1. Anasayfa
  2. İnternet

Vuze – Ücretsiz indirme ve yazılım incelemeleri

Vuze® BitTorrent istemcisi için torrent indirmenin en iyi yoludur.

Vuze – Ücretsiz indirme ve yazılım incelemeleri

Vuze, BitTorrent istemcisini paylaşan bir dosyadır. Daha önce ‘Azureus’ olarak biliniyordu. Dosyaları aktarmak için BitTorrent protokolünü kullanır. İlk olarak 2003 yılında Azureus Software tarafından piyasaya sürüldü. Java yazılım platformunda geliştirilmiştir ve Windows, Mac OS X ve Linux için kullanılabilir.

Windows 10 Vuze Genel Bakış

Çevrimdışı yükleyici bağımsız kurulumuyla resmi doğrudan indirme bağlantısıyla Windows 10, 7, 8/8.1 (64 BIT/32 BIT) için Vuze’nin en son sürümünü indirin. Bu doğrudan bağlantı, Vuze’nin (64 bit ve 32 bit) yüksek hızlı en hızlı tam bant genişliği indirmesine izin verir.

Vuze İnceleme

Vuze, BitTorrent istemcisini paylaşan bir dosyadır. Daha önce ‘Azureus’ olarak biliniyordu. Dosyaları aktarmak için BitTorrent protokolünü kullanır.

Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcı Arayüzü basittir, kullanımı kolaydır. Standart tasarım, menü çubuğu, araç çubuğu, torrent yönetim bölmesi ve bilgi alanını içerir.

Arama Çubuğu

Arama çubuğunu kullanarak torrentleri arayabilirsiniz. Arama çubuğu, büyük BitToreent sitelerinde torrentleri arar. Daha fazla arama motoru da ekleyebilirsiniz.

Orijinal İçeriğinizi Gönderin

Video, sesli oyun vb. kendi özgün içeriklerinizi gönderebilir ve bundan para kazanabilirsiniz. Bu yüzden sizin için küçük bir işletme noktası olabilir.

Hızlı İndirme

Torrentler hızlı bir şekilde indirilir. Diğer hafif torrent istemcilerine kıyasla daha fazla sistem kaynağı tüketebilir. Bu nedenle, daha fazla kullanılabilir bellek ve daha hızlı internet bağlantısı ile denemeniz daha iyi olur.

Abonelikler

İlgili hizmetlere abone olarak favori içeriğinizin size erişmesini sağlayın.

Uzaktan Web Kumandası

Torrentleri ve indirmeleri herhangi bir cihazdan yönetin. Web uzaktan kumandası, Vuze torrentlerine çevrimiçi her yerden erişmenizi sağlar.

Özet

Vuze, torrentleri aramak ve indirmek için güçlü bir araçtır. Özelleştirilebilir meta arama, daha doğru arama yapmak için güç katar. İndirin ve kendiniz de keşfedin. Bedava.

Windows 10 için Vuze indirin (64 bit/32 bit)

Windows 10 için Vuze’u sorunsuz bir şekilde ücretsiz indirin!

Vuze indir

Vuze Sistem Gereksinimleri

  • Windows 10, Windows 7, 8x
  • Mimari: x64
  • Hafıza: 2 GB
  • DirectX Sürüm: 9

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir