İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Township Mod Apk 8.2.0 indir

Township Mod Apk 8.2.0 indir
0

Township Mod Android APK için Sınırsız nakit para ve son sürümü indirin. Bu mobildeki en iyi şehir kurma oyunlarından birine erişin.

Township Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Township
İşletim Sistemi Android 4.2+
Son sürüm 8.2.0
Google Play Bağlantısı com.playrix.township
Fiyat Bedava
Boyut 149.96 Mb
Mod Sınırsız Para
Kategori Casual

Township, Android mağazasındaki en yüksek puan alan oyunlardan biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Şehir kurma, strateji ve çiftçiliğin tek bir yerde eşsiz bir karışımı. Oyunun amacı? Mükemmel şehri inşa edin, mahsullerinizi hasat edin, malzemeleri işleyin ve hepsini kâra dönüştürün. Sonra bu karı kasabaya geri besleyin. Çok sayıda benzersiz oyun mekaniği ile hiç bitmeyen bir bağımlılık yapıcı oyun döngüsü.

Kasabanız, Township‘te gerçekten size ait. Restoranlardan sinemalara kadar kurulacak pek çok farklı işletme var. İstediğiniz kişiyle ticaret yapabilir, şehrinizin vatandaşlarını yeni medya, kültür ve yiyeceklerle tanıştırabilirsiniz. Bağımlılık yapan bir eklenti olarak, malzeme ve eski değerli eserler için derin madenleri de keşfedebilirsiniz. Bu sadece başlangıç.

Township En İyi Özellikler

Township, strateji, şehir kurma ve AFK çiftçiliğini tek bir pakette birleştirir. Farmville veya Stardew Valley dünyasını hayal edin ve ardından bu özellikleri mikro dönüşümler ve mobil oyun da içeren bir oyuna sıkıştırın. Bu Township. Grafikler parlak değil, ancak mekanikler kapsamlı ve oyun, düzenli olarak yayınlanan yeni güncellemelerle geliştiriciler tarafından yoğun bir şekilde destekleniyor. İşte Township’in en eğlenceli özelliklerinin bir özeti.

Mükemmel Kasabayı Süsleyin ve İnşa Edin

Township’te aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı benzersiz binalar var. Oyunda ilerledikçe, doğal olarak sokaklarınız için yeni eklemelerin kilidini açıyorsunuz ve başlangıçta seçim sınırlı görünse de, seviyelerinize zaman ayırdığınızda oyun gerçekten açılıyor. Bazı binalar tamamen dekorasyon amaçlı olsa da, çoğu binanın bir amacı vardır. Bir restoran varsa, tesisten para kazanabilirsiniz ve çiftlik binaları ekinlerinizin verimliliğini artıracaktır.

Kasabanızı Yönetin

Animal Crossing veya Stardew Valley gibi bir oyuna çok benzeyen Township, hikaye boyunca size yardımcı olacak çok sayıda eğlenceli, ilginç ve benzersiz karakterlerle dolu. Bu kasaba halkının, ister çiftlik işinde olsun, ister kasabanın etrafındaki bazı bakımlarda olsun, yerine getirmeniz için farklı emirleri olacaktır. Kasaba yönetimi becerileriniz hakkında görüşlerini dile getirmekten çekinmiyorlar.

Kendi Hayvanat Bahçenizi Kurun

Güzel bir kasaba inşa etmenin yanı sıra kendi hayvanat bahçenizi de açıp yönetebilirsiniz. Önce birkaç yerel hayvanla kapıları açarsınız ve ardından küresel bir ağ üzerinden genişlersiniz. Yeni türler tanıtın ve düzinelerce farklı hayvana bakıcılık yapın. Hayvanat bahçenizin mali durumunu yönetmeniz ve müşterilerin kapıdan içeri girmesini sağlamanız gerekecek. O zaman hayvanat bahçesini şehrinizin en büyük turistik cazibe merkezine dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.

Sosyal Olun

Township dünyası çok büyük. Mağazada 1.000.000’den fazla indirme ile, oyun içinde iletişim kuracak, stratejilerini paylaşacak ve bir araya gelecek çok sayıda insan var. Township‘te başka insanların kasabalarını ziyaret etmek ve diğer belediye başkanlarına yardım etmek için hediyeler göndermek gibi pek çok sosyal yön vardır. Facebook arkadaşlarınızla veya Google’dan arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Township’te büyük bir başlangıç ​​yapmanın en iyi yolu bu!

Township Hileli APK – Kasabanızı Kurmak için Sınırsız Para

Township’te hayallerinizdeki kasabayı mı inşa etmek istiyorsunuz? Kasabanızın itibarını artırmak için sınırsız para kazanmak için Android için Mod APK’sını indirin!

Township 8.2.0 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

township-8.2.0.apk (149.96 Mb) indir

Township 8.2.0 Mod APK İndir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız Para: Harcama artışlarıyla para (madeni para eksikliği ile, para satın almak için madeni paralar satın alınabilir)
  • Modu kendi sorumluluğunuzda ve riskiniz altında kullanırsınız – kullandığınız için engellenmiş olabilirsiniz!
Township 8.2.0 Mod APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap