1. Anasayfa
  2. Rehber

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?
0

Popüler uygulamalardan birisi olan Swarm hesap silme nasıl yapılır sorusuna yanıt verecek ve işlem aşamalarını anlatacağız. Foursquare ismi ile konum etiketleme mantığının ilk örneği olan ve zaman içerisinde adını değiştiren uygulama, ciddi manada fark yaratıyor demek yanlış olmaz. Swarm, zaman içerisinde çok fazla tercih edilmese de yine de alanında ilk olan uygulamalardan birisidir.

Günümüzde birçok kişi çöpçatan uygulaması olarak düşündüğünden dolayı birçok kişi hesaplarını silme ya da tamamen kaldırma işlemi ile alakalı olarak araştırma yapıyor. Bizde elimizden geldiğince sizleri bu anlamda bilgilendirecek ve resimli anlatımile en doğru bilgileri sunmak için çabalayacağız.

Swarm Nedir?

Swarm, gittiğiniz mekanlarda check-in yaparak puan kazandığınız ve mekandaki kişiler ile etkileşim imkanı sunan gelişmiş bir konum paylaşım uygulamasıdır.

Zaman içerisinde ciddi anlamda geliştirilen ve değiştirilen bu uygulama, kişiler arası mesajlaşma ve görsel paylaşım gibi seçenekleri de beraberinde getirdi. Kısacası günümüzün en etkin ve en ilgi çekici sosyal medya uygulamalarından birisi olarak da kendisini gösteriyor diyebiliriz. Dolayısı ile ciddi anlamda fark yaratan ve ilgi gören bir uygulama diyebiliriz.

Swarm Android APK indir

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Bu makalemizde şimdi sizlerle birlikte Swarm hesabı nasıl kapatılır, nasıl silinir, hesap dondurma sorusu ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Türkiye genelinde her geçen gün daha geniş kitlelerce benimsenen bu uygulama ile alakalı olarak hesap kapatma aşamalarını sizlere en kapsamlı ve en gelişmiş şekilde anlatacağız. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorabilirsiniz. Swarm hesap silme linki ve aşamaları aşağıdaki gibidir;

  1. Hesap silme işlemini Foursquare internet sitesi üzerinden yapacağız. Öncelikli olarak BURAYA TIKLAYARAK hesap silme sayfasına ilerleyin. Mail adresinizi ve şifrenizi girerek silme ekranına giriş yapın.
  2. Gelen ekranda profil resminizin ve profil bilgilerinizin olduğu bazı ekranlar göreceksiniz. Sağ kısımda hangi ayarları yapmak istediğinize dair bir menü yer alacak. GİZLİLİK AYARLARI kısmına tıklayarak bir sonraki aşamaya ilerleyelim. Swarm hesap silme konusunda diğer aşamaya ilerliyoruz.
  3. Sonraki aşamada Gizlilik Ayarları sayfasında uzun uzadıya bir metin göreceksiniz. Bu metin içerisinde HESABINI DA SİLEBİLİRSİN şeklinde tıklanabilir bir link göreceksiniz. Bu linke tıklayarak hesap silme ile alakalı olarak bir sonraki aşamaya geçiniz. Burada dilerseniz VERİLERİMİ DIŞA AKTAR diyerek hesabınızda ki tüm hareketleri de bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.
  4. Sonraki ekranda ise hesabınızı silme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Hesabınızı silme işlemini başlattıktan sonra 15 gün içerisinde işlemi iptal edebilirsiniz. Eğer ki iptal etmez iseniz 15 gün sonunda hesabınız tamamen silinir. Dolayısı ile bir daha hesabınızı geri getirmek asla mümkün olmayacaktır.

Swarm, insanlara mekan önerisi sunma konusunda da en iyi uygulamalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Teknoloji ortamının getirdiği ve insan hayatı için en başarılı startup projelerinden birisi olarak da ön planda. Yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde daha yeni bilgileri sizlere sunma yolunda adımlar atacağız. Swarm hesap kapatma işlemi bu şekilde gerçekleşiyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir