1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

TunnelBear VPN – 100 GB Ücretsiz VPN trafiği alın

TunnelBear VPN – 100 GB Ücretsiz VPN trafiği alın
TunnelBear VPN

TunnelBear VPN için 100 GB Ücretsiz VPN trafiği veya 7 Günlük TunnelBear VPN deneme hesabı oluşturun.

TunnelBear Nedir ve Nasıl Çalışır?

TunnelBear sanal bir özel ağdır. Cihazınızın tüm gelen ve giden verileri, onu Grizzly dereceli şifreleme ile koruyan güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirilir. Bu işlem aynı zamanda IP adresinizi de değiştirir (bir nevi telefon numaranız gibi). Okul ve iş ağlarındaki uygulamaların ve web sitelerinin engellemesini kaldırın.

Bir VPN bağlantısına ihtiyacınız varsa, hizmeti hem mobil hem de masaüstü cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Yeni oyun sunucularında oynayın, hız kısıtlamasını önleyin.

TunnelBear Bağlantısını Nasıl Doğrulayabilirim?

Bir TunnelBear sunucusuna bağlandıktan sonra (bir ülke seçip uygulamadaki anahtarı çevirerek), seçtiğiniz ülkede göründüğünüzü onaylamak için bearsmyip.com‘u ziyaret edin. Eğer başka bir ip eşleşmesi sağladıysanız, güvendesiniz!. TunnelBear bağlantısını kesmediğiniz sürece, tüm çevrimiçi etkinliğiniz şifrelenir ve seçtiğiniz ülkedeki bir bilgisayardan geliyormuş gibi görünür.

TunnelBear İnternet Deneyimimi Yavaşlatır veya Değiştirir mi?

TunnelBear, gerçekten çok uzak bir ülkeye tünel açmadığınız sürece tarama deneyiminizi değiştirmemektedir. Örneğin, dünyanın diğer ucundaki bir ülkeye bağlanırsanız, göz atmanızın size ulaşmadan önce uzun mesafeler kat etmesi gerekir. Bu, sayfaların normalden daha yavaş yüklenmesine neden olabilir, bu nedenle belirli bir şeye erişmeniz gerekmedikçe, mevcut en hızlı sunucuya bağlanmak için TunnelBear’ın ülke seçme bölümünden En Hızlı bağlantı butonuna tıklamanız sizin için daha iyi olacaktır.

Video izlerken veya oyun oynarken internet servis sağlayıcınız tarafından düzenli olarak yavaşlatıyorsa, TunnelBear ne yaptığınızı görmelerine izin vermeyerek bağlantınızı hızlandırabilir.

Neden milyonlarca insan TunnelBear kullanıyor?

Şifre ve veri hırsızlığını durdurun

Bilgisayar korsanları, güvenli olmayan genel WiFi üzerinden parolaları ve verileri çalabilir. TunnelBear sizi güvende tutmak için onları engeller.

Küresel içeriğe erişin

Bazı içerikler yalnızca belirli bölgelerde kullanılabilir. TunnelBear, sanal konumunuzu her yerde görebilmeniz için değiştirir.

Yerel sansürü atlayın

Bazı hükümetler popüler web sitelerini ve uygulamalarını engeller. TunnelBear VPN üzerinden, sanal konumunuzu değiştirerek engelleri kaldırır.

Çevrimiçi gizliliğinizi koruyun

Ağ sahipleri ve internet servis sağlayıcıları, çevrimiçi yaptığınız her şeyi görebilir. TunnelBear açıkken hiçbir şey göremezler.

IP tabanlı izlemeyi engelle

Reklam hizmetleri, siteler arasındaki davranışınızı izlemek için IP adresinizi kullanır. TunnelBear, size yeni bir IP atayarak onları durdurur.

TunnelBear VPN 100 GB Ücretsiz VPN Trafiği

Öncelikle bu TunnelBear VPN 100 GB veri trafiği bağlantısı, TunnelBear VPN üzerinden Ukrayna bağlantısı sağlayan kullanıcılar için verilmiştir.

  1. Herhangi bir ücretsiz vpn kullanarak bağlantımızı Ülke olarak UKRAYNA seçiyoruz.
  2. Ardından geçici mail adresi oluşturarak TunnelBear VPN Üye Ol sayfasına gidip kaydımızı tamamlayalım.
  3. Üye olduktan sonra TunnelBear VPN uygulamasını açmadan önce 1. adımda belirttiğim VPN uygulaması ile ukrayna bağlantısı açık şekilde yani Ukrayna İP ile TunnelBear uygulamasına gireceğiz.
  4. Girdikten sonra bize otomatik olarak 100 GB ücretsiz veri trafiği verecek.

TunnelBear VPN PC indir

TunnelBear VPN Play Store APK indir

TunnelBear: Secure VPN & Wifi 4+ iOS indir

TunnelBear Web sitesine giriş yaptıktan sonra ”My Account” bölümünden ”Overview” Ücretsiz 100 GB kullanım hakkımızı aşağıda verilen görseldeki gibi göreceğiz.

TunnelBear VPN - 100 GB Ücretsiz Kullanım Hakkı

TunnelBear VPN 7 Günlük Ücretsiz Deneme Bağlantısı

  1. Aşağıda verilen Tunnelbear 7 Günlük VPN Deneme sayfasına gideceksiniz, Burada 7 gün boyunca ücretsiz dene düğmesine tıklayın.
  2. Şimdi e-posta hesabına gidin ve e-posta adresini doğrulayın ve 7 günlük ücretsiz deneme için başarıyla kaydoldunuz.
» 7 GÜN DENEME ALIN «
Yazı Kaynakları
TunnelBear

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir