1. Anasayfa
  2. Android

TouchRetouch APK v5.0 indir

TouchRetouch APK v5.0 indir
0

Fotoğraflarınızı harika bir şekilde düzenlemek için Android için Touchretouch Apk Son Sürüm Ücretsiz’i indirin. Bu resimlerde uygun ve basit değişiklikler yapın.

TouchRetouch APK Bilgileri

Uygulama Adı TouchRetouch
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 5.0
Google Play Bağlantısı com.advasoft.touchretouch
Fiyat 3,99$
Boyut 15.33 mb
Kategori Fotoğrafçılık
TouchRetouch APK indir

Çektiğiniz fotoğraflarda istenmeyen unsurlar fark ediyor musunuz? Çoğu insan genellikle fotoğrafları rötuşlamanın ve düzenlemenin daha iyi bir yolunun olmasını ister. Bunun nedeni, şu anda mevcut olan yöntemlerin çoğunun o kadar kolay olmamasıdır. Özellikle doğru uygulama ile bunu başarmanın artık basit yolları olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu uygulamayı bilmekle ilgileniyor musunuz? Touchretouch, insanların fotoğrafları düzenlemesine yardımcı olmak için benzersiz şekilde tasarlanmış bir uygulamadır. Şaşırtıcı olan, uygulamanın kullanıcılara sunduğu kolaylıktır. Bu uygulama ile fotoğraflarınızın ve resimlerinizin güzelliğini azaltan nesneleri kaldırabilirsiniz. Fotoğraflarınızın doğal özelliklerinin hiçbir şekilde değiştirilmeyeceğine dikkat etmek önemlidir.

Bu, fotoğraf düzenleme için kullanılan popüler uygulamalardan biridir ve indirilmeye hazırdır. Bu uygulamanın özellikle Android cihazlar için ADVA Soft tarafından tasarlandığını belirtmekte fayda var. Uygulama hakkında kesin olan şey, herhangi bir fotoğrafı düzeltmenize yardımcı olacağıdır.

Uygulama hakkında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise diğer uygulamalardan farklı olmasıdır. Temel fark, kullanımı kolay arayüzüne ek olarak birçok özellik sunmasıdır. Resimlerden nesneleri silmek fazla zaman almaz. Bunu birkaç dakika içinde yapabilirsiniz.

Resimlerinizden hem küçük hem de büyük nesneleri kaldırmak istiyorsanız bu uygulamayı şimdi indirin.

TouchRetouch APK Object Removal Line Removal Özellikleri

Muhteşem Özellikler

İşte uygulama tarafından sunulan tüm harika özellikler:

Başlamanıza Yardımcı Olacak Eğitim

Bu, erişilebilir ve basit bir uygulama içi özelliktir. Öğreticileri takip etmek kolay ve sezgiseldir ve uygulamaya başlamak için ihtiyacınız olan şey budur. Bu nedenle Touchretouch’ı mobil cihazınızda nasıl kullanacağınızı hızlıca öğrenebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Araçlar

Touchretouch, şüphesiz Android cihazınıza indireceğiniz en ilginç uygulamadır. Kullanabileceğiniz çok sayıda harika rötuş aracı olduğunu unutmamak önemlidir.

Ayrıca, bu araçların kullanımı çok kolaydır ve bunları profesyonel olarak fotoğrafları düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Bu araçlarla, kaldırmak istediğiniz nesneyi rahatlıkla seçebilir ve kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir