1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

TeraBox – 1 TB Ücretsiz Bulut Depolama Alanı

1 TB (1024 GB) ücretsiz TeraBox bulut depolama alanı edinin.

TeraBox – 1 TB Ücretsiz Bulut Depolama Alanı

TeraBox, kullanıcılara internet üzerinden dosya depolama ve paylaşım hizmeti sunar. Bu hizmet, yüksek kapasiteli, güvenli ve erişilebilir bir depolama alanı sağlar. İnsanlar dosyalarını herhangi bir cihazdan (bilgisayar, tablet, akıllı telefon vb.) erişebilirler ve bu dosyaları paylaşabilirler.

TeraBox’un bir başka özelliği de yedekleme hizmetidir. Verilerini yedeklemek isteyen kullanıcılar TeraBox’ı kullanabilir. Bu sayede, verilerinin kaybolması veya hasar görmesi durumunda yedeklerinden hemen geri yükleyebilirler.

TeraBox, kullanıcılarına farklı depolama planları sunar ve ücretlendirmesini bu planlar üzerinden gerçekleştirir.

TeraBox 1 TB Ücretsiz Bulut Depolama

Terabox: Cloud Storage Space Android APK indir TeraBox: 1024GB Cloud Storage iOS indir

TeraBox Güvenilir mi?

Ömür boyu ücretsiz 1 TB TeraBox bulut depolamaya sahip olmak herkes için kazançlıdır. Ancak, fotoğraflarınız, videolarınız ve diğer dosyalarınız hassas bilgiler içerebilir veya birinin eline geçerse güvenliğinizi veya gizliliğinizi ihlal edebilecek davranışlar gerçekleşebilir.

Verileri sorunsuz bir şekilde depolayabileceğiniz Google Drive, OneDrive, Dropbox ve diğerleri dahil olmak üzere birçok ücretli bulut depolama hizmeti mevcuttur. Bununla birlikte, TeraBox şüpheli görünüyor ve bu nedenle, sayısız nedenden dolayı verileri orada saklamanızı önermem.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir