1. Anasayfa
  2. Oyun

Ubisoft, Far Cry 3’ü ücretsiz veriyor

Ubisoft, Far Cry 3’ü ücretsiz veriyor

Ubisoft Store, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunu Far Cry 3’ü ücretsiz dağıtıyor.

Far Cry 3, korsanlar ve paralı askerler tarafından kontrol edilen tropik bir takımada olan kurgusal Rook Adaları’nda geçen birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncu, saldırı tüfeği, keskin nişancı tüfeği, el bombası fırlatıcı, roketatar gibi ateşli silahlar ve mayın ve el bombası gibi patlayıcıları kullanarak düşmanları öldürebilir. Arkadaşlarınızı kurtarmak için umutsuz bir arayışa girerken, bu karanlıktan kurtulmanın tek yolunun onu kucaklamak olduğunu anlarsınız.

Alternatif olarak, oyuncu düşmanların dikkatini çekmemek için gizliliği kullanabilir. Örneğin, düşmanların yerini işaretlemek için kamerayı kullanarak bir düşman karakolunu keşfe çıkabilir veya düşmanların dikkatini dağıtmak için taş atabilirsiniz. Susturulmuş silahlar ve savaş bıçakları ile elde edilebilecek gizli bir yaklaşım, düşmanların takviye gerektiren alarmları tetiklemesini önleyebilir. Beceriler, görevleri tamamlamak ve düşmanları öldürmek için deneyim kazanarak toplanır.

Far Cry 3 Ubisoft Ücretsiz Olarak Al

Far Cry 3’ün ücretsiz kopyasını 11 Eylül’den önce Ubisoft Connect PC’ye şimdi alın! Ücretsiz oyununuzu 7 Eylül 16:00 ile 11 Eylül 09:30 (yerel saatiniz) arasında Ubisoft Connect PC’de talep edebilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz!

Far Cry 3 için ücretsiz bir oyun lisansı almak için şu adımları izleyin:

  • Far Cry 3 sayfasına gidin ve Ubisoft Connect düğmesine tıklayın.
  • Far Cry 3 Ubisoft Ücretsiz indir
  • Ubisoft Store hesabınız yoksa, lütfen kaydolun.
  • Oyun, Ubisoft Connect PC kitaplığına eklendi .

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir