1. Ana Sayfa
  2. Android

Turboprop Flight Simulator 3D Mod APK v1.29.2 indir

Turboprop Flight Simulator 3D Mod APK v1.29.2 indir
0

Bir uçak uçurmak ister misiniz? Turboprop Flight Simulator Mod APK uygulamasını sınırsız para özelliği ile indirin. Çok sayıda uçak olduğu için bugün farklı uçakları uçurmanın tadını çıkarın!

Turboprop Flight Simulator Mod APK Bilgisi

Uygulama Adı Turboprop Flight Simulator
Güncelleme Tarihi
Uyumluluk Android 4.4+
Sürüm 1.29.2
Boyut 64.77 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici AXgamesoft
Fiyat Özgür
Google Play Bağlantısı com.AXgamesoft.TurbopropFS

Bugün oynamak için pek çok benzersiz simülasyon oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Şu anda keyfini çıkarabileceğiniz o kadar çok eğlenceli simülasyon oyunu var ki. Bu oyunlar, farklı konuları normalde yaptığınızdan daha yakından keşfetmenize izin verir.

Bu tür oyunlardan hoşlanan biriyseniz, hemen şimdi Turboprop Flight Simulator indirebilirsiniz! Bu android simülatör oyunu, uçakları en gerçekçi şekilde uçurmanızı sağlar.

Birçoğumuz her zaman bir uçakla uçmanın nasıl bir şey olduğunu merak etmişsinizdir. Pilotluk, bugün yapabileceğiniz en eğlenceli ve kazançlı işlerden biri gibi görünüyor.

Ama dürüst olmak gerekirse, ortaya koydukları iş bu oyunda bulacağınız kadar kolay değil. Burada, erişebileceğiniz çok sayıda kontrol olduğundan, uçan uçaklar hakkında çok şey öğreneceksiniz. Bu oyun, hevesli pilotlar, öğrenciler ve uçak alanındaki diğer kişiler için mükemmeldir.

Uçak ile Uçmak

Turboprop Flight Simulator gibi pek çok heyecan verici simülasyon oyunu var! Bu uçuş simülatörü oyunu, uçakları olabildiğince gerçekçi bir şekilde uçurmanızı sağlar.

Bu oyun ile baştan sona bir uçağı uçurabilirsiniz. Çeşitli koşullarda ve farklı uçaklar kullanarak yükleme, boşaltma, kalkış, uçma ve iniş yapabileceksiniz. Bu oyunda HC-400, E-42, XV-40, MC-400, C-400, RL-72 ve daha pek çok uçak kullanılmaktadır.

Her uçak benzersizdir ve farklı özelliklere ve açıklamalara sahiptir. Burada bugün kapılar, iç mekan, tasarımlar, kanatlar, iniş, uçuş ve daha pek çok şey gibi eksiksiz kontrollere sahip olacaksınız.

Bu oyunun fiziği ve grafikleri de oldukça gerçekçi, bu yüzden bugün tam anlamıyla uçuş keyfini çıkarabilirsiniz.

Turboprop Flight Simulator Yetenekleri

Turboprop Flight Simulator kullanarak bugün bir uçak uçurabilirsiniz! Ücretsiz olduğu için şimdi keyfini çıkarın.

Uçuş simülatörü

Bugün pek çok oyun türünün keyfini çıkarabilirsiniz. Bugün yarıştan dövüşe, RPG’den simülasyona kadar birçok oyun bulabilirsiniz. Her zaman zorlukların özlemini çeken biriyseniz, simülasyon oyunları oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu oyunlar, şu anda keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli konularda farklı zorluklar sunar. Simülasyon türü altında en popüler oyunlardan biri Turboprop Flight Simulator. Burada, uçakları olabildiğince gerçekçi bir şekilde uçuracaksınız.

Uçaklardan hoşlanıyorsanız, bu oyunu hemen indirmelisiniz! Uçağı uçurmaktan zevk almak isteyen hevesli pilotlar ve teknisyenler için bir zorunluluktur. Bu eğlenceli oyunda uçakların nasıl çalıştığı ve onları nasıl uçuracağınız hakkında çok şey öğreneceksiniz.

Burada RL-72, E-42, XC-40, HC-400, C-400 ve daha pek çok farklı uçağı uçurabilirsiniz. Her uçak benzersizdir ve kalp atışlarınızı hızlandıracak farklı istatistiklere ve tasarımlara sahiptir. Bu oyunda, oyunculara tüm deneyimi vermek için kontroller tamamlandı.

Farklı uçakları uçurun

Bu oyun gerçekçi çünkü size oynayabileceğiniz bir değil birçok uçak sunuyor. Turboprop Flight Simulator’da XV-40, 3-42, HC-400, C-400, RL-42, E-42 ve daha pek çok farklı uçakla uçabilirsiniz.

Hepsinin kanat açıklığı, tanımı, uzunluğu, maksimum seyir hızı ve daha pek çok özelliği olduğu için bugün tüm bu uçakların keyfini çıkarabilirsiniz. Bugün evinizden çıkmadan farklı uçaklarla uçmanın keyfini çıkarabilirsiniz!

Komple kontroller

Bu oyun, oyuncuların uçmanın keyfini çıkarması için tam kontroller sağlar. Burada, uçağı doğru şekilde uçurmakla ilgili eğitimlerden geçebileceksiniz.

Daha sonra motorlar, ışıklar, geri itme, frenler, gaz kelebeği, LND gibi farklı kontrolleri kullanabileceksiniz. Dişli, otomatik kanatlar, manuel kanatlar ve çok daha fazlası. Bu oyunda tıpkı gerçek hayatta yaptıkları gibi bir uçağı kontrol edebileceksiniz. Bununla en gerçekçi simülasyon deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Son derece gerçekçi grafikler ve fizik – Bu oyunda, uçak tam olarak gerçek hayatta göreceğiniz gibi uçar. Bu nedenle, gerçek hayatta uçma deneyiminiz olmasa bile eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Çevreyi ve kokpiti kuş bakışı görmenizi sağlayan grafikler nefes kesici! Ayrıca uçağı tamamen keşfedebilirsiniz.

Turboprop Flight Simulator Mod APK indir – Tüm Özellikler Açık

Bir kere uçmayı denemek istiyorsanız bugün Turboprop Flight Simulator 3D Mod APK indirmelisiniz!

Turboprop Flight Simulator 1.29.2 Mod APK

  • Sınırsız Para

Turboprop Flight Simulator 1.29.2 Mod indir

İlginizi Çekebilir
MoshUp APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap