpad Premium Unlocked APK‘sından bahsediyoruz. Bu sürümü kullanmak, tüm premium özelliklere ücretsiz olarak erişmenizi sağlayacaktır.

Bu doğru, premium deneyim için cebinizden tek kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ve tek gereken basit bir indirme yapmanız. Bu nedenle, aşağıda verilen indirme butonuna dokunun ve mevcut WattPad Premium Apk yeni sürümünü yüklemeye başlayın.

Wattpad Premium 9.46.0 Mod APK

 • Premium Kilidi Açıldı
 • Tema Kilidi Açıldı
 • Reklamsız

APK Dosyası: Wattpad Premium 9.46.0 Mod APK indir [24 MB]

Wattpad Premium 9.46.0 Orijinal APK

APK Dosyası: Wattpad Premium 9.46.0 Orijinal Apk indir [28.16 Mb]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap