1. Anasayfa
 2. Android

Technocare Tricks APK indir

Technocare Tricks APK indir
2

Telefonunuzun güvenlik kilitlerini hiç unuttunuz mu? Cevabınız evet ise, kilitleri atlamanıza yardımcı olan Technocare Tricks APK uygulamasının en son sürümünü indirin.

Technocare Tricks APK Uygulaması Bilgileri

Uygulama Adı Technocare Tricks
Güncellenmiş
Uyumluluk Android 5.0+
Son sürüm 1.0
Boyut 28 MB
Mod Kilidi Açık
Kategori Araçlar
Geliştirici Technocare Tricks
Fiyat Ücretsiz

Technocare Tricks APK Nedir?

Technocare Tricks App APK, güvenlik kilitlerinizi kaybettiğinizde yardımınıza gelen bir uygulamadır. Çoğu durumda, böyle bir senaryo, çok para harcayacağınız bir teknisyenle sonuçlanacaktır.

Ancak, bu uygulamayı kullanmak basittir ve sadece birkaç dakika sürer! Telefonunuzun/cihazınızın kilidini gereksiz güvenlik risklerine maruz bırakmadan açacaksınız.

Technocare Tricks APK - Uygulama Bilgisi

Daha da iyisi, Technocare Tricks bypass APK, basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu nedenle, onu kullanmak için profesyonel bir teknisyen olmak zorunda değilsiniz.

Şimdi Android için Technocare Tricks APK indirmesini edinin! Uygulama Android 2.3 ve üzeri ile uyumludur ve sadece 30 MB boyutundadır.

Technocare Tricks FRP Bypass APK Nasıl Kullanılır

Bu uygulama, teknik bilgileri ne olursa olsun herkes için ideal hale getiren basit bir mantık kullanır. Uygulama, Android cihazınızda Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Korumasını (FRP) atlayarak çalışır. FRP’yi atladığınızda, telefonunuza kolayca erişebilirsiniz.

Telefonunuzun kilidini açmadan başka bir Google Hesabınızı oluşturmanıza olanak tanır. Böylelikle tüm uygulamalarınıza ve verilerinize telefon üzerinden erişebilirsiniz.

En iyi yanı, fotoğraflarınızın veya videolarınızın güvende olmasıdır. Bu dosyaları, uygulamayı başlattığınızda gireceğiniz bir şifre/kod mesajı ile korursunuz.

Peki tüm bunlar için neden bir Google Hesabı gerekli?

Telefonunuzu ne zaman sıfırlamak isterseniz, her zaman Gmail adresinizi ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Ayrıntıları unuttuysanız, cihazınıza erişemezsiniz.

Böyle bir durumda, Technocare Tricks FRP APK indirmesi, yeni bir Google Hesabı oluşturarak ve cihazınıza giriş yapmak için kullanarak bu sorunu aşmanıza yardımcı olacaktır.

Buna ek olarak, ekranı kırık bir cihazınız varsa da aynı prosedürü kullanabilirsiniz. Telefonunuzun dokunuşu çalışmıyorsa, bu uygulama sizin için onu atlayacaktır! Parola/kod mesajını vermeniz ve masaüstünüze veya dizüstü bilgisayarınıza girmeniz yeterlidir.

FRP atlamanın yanı sıra, bu uygulamayı eski Gmail hesaplarının kilidini açmak ve mesajlarınızı kurtarmak için kullanabilirsiniz. Bu şekilde, hayati mesajları ve iş kayıtlarını kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

APK ayrıca, güvenlik kilitlerini girmeden telefonunuzu herhangi bir gadget veya bilgisayara bağlamanıza olanak tanıyan Bluetooth eşleştirmesini de atlar.

Daha da iyisi, daha fazla işlevsellik için uygulamayla oynayabilirsiniz. Uygulamanın sorununuzu çözüp çözemeyeceğini merak ediyorsanız Technocare Tricks APK GSM Forum’a katılmalısınız. Platformlar, uygulamayı kullanırken tüm olasılıkları tartışır.

Technocare APK Temel Özellikleri

 • Kullanıcı Dostu Kullanıcı Arayüzü.  Bu uygulamanın kullanımı basittir. Diğer baypaslardan farklı olarak, onu kullanmak için bir teknisyen olmanıza gerek yok. Uygulamayı başlatırken belirlediğiniz bir PIN/şifre şeklinde kullanır.
 • Küresel Erişim. Bu uygulamanın coğrafi kısıtlaması yoktur. Bu nedenle, dünyanın herhangi bir yerinde herkes tarafından kullanılabilir. Android akıllı telefonu ve Gmail hesabı olan herkes tarafından erişilebilir.
 • Hepsi Bir Arada Çözüm. Technocare Tricks FRP bypass APK, tüm güvenlik sorunlarınızı tek bir uygulama ile halleder! Bu, Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Korumasını Atlama, Bluetooth/WiFi eşleştirme Kilidi Açma ve diğer Gmail sorunlarını içerir.
 • Reklamsız.Uygulamanın kullanımı %100 ücretsizdir. Hiçbir reklamı veya gizli bir ücreti yoktur, yani onu ücretsiz olarak alabilir ve herhangi bir sınırlama olmaksızın işlevselliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Hesap Kaydı Gerekmez.  Bu uygulama bir hesap oluşturmanızı gerektirmez. Bu, kişisel bilgilerinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı için sizin için kolaylık sağlar.
 • Sınırlama Yok!  Cihazı kaç kez güncelleyeceğiniz veya telefonu sıfırlayacağınız konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Herkesin yapması gereken tek şey, uygulamayı başlattıklarında bir PIN/şifre girmek.
 • Yüksek Uyumluluk.  Bu uygulama tüm Android sürümleriyle uyumludur. Ancak, en iyi Samsung cihazlarda çalışır. Optimum performans için özel ROM’a, Google Hesabı ayarlarına ve Bootloader kilidi açma özelliğine sahiptir.

Technocare Tricks APK Ücretsiz indir

Birkaç üçüncü taraf web sitesi bu uygulamayı sunar. Ancak, güvenilirliklerinden emin değilseniz, APK’yi doğrudan resmi web sitesinden almak en iyisidir. Ücretsiz olarak nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Technocare Tricks APK indir

 • Cihazda “Bilinmeyen Kaynaklar”ı etkinleştirin. Bu, üçüncü taraf kaynaklardan uygulama yüklemesine izin verecektir. Ayarlar‘ı başlatın ve Güvenlik‘e gidin. ‘Bilinmeyen Kaynaklar’ı bulun ve onaylamak için ‘Tamam’ seçeneğini seçin.
 • Güvenilir bir kaynak kullanarak uygulamanın .apk dosyasını telefonunuza indirin.
TecnocareTricks'in nelere erişmesine izin vereceğini seçin
TecnocareTricks’in nelere erişmesine izin vereceğini seçin
 • İndirilen APK dosyasına dokunarak uygulamayı yükleyin Ekrandaki tüm talimatları izleyin.

Bu basit adımları izledikten sonra, uygulamayı indirebilecek ve özelliklerinden herhangi bir sınırlama veya zorluk olmadan yararlanabileceksiniz.

Özet

Technocare Tricks APK, Android cihazlarda FRP güvenliğini atlamak için kullanabileceğiniz faydalı bir uygulamadır. PIN’inizi veya şifrenizi unuttuysanız, bu uygulama verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

Mobil cihazınızın kilidini açmak ve geçmişten gelen mesajları kurtarmak için kullanabilirsiniz. Daha da iyisi, mobil uygulamanın kullanımı kolaydır. Teknisyen olup olmamanız önemli değil; kullanıcı arayüzü çok net.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. technocareapk.in Best Frp Bypass apk for android device

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir