İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Vast VPN Mod APK indir

Vast VPN Mod APK indir
0

Bağlantınızı güvence altına almanız gerektiğinde, Vast VPN APK Modunu kullanabilirsiniz. Çok sayıda sunucu ve özelliğe sahip dünyanın en iyi VPN uygulamalarından birini deneyin.

Uygulama Adı Vast VPN
Güncellenmiş
Uyumluluk Android 5.0+
Son sürüm 2.7.0
Dosya Boyut 24.14 Mb
MOD MOD yok
Kategori Araçlar
Geliştirici Vast Security Innovation Lab
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.vast.vpn.proxy.unblock

İnternet, bugün neredeyse hiçbir ücret ödemeden birçok web sitesine erişmemize izin verdi. Ancak internetin dezavantajlarından biri, herkesin önemli verilerinize erişmesine izin vermesidir. Bu nedenle, Vast VPN gibi VPN uygulamaları, herkesin verileri üzerinde güvenliğe sahip olabilmesi için yapılmıştır. Güvenliğin yanı sıra sunduğu daha birçok özellik vardır.

Vast VPN Hızlı Özel Tarayıcı

Daha önce hiç VPN uygulaması kullanmadıysanız, savunmasız olabilirsiniz. Siz bile bilmiyor olabilirsiniz, ancak birçok kişi verilerinizi çeşitli nedenlerle çevrimiçi olarak kullanıyor.

En belirgin nedenlerden biri, onu çevrimiçi alışveriş uygulamaları, reklam hedefleme ve daha fazlası için kullanmaktır. Dolayısıyla, bu tür planların kurbanı olmak istemiyorsanız, Vast VPN almanın tüm avantajlarını görmeye hazırlanın!

Vast VPN Mod APK indir

Cihazınızın güvenliğini artırmak istediğinizde Vast VPN’i indirebilirsiniz. Tüm özelliklere şimdi ücretsiz sahip olun!

Vast VPN 2.7.0 Original APK indir (24.14 Mb)

Vast VPN Nasıl Çalışır?

Web sitelerine erişirken IP adresinizi maskelenir. Farklı bir ülkede kurulmuş anonim bir proxy sunucusuna bağlanmanıza izin verir.

Bu şekilde, bir kullanıcı IP adresinizi izlemeye çalıştığında hiçbir şey göremez ve Proxy sunucusu olan rastgele bir adres gözükür. Bu uygulama, internete erişimi olan herhangi bir akıllı telefonla çalışır.

Kullanmak için yalnızca WiFi’nizi veya mobil verinizi açmanız ve ardından VPN’yi etkinleştirmeniz gerekir. Her zaman ve her yerde kullanmak için farklı sunucuların keyfini çıkarabilirsiniz. Bir bonus olarak, kullanmanız için daha birçok özelliğe sahiptir!

Sınırsız VPN Proxy Sunucusu

Vast VPN’in ana özelliği, birçok proxy sunucusuna sahip olmasıdır. Basit bir ifadeyle, anonim bir sunucuya bağlanmanızı sağlayan bir uygulamadır. IP’nizi gizlemeniz gerekiyorsa, bu, kullanılacak en iyi uygulamadır. Aşağıda verilen çeşitli ülkelerde birçok sunucuya sahiptir:

  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Kanada
  • Hindistan
  • Japonya
  • Güney Kore
  • Ve dahası

Kullanımı sınırsızdır, yani çoğu ücretsiz VPN uygulaması gibi ölçülü kotalı bağlantılar almazsınız. Basitçe bağlanın ve ihtiyacınız olduğu kadar kullanın.

Web Sitelerinin Engelini Kaldır

Bu uygulamanın bir başka inanılmaz özelliği de web sitelerinin engellemesini kaldırmanıza izin vermesidir. Kendinizi hiç ülkenizde mevcut olmayan bir web sitesine erişmeye çalışırken buldunuz mu? Aynı şey YouTube videoları ve diğer web siteleri için de geçerlidir.

Vast VPN kullanmak ve başka bir konumda bir proxy sunucusu seçmektir. Engellenen web sitesine erişmenize izin veren birini bulana kadar tüm konumları deneyebilirsiniz.

Vast VPN ile Küresel web sitesine veya uygulamalara ücretsiz erişim

Web siteleri ve videolar, sahibine bağlı olarak belirli bölgelerde engellenir. IP adresiniz, kelimenin tam anlamıyla, onu engelleyen web sitesine konumunuzu verecektir. Böylece, bu hizmeti bir kez kullandığınızda, dünyadaki hemen hemen her web sitesine erişme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Uygulama ayrıca belirli konumlar için mevcut olmayan uygulamalara erişmenizi sağlar.

Anonim Bağlantı

Halka açık WiFi’ye erişmek uygun olabilir, ancak bunlar oldukça tehlikelidir. Bunun nedeni, herhangi birinin ona erişebilmesi ve bir kez bağlandığında, bir kullanıcının verilerinizi toplayabilmesidir.

Vast VPN kullanırken bu önlenebilir. Bu uygulama anonim bir bağlantı kullanmanıza izin verecek, böylece halka açık WiFi’ye bağlı olsanız bile bir güvenlik duvarı var. Bu duvar, kullanıcının gerçek IP’nizi değil kullandığınız proxy’yi göreceği sunucudur.

Bu, bir Hotspot ağına bağlı olduğunuzda veya WiFi’nizi kullanırken bile oldukça kullanışlıdır.

Farklı Sunucularda Oyun Oynayın

Oyuncular için Vast VPN, farklı sunucularda oynamanıza izin verdiği için gerçekten kullanışlıdır. Nedenini merak ediyorsan, ilk olarak, bir oyuncu yalnızca sunucuları değiştirerek bağlantıyı büyük ölçüde iyileştirebilir. Oyundaki sunucuları ancak böyle bir VPN uygulaması kullanarak ve kandırarak değiştirebilirsiniz.

Ardından, farklı insanlarla rekabet etmenizi sağlayan farklı bölgelere katılmanıza da izin verebilir. Çoğu oyunun, örneğin Asya, Amerika, Avrupa, Avustralya ve daha fazlası gibi farklı sunucuları vardır. Ancak bu uygulamaya bağlandıktan sonra istediğiniz ülkeyi seçip oyun içinde o sunucuya bağlanabilirsiniz.

Vast VPN ile Küresel Çapta Video Sağlayıcılarına Bağlan
Disney, netflix, hulu, prime video, hbo platformlarından istediğin ülkeye bağlan.

Bu sayede diğer oyuncularla rekabet edebilir ve hatta arkadaş bile edinebilirsiniz.

Hızlı Özel Tarayıcı

Vast VPN ayrıca uygulama ile birlikte hızlı bir özel tarayıcıya sahiptir. Bu tarayıcı, en iyi güvenlik ayarlarıyla donatıldığından normalden farklıdır.

Göz atma geçmişinizin veya yer imlerinizin hiçbirini kaydetmez. Ayrıca, VPN’nizi açmanıza gerek kalmadan herhangi bir web sitesine kolayca erişmenizi sağlar.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap