1. Ana Sayfa
  2. İnternet Araçları

TryVPN ile Ücretsiz 3 Yıllık VPN Lisansı Alın

TryVPN ile Ücretsiz 3 Yıllık VPN Lisansı Alın
2

TryVPN için 3 yıllık ücretsiz vpn lisansı alın hemen şimdi kayıt olun. 5 ülke ve geniş bant, hızlı erişim sunuyor. Sınırsız kullanmak ve internetten istediğiniz her şeyi yapmak için SOCKS5 Proxy ve Shadowsocks ile benzersiz özellikler sağlayan ve Beta Test süresi boyunca ücretsiz olan bu TryVPN deneyin!

Test süremiz KESİNLİKLE ücretsizdir: birçok satıcının aksine, ücretsiz deneme süresine erişim vermeden önce kredi kartı İSTEMİYORUZ!

3 yıllık ücretsiz sınırsız VPN hesabına kaydolabilirsiniz, nasıl yapacağınız aşağıda verilmiştir;

thumbnail
Önerilen Yazı
Seed4.Me VPN – 7 Günlük Ücretsiz Kupon Kodu

TryVPN Ücretsiz 3 Yıl kaydolma Talimatları

  1. Fiyatlandırma sayfasını ziyaret edin.
  2. Kayıt bilgilerini doldurun , ardından planı etkinleştirmek için e-postayı girin .
  3. Başarılı kayıttan sonra, TryVPN yapılandırma dosyasını indirmek için VPN sunucusunu seçmelisiniz.
  4. Bu VPN’i cihazlarınızda kullanmanız için OpenVPN Programını yüklemeniz gerekiyor. Programın indirme linki aşağıda verilmiştir.
  5. Ardından, görev çubuğundaki yazılımı bulun > Yazılıma sağ tıklayın > Import File > 3. adımda indirilen yapılandırma dosyasını seçin.
  6. İçe aktardıktan sonra , görev çubuğundaki yazılıma tekrar sağ tıklayın ve bağlantı tamamlandı olarak gözükür.
  7. VPN Bağlantısından çıkmak istiyorsanız, yazılım simgesine sağ tıklayın, bağlantıyı kesmek için Disconnect’i tıklayın.

OpenVPN İndir

OpenVPN topluluk proje ekibi, OpenVPN 2.5.3’ü yayınlamaktan gurur duyar. Bir dizi küçük iyileştirme ve hata düzeltmesinin yanı sıra bu sürüm, Windows’ta OpenSSL yapılandırmasının otomatik yüklenmesiyle ilgili olası bir güvenlik sorununu giderir (CVE-2021-3606). Güncellenmiş OpenVPN GUI, Windows yükleyicilerine de dahildir.

Windows 32 bit MSI yükleyici :

OpenVPN-2.5.3-I601-x86.msi indir

Windows 64-bit MSI yükleyici :

OpenVPN-2.5.3-I601-amd64.msi indir

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 10, Mac Os, Android, iOS, Linux

Tüm özelliklerimiz (tamamen ücretsiz)

Teknolojik olarak tüm rakiplerinizden önde olan kusursuz hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz. Böylece bildiğimiz en ileri teknolojileri ürünümüzde birleştirdik. Ücretsiz deneyin!

Ordu Düzeyinde Şifreleme

AES-256 neden sektördeki en iyi standarttır ve tam olarak nasıl çalışır? Onu hacklemek için, şu anda sahip olduğumuz bilgisayarların gücüyle bir milyar yıldan fazla bir süreye ihtiyaç var. Bize katılın ve siyah berelilerden oluşan bir müfreze kadar korunun.

Sınırsız Trafik ve Sınırsız Cihaz

VPN’imiz, hayal edebileceğiniz tüm en yeni ve en gelişmiş özellikleri tamamen ücretsiz olarak sunar. VPN’yi kurduktan iki gün sonra şu pencereyi gördünüz mü: “Ücretsiz 200 MB veri bitti, veri planınızı ayda yalnızca 19,99 ABD Doları’na güncelleyin?” Herkes için sınırsız trafiğimiz var!

Yüksek Hız

Bir VPN’nin en önemli özelliklerinden biri hızdır. Bir VPN diğerinden daha hızlı hale geldiğinde, kullanıcılar hizmeti kullanmayı aniden bırakabilir. Sürekli video yüklemek de herkesi çıldırtabilir. Ve gecikmeler ve problemlerle çalışmanın nasıl bir şey olduğunu hayal edin.

Özel IP

Özel bir IP adresi, gizliliğiniz için önemli bir bonustur. Bankaya veya bazı önemli hizmetlere yalnızca belirli bir IP adresinden erişmeniz mi gerekiyor? Bu özellik ve 2FA (iki faktörlü kimlik doğrulama), bilgileriniz için en iyi korumadır.

Günlük Tutmaz

Günlük tutmuyoruz ve Seyşel Adaları’nın yetki alanında olduğumuz için yasalarına göre günlük tutmak zorunda değiliz. Seyşeller sadece dünyanın en güzel 115 adası değil, aynı zamanda olması gerektiği gibi özgürlüğü sevenler için de bir cennet.

Güçlü Protokoller

Hizmetimizin en yüksek gizliliğini ve kriptografik gücünü sağlama fikrine bağlıyız, bu nedenle yalnızca en güçlü protokolleri ve şifreleme algoritmalarını kullanıyoruz.

Özel DNS

Bağlanırken, tüm trafiğiniz DNS sorguları da dahil olmak üzere yalnızca güvenli sunucularımızdan geçer. Ayrıca çağdaş ve güvenilir algoritmalarla şifrelenmiştir. Ve bu, sahip olduğumuz korumanın sadece bir seviyesi.

Port Yönlendirme

İnternetinizi hızlandırın. Bağlantı noktası yönlendirme ile işleri daha kolay, daha etkili bir şekilde yapın, oynamak, paylaşmak ve koruma eklemek için yeni fırsatlar sağlayın. Yardımcı olabildiğimiz için gurur duyuyoruz.

SOCKS5 ve Shadowsocks proxy’leri

Bazı ülkelerde VPN’ler yasaktır ve DPI’yı atlamak için SOCKS5 ve Shadowsocks proxy’lerini kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Valla 10 numara oldu bu teşekkür ederim

  2. şimdi 3 yıllık mı lisans yoksa 6 aylık mı? sitede 6 ay boyunca test süresi yazıyor.yanlış bilgi var sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir