1. Ana Sayfa
  2. Multimedya

VirtualDJ 2020 Windows 10 için 32/64 Bit ücretsiz indir

VirtualDJ 2020 Windows 10 için 32/64 Bit ücretsiz indir
0

Yeni ve Geliştirilmiş VirtualDJ 2020 ile Tanışın

Popüler VirtualDJ yazılımının geliştiricisi Atomix Productions, popüler DJ mikseri VirtualDJ 2020 için güncellenmiş bir sürüm yayınladı . Mikser hala ücretsizdir ve VirtualDJ 2018 içinde yükseltmeye sahiptir .

Hemen indirin ve müziğinizi istediğiniz gibi mix’leyip karıştırmaya başlayın .

Başlangıçta, müziği karıştırmak için birlikte çalmak için vinil ve iki pikap kullanan bir DJ. Neredeyse herkes artık dijital müzik (MP3) kullandığından, bir müzik karışımı için gerekli olan bilgisayar programları vardır. VirtualDJ Home, ücretsiz DJ programıdır .

VirtualDJ, ticari olmayan kullanım için ücretsiz bir sürüm olan DJ yazılımıdır: VirtualDJ Home Free. VirtualDJ Home Free, bir DJ programının yalnızca temel işlevlerini sunar. Genişletilmiş sürüm için Pro ücretli olmalıdır, bu bir mikrofon ve MIDI / HIDI Denetleyici / Mikser desteğinin kullanımını destekler.

Ekranda iki büyük kadran birbiriyle iki farklı şarkının da karıştırılabileceğini gösteriyor. Görsel olarak gösterilen çalan müzik var. Ekranın altında, bilgisayarınızda depolanan ses efektlerine, örneklere ve diğer müziklere erişebilirsiniz.

VirtualDJ 2020’deki Yenilikler

VirtualDJ 2020, 4 düzene sahiptir (Başlangıç, Pro, Temel Parçalar ve Performans) ve her düzen beğeninize göre özelleştirilebilir. Düzenlerin hepsinin farklı seçenekleri vardır, Pro seçeneği standart 2 deste yerine 4 destelidir.

Bu güncelleme ile konsolunun dış görünümlerini güncellemekten daha fazlasını yaptı, aynı zamanda bazı harika yeni özellikler de sundu.

  • Etkinlik Planlayıcı : İster profesyonel bir DJ, ister sadece ailenizin Barbekü’sinde DJ’lik yapıyor olun, etkinlik planlayıcı , belirli zamanlarda çalmak üzere şarkıları, örnekleri ve çalma listelerini önceden ayarlamanızı sağlar .
  • Beatport Bağlantısı : VirtualDJ 2020 artık Beatport ile uyumludur ve hesabınızı bağlayarak Beatport’taki içeriğin çoğuna erişebilirsiniz.

Ayrıca, VirtualDJ 2020’nin bir DJ’in isteyebileceği veya ihtiyaç duyabileceği her şeye sahip olmasını sağlayan eski özelliklerde iyileştirmeler de yapıldı .

Eğer varsa zaten VirtualDJ 2018 var, size en son sürümüne güncelleme olduğunda tüm ayarlar ve tercihler kaydedilir bilmek mutluluk duyarız .

Windows için VirtualDJ 2020 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

  • VirtualDJ indirme sayfasını ziyaret etmek için istediğiniz Windows veya MacOS sürümünü seçip indirme adresine ulaşın!
  • İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Tamamlandığında, yükleyiciyi açmak için dosyaya çift tıklayın. Lisans Sözleşmesindeki koşulları kabul edin ve ardından YÜKLE’ye tıklayın.
  • Kurulum tamamlandığında, başlamak için VIRTUALDJ’i BAŞLATIN.
  • Kurulumdan sonra VirtualDJ’yi başlatın
  • VirtualDJ yüklenecek ve müziğinize ekleyip keyfini çıkarabilirsiniz.

VirtualDJ 2020 Genel Bakış

Atomix Productions, popüler ücretsiz DJ yazılımı VirtualDJ 2020’nin en son sürümünü yayınladı. Güncellenmiş görünümüyle, iki katlı konsol, ister profesyonel bir DJ olun, ister müziğinizi belirli bir şekilde duymak için kullanışlı bir araçtır .

Bu, tüm müzik severler için eksiksiz bir çözümdür. Vuruşların miksajına ek olarak, VirtualDJ hem ses hem de video kaydedebilir, disk yazabilir, karaoke makinesi olarak çalışabilir ve hepsi %100 ücretsizdir.

Parçalarınızı düzenleme ve çalma listeleri oluşturmak çok kolaydır , hit şarkıları keşfetmek için filtre kullanın veya uyumlu bpm veya anahtarı bulmak. VirtualDJ 2020, yüksek güçlü arama yetenekleriyle ihtiyacınız olan herhangi bir parçayı bulabilir ve ardından çalma listenize aktarabilir. (Bu özellik profesyonel bir abonelik gerektirir).

VirtualDJ 2020, otomatik raporların oluşturulmasına izin veren milyonlarca kullanıcıya dayanarak bir sonraki parçanın hangi parçanın çalınacağına dair önerilerde bulunabilir.

DJ konsolu mümkün olduğunca gerçek bir döner platforma yakın olarak bakmak için tasarlanmıştır . Beatgrid, Sampler, Record ve Effects gibi ihtiyacınız olan tüm araçlar ve düğmeler konsolun alt yarısında yer alır . Ayrıca, siren, Patlama, Havalı Korna, Alkış ve daha fazlası gibi karışımlarınıza ekleyebileceğiniz birçok efektle birlikte gelir. Ayrıca şovunuza görsel bir özellik katıyorsanız kullanabileceğiniz video efektleri ve geçişler de vardır.

Otomatik senkronizasyon, işaret ve karıştırma asistanı ile bir profesyonel gibi konuşmanız uzun sürmez .

SSS

VirtualDJ 2020 ücretsiz mi?

Temel program0 ücretsizdir. Programı indirmek ve hemen kullanmaya başlamak için yukarıdaki butona tıklayabilirsiniz, kayıt gerekmez. Ancak, Pro aboneliği gerektiren bazı özellikler vardır.

VirtualDJ 2020 güvenli midir?

Dosyayı VirusTotal’da test ettim ve 0 bayrağı vardı. Resmi bir dosya indirdiğiniz sürece temiz olmalı ve bloatware, reklam yazılımı ve kötü amaçlı yazılım içermemelidir.

VirtualDJ 2018’den VirtualDJ 2020’ye nasıl yükseltebilirim?

VirtualDJ 2018’inizi en son sürüme otomatik olarak yükseltebilirsiniz. VirtualDJ 2018 32-bit olduğundan, yükseltme varsayılan 64-bit yazılım yerine 32-bit VirtualDJ 2020 sürümü olacaktır. 64 bit sürümü istiyorsanız, dosyayı manuel olarak indirmeniz ve yeniden yüklemeniz gerekir. Tüm tercihlerinizi, çalma listelerinizi ve ayarlarınızı kaydedecektir.

VirtualDJ 2020 dokunmatik dostu mudur?

Evet, gerçek bir döner tablayı döndürüyorsanız sahip olacağınızla aynı kontrol türünü size verecek bir dokunmatik ekran seçeneği var.

VirtualDJ 2020 ile parça kaydedebilir miyim?

Elbette. Kaydetmek istediğiniz oynatma listesini oluşturun ve “Kaydet” düğmesini tıklayın. İstediğiniz efekt ve geçişleri ekleyebilirsiniz.

VirtualDJ, DJ donanımımla uyumlu mu?

Evet! VirtualDJ, 300’ün üzerinde denetleyici için “tak ve çalıştır” desteğine sahiptir. Pioneer, Numark, Hercules ve daha fazlası gibi önde gelen markaların yeni başlayan denetleyicilerinden profesyonel mikserlerine kadar her şey.

VirtualDJ 20 yılı aşkın süredir piyasada ve 123.000.000’den fazla kişi tarafından indirilerek VirtualDJ’yi dünyadaki en çok indirilen DJ yazılımı yapıyor! Tüm dünyada milyonlarca profesyonel DJ tarafından günlük olarak kullanılmaktadır.

En son teknolojiyle dolu VirtualDJ, DJ’lik becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

VirtualDJ Web Sitesini Ziyaret Edin

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap