1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Trainbit – 5 TB ücretsiz çevrimiçi depolama alanı

Trainbit – 5 TB ücretsiz çevrimiçi depolama alanı

5 TB (Terabayt) Ücretsiz Trainbit Çevrimiçi Depolama Alanı edinin. Resimler, belgeler, videolar, müzik gibi dosyalarınızı saklamanıza ve başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanıyan güvenli bir yedekleme hizmeti.

İnternet bağlantı koşullarınız (örneğin trafik veya hız) hakkında endişelenmeden, tarayıcınız, doğrudan bağlantı veya e-posta hizmeti aracılığıyla Trainbit’e 2 GB’a kadar dosya yükleyin.

Fotoğraflarınızı, müziğinizi, resimlerinizi, videolarınızı tek bir güvenli yerde saklayın veya yedekleyin, Trainbit verilerinizi istediğiniz zaman indirebileceğiniz veya arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz güvenli bir şekilde saklayacaktır.

5 TB Ücretsiz Trainbit Çevrimiçi Depolama Alanı Nasıl Elde Edilir?

  1. Buradan teklif sayfasına git ve “5000 GB Boş alan “ butonuna tıklayın.
  2. Tam adınızı, e-posta adresinizi ( Gmail , geçici bir posta kutusu veya .com ile biten başka herhangi bir posta kutusu ve benzeri), şifrenizi (güvenilir bir tane bulduğunuzdan emin olun) belirten kayıt formunu doldurun , şartları kabul edin, onaylayın robot değilimi işaretleyin ve bir hesap oluşturun.
  3. Alınan mektuptaki bağlantıyı takip edin. Trainbit’in devasa çevrimiçi depolama alanının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir