1. Ana Sayfa
  2. Android

Taxi Sim 2020 Mod APK 1.2.31 indir (unlimited money)

Taxi Sim 2020 Mod APK 1.2.31 indir (unlimited money)
0

Kendi taksi imparatorluğunuzu kurmak ve rekabeti geride bırakmanın destansı acelesini yaşamak için android için Taxi SIM 2020 APK en son sürüm indirin.

Taxi Sim 2020 APK Bilgisi

Uygulama Adı Taxi Sim 2020
Güncelleme
Uyumluluk Android 5.0+
Sürüm 1.2.31
Boyut 43.76 Mb
Mod Sınırsız Para (Money)
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ovidiu Pop
 Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.ovilex.taxisim2019

Bir taksi şoförü olarak hayat – bu nasıl olurdu? Şimdi bu gerçekçi taksi simülatörü ile öğrenebilirsiniz. Rekabetin kontrolünü ele geçirecek etkili bir filonuz olana kadar taksi şirketinizi büyütün ve yeni arabalar satın alın.

Taxi Sim 2020 Mod APK Para Hileli indir

Taxi SIM 2020’de, aynı zamanda işinizi kurarken yolcuları büyük şehirlerde gezdirirsiniz. Gerçek taksi şoförü tarzında, kırmızı ışıkta geçme veya manyak gibi araba kullanma konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok – her şey yolunda, kimse taksinizi durduramaz.

VIP müşterileri buraya getirmek için havalı arabalardan oluşan bir filo ve ardından SUV’lar ve hatta lüks spor arabalar kiralayın. Büyük parayı getirin ve operasyonlarınızı şehrin her yerine ve ötesine genişletin.

Taksi SIM 2020 nasıl oynanır

Her oyunda olduğu gibi, Taxi SIM 2020’de başarılı olacaksanız bazı önemli ipuçlarını isteyeceksiniz. Daha iyi bir servete sahip olmak ve zamanla daha güçlü bir iş kurmak için izleyebileceğiniz bazı önemli ipuçları var.

Mümkün olduğu kadar çok müşteri toplayın

Bu kulağa bariz geliyor, ancak taksilerinizde her zaman mümkün olduğunca çok müşteri topladığınızdan emin olun. Bu, oyunun ilk aşamalarında daha başarılı olmanıza ve ardından taksi imparatorluğunuzu kolaylıkla kurmanıza yardımcı olacaktır.

Müşteri isteklerini dinleyin

Büyük ipuçları ve tekrar iş istiyorsanız, müşteri taleplerinizi dinlemek önemlidir. Aceleleri varsa, daha hızlı sürün. Dikkatsiz sürüşünüzden korkuyorlarsa, onu biraz yumuşatın ve onları sakinleştirmek için hız sınırını takip edin. Memnuniyetlerini garanti altına almak için müşteriyi ilk sıraya koymak önemlidir.

Taxi Sim 2020 Mod Müşteri İsteklerini Dinleyin

Arabalarınızı yükseltin

Oyunda ilerledikçe, taksi filonuzu yükseltme seçeneğiniz olacak. Taksi filonuzdan mümkün olan en iyi değeri elde etmek için bunu yaptığınızdan emin olun. Sokaktaki ortalama bir kumarbaz yerine daha fazla VIP müşteriyi hedeflemeye başlamak isteyeceksiniz.

Mümkünse kurallara uyun

Çılgın biri gibi araba kullanırsanız çoğu insan bunu takdir etmeyecektir, bu nedenle kırmızı ışıkta atlamak ve hız sınırını bozmak yerine kurallara uymak daha iyidir. Çok fazla rol yapmadığınızdan emin olun ve oyun boyunca çok daha fazla başarı elde edeceksiniz.

Serbest Sürüş Modunda Pratik Yapın

Serbest Sürüş modunda, kurallar ve yasalar hakkında endişelenmenize gerek yok. Her şeyi çöpe atın ve isterseniz eğlenmek için oyunun sınırlarını zorlayın. Alternatif olarak, daha büyük oyuna girmeden önce bu modda güvenli sürüş alıştırması yapabilirsiniz. Bu, şehirde dolaşırken deneyim ve iyi becerilerle başlamanızı sağlamak için iyi bir stratejidir. Bu, müşterilerinize daha fazla memnuniyet verecek ve oyuna genel olarak daha kolay bir başlangıç ​​yapacaktır.

Taxi Sim 2020 APK - Serbest Sürüş Modunda Pratik Yapın

Günlük zorlukları tamamlayın

Daha fazla nakit ve bonus puan almak istiyorsanız, günlük görevleri tamamlamanız önemlidir. Bunlar, her şeyden zamanlı ücretlere veya VIP’yi önemli bir toplantıya götürmeye kadar değişebilir. Bu zorluklardan bazıları binlerce jeton öder, bu nedenle ticari operasyonlarınızı genişletmek için fon kazanmak için kesinlikle tamamlamaya değer.

Arabalarınızı özelleştirin

Bu paraları iyi bir şekilde kullanın ve arabanızı havalı görünmesi için özelleştirin – neden olmasın?! Oyundaki sıkı çalışmanız için kendinizi ödüllendirebilirsiniz ve arabanızı kişiselleştirmek bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Daha önce daha iyi arabalar almayı planlıyorsanız, pahalı özelleştirme seçeneklerinden vazgeçmek daha iyi olabilir, ancak en azından işleri biraz renklendirmek için yeni bir boya işine gidin.

Arabanızı sık sık yıkayın

İnsanlar kirli bir arabaya binmek istemezler özellikle VIP’ler. Kabinlerinizi mükemmel durumda tutmak için sık sık araba yıkamaya götürdüğünüzden emin olun. Yolcuların bu büyük paraları sizin için harcamaya çok daha istekli olduğunu göreceğiniz için, oyunda daha sonra bunu yapmaktan çok yararlanacaksınız.

Taxi Sim 2020 - Arabanızı Sık Sık Yıkayın

Farlarınızı açın!

Geceleri farlarınızı açmayı unutmadığınızdan emin olun – oyunda unutmak kolay bir şeydir ve size pahalıya mal olabilir. Polis sizi kenara çekecek ve büyük bir para cezası alacaksınız, bu yüzden bu basit ama gerekli adımı unutmadığınızdan emin olun.

Taxi SIM 2020 Mod APK – Sınırsız Para, Reklamsız

Oyunu daha kolay hale getirmek ve bir an önce lüks taksilerden oluşan bir mega filoya sahip olmak istiyorsanız, o zaman oyun için sınırsız para, reklamsız modunu indirin. Ücretsiz ve basit.

Taxi Sim 2020 v1.2.31 Mod Hileli APK

  • Sınırsız para
  • Reklamsız
Taxi Sim 2020 Mod APK indir (43.76 Mb)

OBB Dosyası

OBB Dosyası v1.2.31 indir (797 MB)

Taxi Sim 2020 1.2.31 Orijinal APK

Taxi Sim 2020 1.2.31 Original (43.76 Mb)

OBB Dosyası

OBB – Taxi Sim 2020 1.2.31 APK Original indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap