İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

VivaCut Pro Mod APK 2.9.9 indir

VivaCut Pro Mod APK 2.9.9 indir
0

Yeşil ekran efektlerinden ve çok katmanlı karıştırmadan yararlanmak için Android için VivaCut PRO mod APK en son sürüm profesyonel video düzenleme uygulamasını indirin.

VivaCut Pro Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı VivaCut Pro
Güncellenme Tarihi
İşletim Sistemi Android 5.0+
Sürüm 2.9.9
Boyut 76.92 Mb
Özellikler Tüm filtrelerin kilidi açıldı
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici Vivacut professional video editor
Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı com.videoeditorpro.android

Instagram, TikTok, Facebook ve daha fazlası için profesyonel standart videolar yapın. İnanılmaz Hollywood efektlerine sahip olmak ve arkadaşlarınızla paylaşmak veya YouTube kanalınıza koymak için çarpıcı videolar yapmak için Android için VivaCut PRO mod APK‘sını indirin.

Basit, profesyonel video düzenleyici özellikleri

Video düzenleme hiç bu kadar kolay olmamıştı – tek yapmanız gereken Android için VivaCut PRO APK‘sini indirmek ve tüm videolarınızı kesme, android oyun editleme, birleştirme ve efekt ekleme üzerinde çalışmaya başlamak. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve başarılı sonuçlar üretir, bu da onu güzel anıların videoları ve hatta YouTube ve TikTok kanallarınız için profesyonel içerik oluşturmak için ideal hale getirir.

Vivacut PRO APK - Basit, profesyonel video düzenleyici

Yeşil ekran (Green Screen) / Chroma Key (Renk Anahtarı)

Hollywood yeşil ekranı ve chroma key efektleriyle basit videolarınızı harika kreasyonlara dönüştürün. Yıldız olarak sizinle birlikte oturma odanızı tam anlamıyla bir aksiyon filmi setine dönüştürebilirsiniz. Mevcut sinematik düzenleme özellikleri, düzenli olarak orijinal ve benzersiz içerik üretebilecek kadar çeşitlidir.

Ana Kare Animasyonu

Bir şeyleri hareket ettirmenize ve içeriğinizi gerçekten canlandıracak harika diziler oluşturmanıza olanak tanıyan ana kare animasyon araçlarıyla çok eğlenebilirsiniz. Farklı ve benzersiz bir şekilde eğlenceli bir şey yapmak için deneyin.

Aksaklık video efektleri / İnanılmaz Video Karıştırma

Aksaklık video efektleri / İnanılmaz Video Karıştırma

Profesyonel Metin

Daha profesyonel hale getirmek için videolarınıza ve filmlerinize metin ekleyin. Bu, YouTube kanallarına tanıtım yapmak veya yalnızca videolarınıza açıklama eklemek için kullanabileceğiniz harika bir araçtır. Metinler çok profesyonel görünüyor ve izleyicileri çekmek için harika bir yol sunuyor.

Müzik

Daha ilginç ve canlı hale getirmek için videolarınıza destek parçaları ekleyin. İçeriğinize daha fazla eğlence katmak için seçebileceğiniz çok sayıda şarkı ve örnek var.

Ana Kare Animasyonu / Çok Katmanlı Düzenleme

Ana Kare Animasyonu / Çok Katmanlı Düzenleme

Filtreler ve Düzenleme Araçları

Videolarınızın daha estetik görünmesini sağlamak için kullanabileceğiniz çok sayıda filtre ve düzenleme aracı da vardır. Videolarınızdaki havayı değiştirmek için filtreler uygulayın veya videonun daha iyi görünmesi için parlaklığı, kontrastı vb. artırın. VivaCut PRO mod APK‘sında en iyi düzenlemeleri yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız.

Kolaj ve Karışımlar

Dahası, videoları bir arada harmanlayabilir veya bir video kolajı oluşturabilirsiniz – anıları bir araya getirmek ve arkadaşlarınıza ve ailenize göndermek için idealdir. Videolarınızla biraz eğlenin ve ne tür yaratıcı içerikleri bir araya getirebileceğinizi görün.

Profesyonel Video Düzenleyici / Hollywood Renk Anahtarı

Profesyonel Video Düzenleyici / Hollywood Renk Anahtarı

4K Kaydedin ve Paylaşın

VivaCut PRO, içeriğinizi ultra HD 4K olarak kaydetmenize olanak tanıyan en yüksek çözünürlüklü videoları destekler. Kaydedildikten sonra anında Instagram, YouTube, TikTok, Facebook ve daha pek çok yerde paylaşabilirsiniz.

Videolarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. VivaCut PRO burada tamamen ücretsiz olarak bulunabilir. Bu, bir kuruş harcamadan Android cihazınızda profesyonel düzeyde bir video düzenleyicinin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Çoklu Video Maskeleme / Profesyonel Metin

Çoklu Video Maskeleme / Profesyonel Metin

Aileniz ve arkadaşlarınızla inanılmaz video içeriği oluşturun ve paylaşın ya da ilk kez dünyanın geri kalanıyla paylaşmaya dalın. Her zaman iyi hazırlanmış içeriği izlemek isteyen insanlar vardır. Şimdi bunu yapmak için bu araçlara sahipsiniz.

VivaCut PRO mod APK – Kilidi Açık + Tüm filtreler, filigransız

Mobil cihazlarda tüm bu harika profesyonel video düzenleme özelliklerinin keyfini çıkarmak ve herhangi bir içeriğinizde filigranı görmek zorunda kalmadan VivaCut PRO mod APK’sını buradan indirin. İnsanlar video düzenleme becerilerinizden çok etkilenecek ve kendi TikTok kanalınızı büyütebiliceksiniz.

VivaCut PRO APK Orjinal Sürüm indir

VivaCut Pro 2.9.9 Original [76.92 Mb]

VivaCut PRO Mod APK indir

  • Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
  • Kilitsiz 2k ve 4k Kullanım
  • Tüm Filtrelerin Kilidi Açık (Paylaşmaya Gerek Yok)
  • Analitik Devre Dışı
  • Tek Paket Apk (SAI Gerekmez)

VivaCut Pro’yu İndirin [76.92 Mb]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap