1. Ana Sayfa
  2. Antivirüs
Trendlerdeki Yazı

Trend Micro Maximum Security 6 Aylık – Ücretsiz Lisans

Trend Micro Maximum Security 6 Aylık – Ücretsiz Lisans
+ - 0

Windows için Trend Micro Maximum Security ve macOS için Trend Micro Antivirus’ün 6 aylık ücretsiz lisansı. Kişisel bilgisayarınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan yüksek kalitede koruyun.

Kapsamlı antivirüs Trend Micro Maximum Security, virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve casus yazılımları tespit etmek, İnternet tehditlerini ve bilgi sızıntısını engellemek için modüller kullanarak Windows bilgisayarınızın korumasını en üst düzeye çıkarır.

Trend Micro bulut teknolojileri, web antivirüs, finansal güvenlik, istenmeyen posta önleme, ebeveyn denetimleri, güvenli kasa, güvenli veri silme ve sistem optimizasyonu, Trend Micro Maximum Security’yi eksiksiz bir güvenlik çözümü haline getirir.

Mac için Trend Micro Antivirus, Apple bilgisayarlarınızı virüslerden ve kötü amaçlı sitelerden korur ve çocuklarınızı çeşitli İnternet tehditlerinden korumaya yardımcı olacak ebeveyn denetimleri içerir.

Hızla gelişen COVID-19 salgını, iş dünyasında endişelere neden oluyor. Birçok şirket, çalışanlarının uzaktan çalışmasına olanak sağlayacak önlemler hazırlıyor. Dosya paylaşımı ve güvenli iletişim, bu çabaların merkezinde yer alır.

Her çalışanın bir iş dizüstü bilgisayarına sahip olmayacağını biliyoruz, böylece kişisel bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Ev cihazınızın güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, Trend Micro, bu zorlu dönemde herkesin güvende ve emniyette kalması için Windows 6 ay boyunca Trend Micro Maximum Security veya Mac için Trend Micro Antivirus ile size yardımcı olmaya hazır.

Ücretsiz Trend Micro Maximum Security 6 Aylık Lisans

  1. Antivirüs ürününü indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Kurulum sırasında “Deneme sürümü” nü kontrol edin ve devam edin.
  3. Bitirdiğinizde, posta kutunuzu girin ve ” Bitti “ yi tıklayın.
  4. 180 gün boyunca ücretsiz yüksek kaliteli antivirüs programı kullanın.
Windows veya Mac için indir

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 | macOS 10.13 veya üzeri

Trend Micro Maximum Security Ücretsiz Lisans Özellikleri

  • Windows PC ve macOS için ücretsiz 6 aylık lisans.
  • Tüm dönem için yeni sürümlerde güncellemeler.
  • Teknik destek yok.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap