1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Truecaller Mod APK 11.59.8 indir

Truecaller Mod APK 11.59.8 indir

truecaller apk pro ücretsiz indir

Truecaller Premium Mod APK – Son sürüm – İstenmeyen mesajları ve aramaları engellemek istiyorsanız Android için ücretsiz indirin. Bu uygulama ile sadece sizin için önemli olanlara odaklanın!

Truecaller Mod APK Bilgileri 11.59.8

Uygulama İsmi Truecaller
İşletim Sistemi Android 5.1+
Son sürüm 11.59.8
Geliştirici Truecaller
Google Play Bağlantısı com.truecaller
Fiyat Bedava
Boyut 98,45 Mb
Mod Premium / Gold Özellikler Unlocked
Kategori İletişim

İnternetin şu anda dünyayı yönettiğini inkar etmek mümkün değil. Nerede olursanız olun, birini anında arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz! İnternet, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz olarak bağlantı kurmanızı sağlar! Artık Messenger, WhatsApp veya Snapchat gibi insanlarla özgürce iletişim kurmanıza izin veren birçok uygulama var.

truecaller premium full version apk

Peki ya yabancıların sizi aramasını ya da mesaj atmasını istemiyorsanız? Truecaller Premium burada devreye giriyor! Bu devrim niteliğindeki uygulama, yalnızca belirli kişiler için ulaşılabilir olmak istiyorsanız istenmeyen aramaları engellemenize olanak tanır. Bu, birçok kullanıcının aradığı bu uygulamanın özelliğidir. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Truecaller Premium nedir?

Hemen hemen hepimiz günlük hayatımızda anlık mesajlaşma kullanıyoruz. Kişisel veya iş amaçlı olsun, iletişim kurmak için kullanıyoruz. Bununla birlikte, istenmeyen aramaların veya metinlerin normal rutinlerimizi bozduğu zamanlar vardır. Bu durumlarda, sadece telefonlarımıza veya diğer anlık mesajlaşma uygulamalarımıza güvenemeyiz.

Ancak Truecaller Premium farklıdır. İstenmeyen aramalara veya metinlere karşı sınırsız koruma sunar. İletişim kurmak istediğiniz kişileri kişi listenize ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, spam mesajları da alamazsınız. Dolandırıcılık mesajları veya aramalar aldığınızda, uygulama bunu otomatik olarak algılar. Böylelikle bunlardan birinin mağdur olma riski ortadan kalkıyor.

 Truecaller Mod PRO APK ücretsiz indir

Bunun dışında Truecaller Premium, böyle bir uygulama için beklemeyeceğiniz özelliklerle dolu! Akıllı mesajlaşma, güçlü bir çevirici, telefon görüşmelerini kaydetme, profilleri özel olarak görüntüleme seçenekleri ve daha fazlası var! Bu uygulamanın, diğer anlık mesajlaşma uygulamalarından farkı budur. Bu nedenle, bu uygulamanın halihazırda yalnızca Google Play Store’da 500 milyondan fazla indirilmesi var! Telefonunuzun yapmasını istediğiniz her şey! Şimdi, Truecaller Premium’un yardımıyla, spam içermeyen bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz! Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Truecaller Premium’un Özellikleri

Çoğu kişi, bu uygulamanın benzersiz bir anlık mesajlaşma uygulamasından daha fazlası olduğunun farkında değil. Bu uygulama, başka yerde bulamayacağınız özelliklerle dolu! Çoğu insanın ihtiyacı olan şey budur ve çoğu insan böyle bir uygulama bulduğu için mutludur. Hala ikna olmadınız mı? İşte özellikleri:

Aramaları kaydetme – Bazen aramaları kişisel veya ticari amaçlarla kaydetmek isteriz. Çoğu telefon bu özelliği, özellikle de eskileri sunmuyor. Ancak Truecaller Premium, herhangi bir aramayı kaydetmenize izin verir, böylece tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında aşağıdaki özellikleri okuyun. Bu seçenek, bir iş görüşmesindeyken de yararlıdır, böylece önemli bir şeyi unutmazsınız.

Akıllı mesajlaşma – Bu devrim niteliğindeki uygulama birçok şeyi yapabilir, bu yüzden bu kadar popüler. Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birine mesaj gönderebilmeniz için ücretsiz sohbet sunar. Ayrıca bilinmeyen her mesajı otomatik olarak tanımlar, böylece okunaklı olup olmadığını tahmin etmeniz gerekmez. Ardından, bu spam ve telefonla pazarlama mesajlarını da otomatik olarak engeller. Hepimiz bunların bir baş belası olduklarını biliyoruz çünkü iş akışımızı bozabilirler. Truecaller Premium olmayan telefonlarda, bir mesajın önemli olup olmayacağını bilmek zordur, ancak yine de onlara cevap veriyoruz. Bunun dışında ad ve numara serilerine göre de engelleyebilir.

Arayan Kimliği – Bu uygulamanın arayan kimliği, sizi arayan herkesi tanımlamanıza olanak tanır. Bu güçlü özellik ayrıca spam ve telemarketer çağrılarını da engelleyebilir. Hepimizin bildiği gibi, bu aramaları özellikle çalışırken almak çok can sıkıcı. Ardından, arama geçmişinde bilinmeyen numaraların adlarını da görebilir, böylece dilerseniz ileride aramalarını engelleyebilirsiniz. Ayrıca, konum, emoji ve durumu kişilerinizle anında paylaşabileceğiniz flash mesajlaşma seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ardından, yedekleme çağrı geçmişine, kişilere, mesajlara ve Google Drive ayarlarına da erişebilirsiniz.

Truecaller Mod APK Android ücretsiz indir

Profilleri görüntüle – Truecaller Premium, profilinizle kimin ilgilendiğini bilmek için profilinizi kimin görüntülediğini bilmenize de olanak tanır. Ayrıca, şüphe uyandırmamak için profilleri özel olarak görüntüleme seçeneğiniz de vardır. Truecaller Premium’un sunduğu bazı anlık mesajlaşma uygulamalarının eksikliği budur. Bu bir anlık mesajlaşma uygulaması olduğundan, kişilerinizden herhangi birinin profilini görebilirsiniz. Bunu telefonunuz ve anlık mesajlaşma uygulaması arasında bir karma olarak düşünün. Ancak bunları ayrı ayrı bulundurmak yerine, Truecaller Premium tüm özelliklerini tek bir kusursuz uygulamada sunar!

İkili sim desteği – Günümüzde çoğu insan, bağlantılarını iş ve kişisel yaşam için ayırmak için 1’den fazla sim kart kullanıyor. Çift sim kart kullanıcısıysanız, Truecaller Premium’un tam çift SIM desteğine sahip olduğunu bilmekten memnuniyet duyarsınız! Bu, sadece bu inanılmaz uygulamayı kullanmak için herhangi bir simülatörü feda etmenize gerek olmadığı anlamına gelir!

truecaller apk 2021 Android indir

Premium özellikler – Truecaller Premium’da, mevcut olmayan ek özelliklere erişebilirsiniz. Özellikler arasında telefon görüşmeleri, premium rozet, ayda 30 kişi isteği kaydediliyor ve reklam yok. Bunun yanı sıra, tüm sorularınızı anında yanıtlamak için altın arayan kimliği, yüksek öncelikli destek de alabilirsiniz. Bunlar, bu uygulamanın premium seçeneğinin sunduğu özelliklerden sadece birkaçı.

Android için Truecaller Premium Mod APK İndir – Gold Unlock

Truecaller Premium Apk, özellikle çok fazla dikkat dağıtmak istemeyen insanlar için bir cankurtarandır. Bununla birlikte, premium sürümün maliyeti yüksektir, ancak kullanabileceğiniz ek özelliklere sahiptir. Endişelenmeyin, sadece premium modu indirin ve gitmeniz iyi olur!

Truecaller Premium 11.58.7 Mod APK İndir

Truecaller 11.59.8 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

truecaller-11.59.8.apk ( 98.45 Mb)

Mod Özellikleri:

  • Premium Gold özelliklerinin kilidi açıldı
  • Diller: Çoklu Diller
  • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler
  • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı.

Not:

  • Rootlu bir cihazda Google veya Facebook hesabıyla giriş yapabilirsiniz.
  • Veya e-postanızla yeni bir hesap oluşturmak için 3. seçeneği seçin
Truecaller Premium 11.58.7 Mod 57 MB APK indir

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap