İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Unruly Heroes Mod APK 1.1 indir

Unruly Heroes Mod APK 1.1 indir
0

Unruly Heroes oyununda mistik canavarları öldürürken bir maceraya atılın! Hikayeyi takip edin ve çarpıcı bir oyun ve görsellere kendinizi kaptırın ve ödüller kazanın!

Unruly Heroes Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Unruly Heroes
İşletim Sistemi Android 6.0+ ve üzeri
Son sürüm 1.1
Geliştirici Perfect Game Speed
Google Play Bağlantısı com.pwrd.unrulyheroesmobile
Fiyat $1,99
Boyut 51 M
Mod Sınırsız para
Kategori Arcade

Çocukken Mario oynadığınızdan beri macera platform oyunlarını hep sevdiniz mi? Burada bir dizi macera yaşayacaksınız ve düşmanları öldürmek için cüretkar hamleler yapacaksınız. Unruly Heroes’da mistik yaratıklar, eğlenceli diyaloglar ve sürükleyici bir macera ile dolu dolu tamamen yeni bir platform deneyimini yaşayacaksınız.

Unruly Heroes, Perfect Game Speed ​​tarafından yayınlanan bir oyundur ve piyasadaki en eşsiz oyunlardan biridir. Bu, Çin’in Batı’ya Yolculuk adlı ilk mitolojik romanından esinlenen bir oyundur. Burada birçok mitolojik yaratıkla savaşacak, heyecan verici güçler ve dövüş sanatlarını kullanabileceksiniz. Ayrıca ustalaşabileceğiniz 4 oynanabilir karakter var! Bugün sonsuz bir maceranın tadını çıkarın.

Roman Tabanlı Macera Oyunu

Mario, Sonic ve çok daha fazlası gibi erken dönem oyunların muazzam başarısı sayesinde günümüzde pek çok platform oyunu var. Şimdi, her yıl binlerce yayın gören popüler bir tür! Ama alışık olduğunuzdan farklı bir şey istiyorsanız, neden tarihi ipuçları ve mitolojik bir geçmişe sahip bir şeyin tadını çıkarmayasınız? Unruly Heroes‘da China’s Journey to the West’e dayanan inanılmaz bir platform oyununu oynuyorsunuz. Burada, diğerlerinden farklı olarak harika ve yenilikçi bir deneyim yaşarsınız.

Kötülüğü yenerek dünyaya barış getirmenin klasik hikayesiyle eğlenin. Burada, dünyada dengeyi sağlamak için kullanılan Budist kutsal kitabını geri getirmeniz gerekecek. Farklı dövüş sanatları, parkur eylemleri ve özel saldırılar kullanarak şimdi sayısız canavarı alt edin. Zorluklarla dolu farklı platformlarla güzel toprakları keşfedin. Burada koşabilir, zıplayabilir ve farklı şeylerle etkileşime girebilirsiniz.

Burada usta ve onun 3 öğrencisi olarak oynayabilirsiniz. Böylece farklı dövüş sanatlarını ve özel güçleri deneyimleyebilirsiniz. Klasik ve modern oyunun eşsiz bir karışımıyla bu oyun bağımlılık yapıyor! Elle çizilmiş animasyonların da keyfini çıkarın.

Unruly Heroes Öne Çıkan Özellikler

Unruly Heroes‘da canavarlarla savaşacak ve güç kazanacaksınız!

Dünyayı Kurtar – Hemen hemen her macera platform oyununda, klasik dünyayı kurtarma hikayesi var gibi görünüyor. Bazı oyunlar bunu doğru yapıyor ama çoğu zaman sinir bozucu oluyor. Ancak Unruly Heroes örneğinde, Çin’den tarihi bir romana dayanan benzersiz bir tane başarılı bir şekilde yarattılar. Burada, kötü içgüdülerini aniden geri kazanan kötü canavarlarla savaşarak dünyanın dengesini yeniden sağlamanız gerekecek.

Burada, farklı yerlere dağılmış olan kutsal kitabı tamamlamanız gerekir. Bunu yapmak için önce vahşi canavar ve tuzaklarla dolu farklı yerlerden geçmelisiniz! Daha sonra düşmanlarla savaşarak ve becerilerinizi kullanarak bu zorlu seviyelerde yolunuzu bulmalısınız. İnanılmaz grafiklere ve eğlenceli fiziğe sahip klasik macera oyunu! Şimdi düşmanlara karşı savaşın ve içindeki gücü serbest bırakın!

Farklı yerlerden geç – Bu oyunda mağara, dağlar, tapınaklar ve daha fazlası gibi farklı yerlerden geçebileceksin! Oyunun sahip olduğu olağanüstü sahnelerin ve konumların keyfini çıkarın. Bu oyunda, tuzaklar ve daha fazlası gibi oyundaki zevk alacağınız birçok şeyle etkileşime girebilirsiniz. Ayrıca toplayabileceğiniz dağılmış birçok para var!

4 Oynanabilir karakter – Bu eğlenceli macera oyununda 4 karakter oynayabilirsiniz! Buna usta ve 3 öğrencisi dahildir. Oyunda Sanzang, Kihong, Sandmonk ve Wukong karakterleri bulunuyor. Bu karakterlerin her birinin benzersiz becerileri ve özellikleri var! Örneğin, belirli karakterlerde çift zıplama ve harika güçler elde edebilirsiniz.

Ama en önemlisi, oyunda istediğiniz zaman herhangi bir karakterle geçiş yapabilirsiniz. Bu oyunda, onları daha iyi kullanmak için tüm becerilerini ve benzersiz özelliklerini öğrenmelisiniz. Bunu yapmak, durum için doğru karakteri kullanmanıza izin verecek ve böylece onu kolayca geçebileceksiniz.

Hareketler ve özel güçler – Bu oyunda her karakter kendi becerileriyle donatılmış olarak geliyor. Oyunda düşmanlarla savaşmak için kullanabileceğiniz özel kombo hareketler ve doğuştan gelen özellikler olacak! Onları savaşta iyi kullanabilmek için şimdi tüm becerilerini öğrenin. Çift zıplamanıza, kaymanıza ve daha pek çok şeye izin veren çok sayıda eğlenceli beceri var!

Güzel elle çizilmiş grafikler – Grafikler söz konusu olduğunda, Unruly Heroes, sanat stili elle çizilmiş olduğundan en iyilerinden birine sahiptir. Şimdi destansı dövüş sahnelerinin ve konumlarının tadını çıkarın.

Unruly Heroes Mod APK – Sınırsız para, Sınırsız anahtar, Tüm haritaların kilidi açıldı

Unruly Heroes’da muhteşem bir maceranın tadını çıkarın. 4 karakter oynayın ve korkunç canavarları yenin!

Unruly Heroes (sürüm) APK Orijinal
Unruly Heroes 1.1 APK Original

Google Play’deki orijinal sürüm

Unruly Heroes 1.1 Orijinal (861 MB)

Unruly Heroes 1.1 Mod APK

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Anahtar
  • Tüm haritaların kilidi açıldı

Unruly Heroes 1.1 Mod Apk indir (861 MB)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap