İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

ToonMe Mod APK 0.6.0 indir

ToonMe Mod APK 0.6.0 indir
0

Göz açıp kapayıncaya kadar çizgi film olun. Sevimli bir çizgi film karakteri olmanın tüm farklı yollarını deneyimlemek için ToonMe Mod Android APK indirin.

ToonMe Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı ToonMe
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 0.6.0
Google Play Bağlantısı com.vicman.toonmeapp
Fiyat Bedava
Boyut 20.73 Mb
Mod Pro kilidi açıldı, reklam yok
Kategori Fotoğrafçılık

Bir çizgi film karakteri olsaydın nasıl görüneceğini hiç merak ettin mi? Tek yapmanız gereken Android için ToonMe’yi indirmek. Bu, herkesin eğlencesi için geliştirilmiş harika bir Fotoğraf Yapay Zekasıydı.

Başlangıçta, uygulama resmi web sitesi olan ToonME.com aracılığıyla mevcuttu. Ancak şimdi, eğlenceli fotoğraf dönüştürme uygulamasını şimdi kolayca indirip yükleyebilirsiniz. Yani nereye giderseniz gidin, durup kendinizi bir çizgi filme dönüştürebileceksiniz.

Bu, arkadaşlarınızla kullanabileceğiniz harika bir uygulama. Eğlenceli bir parti gecesi veya sıradan bir mekân olsun, ToonMe için yanlış zaman yoktur.

ToonMe Mod APK Karikatür ve Vektör fotoğraflardan portre

Kullanımı kolay

ToonMe’yi indirdikten sonra, çizgi film resminizi almaktan sadece birkaç tık uzaktasınız. Devam etmek için “Fotoğraf Seç” e basmanız yeterlidir. Bu sizi onay sayfasına götürecektir. Fotoğraflarınıza erişime izin verin ve ardından seçim yapmakta özgürsünüz.

Sizi tatmin eden bir şey için tüm kitaplığınıza bakın. Herhangi bir özçekim veya grup fotoğrafı da işe yarar. Bununla birlikte, karmaşık resimler ve gruplar, sonuçları oldukça beklenmedik hale getirebilir. AI mükemmel değil, bu yüzden sonunda birkaç tuhaf çizgi film olabilir.

Ayrıca, görüntülemeniz için birden fazla sonuç var. Sahip olabileceğiniz farklı sonuçlardan bazıları şunlardır:

  • 3 boyutlu
  • Vektör
  • Geleneksel veya hepsi tek bir görüntüde.

Başka Kişileri Ara

ToonMe ile kendi fotoğraflarınızı kullanmanıza bile gerek yok. Başkalarının yüzleriyle denemeler yapmak istediyseniz, onların görüntülerini cihazınıza kaydetmeniz gerekmez. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok önceden ayarlanmış seçenek var.

Bunlar arasında birçok farklı ünlü ve idol bulunmaktadır. Ancak, gerçek hayattaki insanlarla sınırlı olmalarına bile gerek yok. Hatta kurgusal karakterleri ve hatta diğer çizgi filmleri bile kullanabilirsiniz! Dönüştürmek istediğiniz belirli kişinin adını arayın.

Naruto, 3D olarak işlenirse nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Kendiniz deneyin ve alacağınız tuhaf sonuca bakın. Tabii ki, bu bir şaka. Yapay zeka, bu kurgusal görüntüleri tanınmaz sonuçlara dönüştürecek.

Uygulamayı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın ve herkesin nasıl görünebileceğini görün. ToonMe, en iyi insan gruplarıyla kullanılan bir uygulamadır. Tek başına oturup fotoğraflar arasında gezinmek yerine, dolaşın ve başkalarıyla karşılaştırın.

En iyi bağlardan bazıları partilerde ve toplantılardadır. Aileniz veya arkadaşlarınızla vakit geçireceğinizi biliyorsanız, ToonMe’yi hazırlayın. Uygulamayı göstererek bu sıkıcı anları ortadan kaldırın. Çevrenizdeki herkesin 2D veya 3D çizgi film karakteri olarak nasıl olacağını görün. Her zaman kahkaha getirecek eğlenceli bir deneyim. Kim bilir, ToonMe herhangi bir partinin hayatı olabilir. Hızlı sonuçlarla kullanımı kolaydır. Ve herkes kesinlikle tüm deneyim boyunca bir patlama yaşayacak.

ToonMe Pro ile Premium’a Geçin

ToonMe Pro ile daha fazla özellik ile bir adım daha ileri gidebilirsiniz. Bu abonelik ayda yalnızca 4,99 dolar karşılığında sizin olabilir. Ancak, 3 günlük ücretsiz deneme ile kendiniz deneyebileceksiniz. Tüm ek özellikleri test edin, ardından gerekli olup olmadığına karar verin.

Başka bir notta, Pro sürümüne tek bir kuruş ödemeden erişmenin bir yolu var. Ve bizi bir sonraki noktaya getiren de bu.

ToonMe Mod APK Ücretsiz İndir

Tek yapmanız gereken ToonME Mod APK Son Sürümünü web sitemizden indirmek. Bu, uygulamanın premium sürümünün kilidini otomatik olarak ücretsiz olarak açacaktır. Uygulamanın keyfini çıkarmanın daha iyi bir yolu yok.

Bununla birlikte, bağlantımıza dokunun ve Android için ToonMe Pro’ya erişin. Ek özellikler edinin ve sonuçlarınızdan filigranı kaldırın. Uygulamayı şimdi indirmek için bağlantıya bakın.

ToonMe (sürüm) APK Orijinal

Google Play’deki orijinal versiyon

toonme.apk indir (20.73 Mb)

ToonMe 0.6.0 Mod APK İndir

  • Profesyonel kilidi açıldı
  • Reklamsız
ToonMe 0.6.0 Mod APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap