İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Tap Titans 2 Mod APK 5.5.1 indir

Tap Titans 2 Mod APK 5.5.1 indir
0

Android için Tap Titans 2 APK Mod en son sürümü indirin. Titanları 70.000’den fazla destansı seviyede yenin!

Tap Titans 2 Mod APK 5.5.1 Bilgileri

İsim Soyisim Tap Titans 2 Mod
İle uyumlu Android 5.0+
Son sürüm 5.5.1
Google Play Bağlantısı com.gamehivecorp.taptitans2
Fiyat Bedava
Boyut 144,33 Mb
Mod Mod Menüsü
Kategori Rol yapma oyunu

Titanların dünyasına hükmetmek mi istiyorsunuz? Mobil cihazlarda şimdiye kadar yayınlanan en büyük boşta oyunlardan birine dahil olmak için Android için Tap Titans 2 mod APK’sini indirin. Tap Titans 2, 2016’nın En İyi Mobil Uygulama ödüllerinin genel galibi olarak kabul edildi.

Titanların özgürce dolaştığı bir dünyada, kahramanlarınızı seçin ve onları kılıcın acımasız savaşçıları olmaları için eğitin, ardından 70.000’den fazla benzersiz seviyede Titanlarla savaşı alın. Bu oyun çok büyük, devasa aksiyona girmek için şimdi indirin.

İstilacı Titanları yenmelerine yardımcı olmak için kahramanlarınızı harika evcil hayvanlarla donatabilirsiniz, bu da oyuna yepyeni bir boyut katar. Kılıcı alın ve Android’de şimdiye kadar görülen en büyük savaşlardan birine katılmaya hazırlanın.

Android’de Tap Titans 2 nasıl oynanır?

Daha önce hiç boşta dokunma oyunu oynamadıysanız, devam etmeden önce kesinlikle bazı ipuçları isteyeceksiniz. Bu oyunlar, savaşta hasar vermek için fanatik bir şekilde ekrana dokunmanıza dayanır ve ardından kahramanlarınız ve evcil hayvanlarınız, oyunu oynamadığınızda bile seviye atlamaya devam eder – dolayısıyla boşta kalan kısım.

Bununla birlikte, Tap Titans 2 orijinal oyundan daha aktif, bu da oyunu daha fazla oynarsanız çok daha fazla ve çok daha hızlı bir şekilde seviye atlayacağınız anlamına geliyor. Orijinal Tap Titans oyununa kıyasla kahramanlarınızın seviyesini nasıl yükseltmeniz gerektiği konusunda da farklılıklar var.

Kılıç Ustanızın seviyesini herkesten daha fazla yükselttiğinizden emin olmalısınız. Titanlarla mücadelede başrolü alacak olan o. Diğer kahramanlarınızın da seviye atlaması gerekirken, Titan ordusunu yenmek söz konusu olduğunda dizginleri alacak olan Kılıç Ustasıdır. Bu yüzden, bu adamı olabildiğince düz hale getirmek için elinizden gelen her şeyi yaptığınızdan emin olun.

Oyunda evcil hayvanların kilidini de açabileceksiniz. Bu adamlar, seviye atlamanıza ve daha fazla ödül almanıza yardımcı olma konusunda gerçekten yararlıdır. Örneğin, bazı evcil hayvanlar, oyunda kazandığınız altın veya deneyim miktarını katlar. Evcil hayvanlarınız da Titanlara zarar verebilir, bu yüzden bu adamları da çok fazla düzleştirdiğinizden emin olun.

Ödüller ve yükseltmeler

Bazen, oyunu oynamıyorken bile ödül olarak yumurtadan evcil hayvan alırsınız. Bu, boşta kalma mekanizmasının bir parçasıdır ve çok kullanışlıdır. Oyunda mümkün olan bahis istatistiklerini ve ödülleri kazandığınızdan emin olmak için en iyi evcil hayvanları en iyi şekilde kullandığınızdan emin olun.

Evcil hayvanlarınızı doğru şekilde yönetmeniz önemlidir. Aktif haldeyken bir hasar çarpan evcil hayvan kullanmalı ve bunu, oyunu oynamadığınızda altını artıran bir evcil hayvanla değiştirmelisiniz – o zaman daha sonra çok daha fazla altına geri döneceksiniz. Bu açıkça çok kullanışlıdır.

Daha hızlı seviye atlamak ve daha fazla altın ve ödül kazanmak istiyorsanız, mümkün olduğunca Turnuva modunda oynadığınızdan emin olun. Bu, 600. seviyeye ulaşmadan önce benzersiz ödüller ve prestij kazanmanızı sağlayacaktır.

Sürekli olarak seviye atlamak için olabildiğince aktif olduğunuzdan ve oyundaki çeşitli modlarda oynadığınızdan emin olun. Altın toplamak istiyorsanız, ekran koruyucunuz açıkken oyunu açık bırakabilir, telefonunuzu şarj bağlantı noktasına takabilir ve birkaç saatliğine yürüyebilirsiniz. Geri döndüğünüzde, kahramanlarınız Titan patronunun köleleriyle uzun zamandır savaşıyor olacak ve çok fazla altın toplayacaksınız. Bu aynı zamanda deneyiminizi geliştirmenin harika bir yoludur.

Tap Titans 2 Hileli Mod APK

Oyunda daha fazla şansa sahip olmak istiyorsanız, oyundaki en iyi ekipmanlara ve evcil hayvanlara erken aşamalardan erişebilmek için sınırsız jeton ve mücevher modunu indirin. Oyununuzu geliştirmek için şimdi deneyin!

Tap Titans 2 5.5.1 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

tap-titans-2-5.5.1.apk (144.33 Mb)

Tap Titans 2 v5.5.1 Mod APK İndir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız para (Harcarken artırın)
Tap Titans 2 v5.5.1 Mod APK indir [122 MB]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap