1. Ana Sayfa
  2. Android

Toon Blast Mod APK 8285 indir

Toon Blast Mod APK 8285 indir
0

Şu anda mobil cihazlarda en iyi 3’lü eşleştirme bulmaca oyununa sahip olmak için android’de en çok oynayan bir oyun olan Toon Blast APK en son sürüm indirin.

Toon Blast Mod APK Bilgisi

Uygulama Adı Toon Blast
Güncelleme
Uyumluluk Android 4.1+
Son sürüm 8285
Boyut 151.94 Mb
MOD Yaşam Hileli
Kategori Bulmaca
Geliştirici Peak
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı net.peakgames.toonblast

Size Toy Blast’ı getiren geliştirici Peak Games’ten, kısa sürede bağımlısı olmanızı sağlayacak bir başka 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu olan Toon Blast geliyor. Oyun genel 3’lü eşleştirme dinamiklerini takip ediyor. Basit, cesur, renkli ve mümkün olduğunca çoğunu denemek ve yok etmek ve puan almak için blokları eşleştirmeniz gerekiyor.

Basit, bağımlılık yapıcı oyun

Herhangi bir 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu gibi, Toon Blast‘da aynı renk bloklarını eşleştirmenizi ve onları ekrandan atmanızı gerektirir. Ne kadar çok patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız. Buradaki fikir, hamleleriniz bitmeden mümkün olduğunca çok blok patlatmaktır. Gerekli miktarda küpü geçerseniz, bir sonraki seviyeye geçersiniz ancak bunu aşarsanız ve gerekenden çok daha fazla patlatırsanız, o zaman mükemmel bir puan ve üç yıldız alırsınız.

Toon Blast Küpleri Patlat

Seviye tamamlandığında, blokları aşarak çizgi film arkadaşlarınızın büyülü dünyalarda maceralarına devam etmelerine izin vereceksiniz.

Toon Blast APK için ipuçları

Oyunu iyi oynamak ve sonraki seviyelerde hayatta kalmak istiyorsanız, bu yolda size yardımcı olacak bu basit ipuçlarına ve püf noktalarına dikkat edin.

Güçlendiricileri boşa harcamayın

Sadece çok fazla güçlendirici elde edersiniz ve bunları tüm tahtayı patlatmak için kullanabilirsiniz. Zor seviyeleri geçmeyi kolaylaştırıyorlar. Bu nedenle, onları boşa harcamamak en iyisidir. Bunun yerine, bunları yalnızca mutlak son çare olarak kullanmanız daha doğru olur belki bir kez veya birkaç kez başarısız olduğunuzda ve gerçekten aklınız durduğunda kullanın.

Toon Blast APK Müthiş Takviyeler!

15. seviyeye kadar yıldızlar için endişelenmeyin

15. seviyeden sonra yıldız sandığının kilidini açacaksınız, bu da aslında yıldızlarınızı depolayacağınız anlamına geliyor. Bu, 15. seviyeden önce olmaz, bu yüzden 15. seviyeden önceki tüm yıldızları depolama konusunda fazla endişelenmeyin. Sadece erken seviyeleri geçin ve gerçekten daha fazla zaman harcamak istiyorsanız yıldız toplamak için sonraki seviyeleri tamamlamaya odaklanın.

Bir takıma katılın

20. seviyeden sonra kendi takımınızı kurabilir veya mevcut bir takıma katılabilirsiniz. Bir ekibin üyesi olduğunuzda, ekip arkadaşlarınıza yaşam gönderebilecek ve başınız belaya girdiğinde onları hediye olarak alabileceksiniz. Takımınızın arkanızda olduğunu bildiğinizde sonraki seviyeleri geçmenizi dahada kolaylaşacak.

Hızlı hayat kurtarma

Gerçekten hızlı canlara ihtiyacınız varsa, o zaman ya canlanmaları için birkaç saat bekleyebilir ya da Android ayarlarınıza gidip tarihi ve saati değiştirerek oyunu daha fazla zamanın geçtiğini düşünmesi için kandırabilirsiniz. Bu bir sömürüdür, evet, ancak elde etmenin kolay bir yolu sen ve takım arkadaşların için yaşıyor. Gerçekten daha fazla cana ihtiyacınız olduğunda deneyin, ancak uzun yıllar beklemek zorunda kalmayın.

Toon Blast Yeni Eşyalar TOPLA!

Toon Blast Mod APK – Sınırsız can, hareket, Otomatik kazanma

Daha fazla güçlendirici satın almak ve ekip kurmak için sınırsız para hilesine sahip olmak istiyorsanız, oyunu sizin için çok daha kolay hale getirmek için kolay 3 yıldız alma modunu indirin. Bunun bazı zorlukları ortadan kaldıracağını unutmayın.

Toon Blast 8285 Mod APK

  • Sınırsız Yaşam ve hareketler
  • Otomatik temizleme
  • Para hilesi
Toon Blast 8285 Mod APK indir (150 MB)

Toon Blast 8285 Orijinal APK

Toon Blast 8285 Orijinal APK indir (109.19 Mb)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap